• Krizy
    36.4k
    slažem se, potencijal al trebamo uz Ademija još jednog pravog iskusnog def.veznog
  • Infinity
    15.2k
    Kad ste kod Vardara. Sta bi s ona tri 'bolesnika' sto prije dvije sezone zabise 100+ komada u sezoni?
  • The Undertaker
    4.1k
    Mi od potencijala na zadnjem veznom imamo Điru, Đuraseka i Moru, ako se ovaj zadnji još može zvati potencijalom. Potencijala nam ne treba. Treba nam jedan iskusni zadnji vezni tipa Bradarića, Mišića ili sl.
    U napadu trebamo igrača tipa Petkovića, dakle target mena koji će dobivati duele i odlagati lopte za vezni red. Riješiti se Stojanovića i tražiti nekog ozbiljnog desnog beka ako već Pinto nije taj. Trebamo oba krilna igrača, jednog kao zamjena Oršiću (Ćuže) a za desnu stranu trebamo i dvojicu ako je već Hajro za otpad. Trebaćemo i ozbiljnog golmana za EL/CL. Sve ovo po mogućnosti ovaj prijelazni rok jer je na ljeto kasno za uigravanje.
  • Kwedi
    3.8k
    šemper i menalo su živi, igraju okej te su pod ugovorom.

    nek se ne zaboravi.
  • Krizy
    36.4k
    https://m.24sata.hr/sport/dinamo-zeli-vratiti-sigalija-a-zanimljiv-im-makedonac-adem-666614

    Bio sam uvjeren da će mediji prenijeti vijest za Adema a to je objavljeno na twitteru pa sam našao, nigdje nema u nekim makedonskim novinama :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Leo je top igrac, kapitalac. U Racingu igra, ne bi stigao zapusten kao Pinto u Moubandje koji su dosli bez utakmice unazad pola godine, godinu. Misljenja sam da nam svakako treba jos jedan top stoper zbog naseg 3-5-2 sistema u Europi. Imamo tri top stopera, al moramo im imati i zamjenu. Brine me to sto ima 32 godine i cini mi se da je star za Dinamo. Mozda u njemu ima krvi za jos 3-4 vrhunske sezone, al prije da nema nego da ima. U svakom slucaju je dobro da se razmislja o toj poziciji i da se razmislja o provjerenom igracu. Nadam se da cemo dobiti nekog novog Teophila.
  • Neki tip
    19.4k
    ne samo da igra, nego je izabran u najbolju momčad argentinskog prvenstva, a Racing je osvojio naslov.
    32 godine nisu tako puno za stopera, taman ima još 2, 3 dobre godine pred sobom. Žena mu je Hrvatica, možda se tu žele skrasiti na neko vrijeme. Pa ne mora svaki igrač biti potencijal za (pre)prodaju. Neke trebaš da ojačaju momčad ili makar konkurenciju unutar nje, ili da uz njega stasaju mlađi. Sve to Sigali može biti i ja bih volio da dođe.
    Osobito ako ode Theo, čija je žena nedavno rodila u Francuskoj i nije baš sigurno da će on ostati u Dinamu.
  • Kwedi
    3.8k
    Između Gvardiola i Šutala s jedne strane te Sigalija s druge...
  • Neki tip
    19.4k
    Pa nije to ili-ili.
    S Gvardiolom i Šutalom bi u Ligu prvaka? Ili EL? Pa moraš uz njih imati iskusne stopere. Ponavljam, ako Theo ide, Sigali je sjajno rješenje. Leško će na posudbu, ostaješ na Periću i Dilaveru. Gvardiol može do ljeta odigrati ponešto, a Šutalo na posudbu negdje u 1. ligu, ako ima interesa. S tim za njega nisam baš siguran da je već ta razina. A da ni on ni Gvardiol još nisu igrači za jače rezultatske domete - u to sam siguran. Bez starijih, iskusnijih, karakternih, kvalitetnih igrača, a sve to Sigali jest, to će teže postati.
  • Kwedi
    3.8k
    Leška bi torpedirao u pizdu materinu.

    Svi povratnici u Dinamo, pogotovo u zrelijim nogometnim godinama nisu dali gotovo ništa, a uzeli fine pare.

    Perić, Dilaver prvi par. KTC ak ostane, odlično. Ak ne, nekog stopera al definitivno ne nekog od trideset i tri godine.

    Goca Jurić je iznimka, Kovač i Đo su svjetske klase(makar dalo bi se pročačkati koliko su bili ozlijeđeni), al realno bolje ne.

    Mislim, poznam dadilju od Sigalijevih, mogu pitati jel im se ide nazad :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Ne mislim da trebamo igraca za prodaju, trebamo igraca koji je vec spreman da bude pijacanje, a ne da raste kroz Dinamo i da ga prodamo. Trebamo gotovog igraca sto Sigali sigurno jeste. Al ne znam koliko ima snage s 32. Mozda moze jos par sezona, a mozda padne za pola godine, godinu i jbg.
  • deda
    28k
    Meni je žao što je čovjek uopće otišao. Vukla ga je nostalgija, ali možda je ipak zaključio da je Zagreb 10 puta zdraviji ambijent za odrastanje djeteta i život
  • Neki tip
    19.4k
    bemti infinity, možda je i do naše razlike u godinama.. :lol: meni je 38 i kad netko kaže da je covjek s 32 za otpis u pogledu ozbiljnog nogometa, ospice dobijem unatoč svojedobnom cijepljenju. :grin:
    Tip koji se čuva, pazi na sebe, može u pravilu potrajati do 34., 35. godine, a neki i duže. Leo je baš karakter i profi, teško da bi dobro igrao u ponajboljem argentinskom klubu jednu sezonu, a već sljedeću ili za dvije bio za rezalište.
    Nije mladić, ali pojačanje bi bio. Ugovor na 2 godine nije prevelik rizik.
  • Kwedi
    3.8k
    Gvardiol puni 18, Šutalo 20.

    U jednom HNLu gdje Dinamo nema konkurenciju, čekati klince (koji su talenti), a njihove vršnjake puno ozbiljniji klubovi u boljim ligama gurnu u sastav - di je problem?
  • Neki tip
    19.4k
    ne kažem da je problem, volim ja "klince" u momčadi. Ali volim i rezultate, pobjede.. jebiga, zbog toga se igra, cilj natjecanja je pobjeda. Klinci u Dinamu obično služe za izlog i prodaju, gotovi igrači donose rezultate.
    Naravno da se i s klincima može katkad do uspjeha, ali evo ja sam malo skeptičan kad su u pitanju stoperi. Tinejdžer na krilu, na polušpici, u napadu - svakako. Stoperi od 18 i 20 - oprez. Plus ovdje govorimo o 2 vs 1. Mislim da se treba odlučiti (po meni Gvardiol) i njega forsati uz jednog ili dva iskusna u 3 5 2. Ne obojica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.