• Kwedi
    3.8k
    On zeli ostati do kraja sezone u PuliPop corn

    ugovor je do zime s njime. ko i s đurasekom.
  • Pop corn
    5.8k
    ugovor je do zime s njime. ko i s đurasekom.Kwedi

    Znam kaj govori u Puli
  • Jaki
    100
    Po meni je dolazak Kulenovica dobro rješenje mali obećava nema ni 20 jos i mozda ga vide kao zamjenu za Petkovica kad ga odluce prodati rekao bih da su slicni igraci,Andric ima dosta problema sa ozljedama,Gavro je u upitnoj formi i po govoru tijela ne obecava ali nadam se da ce se vratit u formu a i Petko nemoze sam iznijeti cijelu sezonu tako da bi mogao ulaziti lagano.Decko sigurno ima potencijala nadam se da ce uspiti.
  • Neki tip
    19.6k
    Jedan pravi navijački članak našeg uvijek dobronamjernog i neupitnog Dinamovca Zvonka:

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2113317
  • BluePhone67
    3.4k
    Alac je prepisao tekst od Droljivarija iz danasnjih SN i nadodao svoje vidjenje, nazalost Droljija nitko ne napada, za razliku od Alaca

    6o8ac74st1njcg7a.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    A na Bjeličinu popisu Uefi je i jedno iznenađujuće ime - Robert Mišković (19). Veznjak koji je došao na posudbu iz Osijeka u Dinamo II. On je došao na posudbu od godinu dana, a Dinamo će u lipnju iduće godine moći otkupiti njegov ugovor.
  • Infinity
    15.4k
    Igrat ce za B ekipu godinu dana, prakticki je na probi. Svidja mi se ovo s dovodjenjem igraca na posudbu i pravom otkupa ugovora. Jos imamo B ekipu u kojoj takvi mogu igrati, a ako koga zanima, Miskovic nece imati pravo nastupa u juniorskoj LP.
  • Neki tip
    19.6k
    Droljivarija nitko ne napada? Pa nitko na Zoni nije ismijavan vise od Droljivarija.

    Uglavnom s pravom.

    A Alača neki predstavljaju kao pravednika među narodima, jer je, eto, protiv Mamića. A ak je na pravoj strani povijesti, onda nemre biti loš. S tim se ne slažem.

    O tome kakav je Alač novinar mogu esej napisati, argumentiran i po njega vrlo porazavajuc, ali cemu..
    Onima koji ga postuju jer je jos kao ameba pisao protiv Mamica to ne bi nista znacilo, a među nama ostalima ima onih koji mislimo da od amebe nije predaleko odmaknuo pa se njime ionako nema smisla detaljno baviti.
  • Jaki
    100
    Kulenovic je placen 1.6 ne 2 bar prenosi tako transfermarkt
  • Hipo
    406
    Kulenovic je placen 1.6 ne 2 bar prenosi tako transfermarktJaki

    Jebiga nekom je izvor DORH a nekom transfermarkt.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    vjerojatno je 1.6 odma, ostalo ovisno o bonusima
  • Krizy
    38.2k
    Aogo i službeno potpisao za Hannover
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    jbg. draga mu neće bit zadovoljna jer Hannover nema Chanel tako da najebo je hahah
  • BluePhone67
    3.4k
    ajmo ispocetka, ti si stavio od Alaca tekst i referirao se na njega, ja kazem da ga je prepisao od jutros od Droljija i stavio svoj touch na tekst. Ti mislis da je Alac smrad zbog toga, a ja opet kazem ako ga je prepisao od Droljija da je onda i on smrad..

    Inace moje misljenje sto se tice Droljija i bilo kojeg novinara kao Nicota itd koji tuce dnevno svaki dan 2,3 stranice po 10 + tekstova o Dinamu mozemo mu svi samo pusit kitu, jer nije isto pisat jednom tjedno ili jedan dnevno tekst od ovog sto on i oni rade, a to je da rokas dnevno po 2 stranice minimalno. Trebaa svaki dan napisat tu kolicnu tekstova i tako godinama, bez obzira jel to bio u Droljivarijem stili uvlakacki prema Zdravku ili po istom nalogodavcu da udari po boysima. Ja im se divim bez obzira da li mi se svidja ili ne.
  • Neki tip
    19.6k
    ja mislim da je Alač "smrad" zbog stotina debilnih tekstova, neprofesionalizma, zlobe, sitnodušnosti, nepoznavanja materije o kojoj piše, površnosti, kompleksa. I kad god prepoznam po naslovu da je njegov tekst (cca 8 od 10), preskočim.

    Ovaj put sam eto otvorio pa me sadržaj sjetio na to da ima ekipe ovdje koja ga cijeni. Pa prosuh malo sarkazma.

    Droljivarija si ti ubacio u priču, jer da Alačev tekst je derivacija njegovog i da zasto njega nitko ne proziva.

    SN danas nisam citao pa tako ni njega. A inace ga se proziva na veliko. Zasto ga bas za taj tekst nitko nije prozvao, ne znam, ja sam naisao na Alačev, vrlo jednostavno. :)

    A sto se ostatka tice, nema veze s "raspravom". Ljudi rade sto im je posao - pisu tekstove. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions