• deda
    29k
    Znači imamo Dilavera, KTCa, Perića i Leškovića plus klinci trenutno. Ako na jesen hoćemo biti jači mi moramo dovesti stopera koji je jači od svih navedenih. Dakle taj X, plus tri o ovih plus klinci. Uz pretpostavku da KTC ne produži i da Leško ne može mi moramo dovesti dva stopera. I jasno da će klinci dobiti šansu, no ne vjerujem da će biti na razini LP još godinu-dvije.
  • Eduardo
    17.9k
    Ne znam kak je sad Sigali odigro u ArgentiniLovroZG

    Mora biti kvalitetno pošto je izabran u momčad prvenstva.
  • deda
    29k
    Dakle, Olmo nas sigurno napušta ove zime. Kulenović, Lešković i Andrić nisu još spremni. Sumnjam da će Gavranović otići odmah jer bi to značilo da smo ostali na jednom napadaču. Iak vjerujem da će priliku dobiti Čuže, Baturina i Šipoš ovog proljeća.

    Kadar zdravih bez pojačanja:
    Liva, Zagi, Horkaš
    Stojko, Ivo, Šitum
    Moubandje, Leovac
    KTC, Dilaver, Perić, Gvardiol, Šutalo
    Đira, Moro, Franjić
    Gojak, Majer, Ivanušec
    Oršić, Marin, Beli
    Kadzior, Izet, Čuže
    Bruno, Gavran, Baturina, Šipoš
  • Eduardo
    17.9k
    Sumnjam da će Gavranović otići odmahdeda

    Ako pronadje sredinu sa slabijom konkurencijom, moguće. I njemu je upitan EURO, a u trenutnoj situaciji je daleko od sigurnog putnika. Kud nije prva opcija tu ga ne ide ništa.

    Računam trenutno na sigurne odlaske Majera, Andrića i Olma.
  • deda
    29k
    Ma ne vjerujem da će Majer ići ako ode Olmo. A ne možemo sigurno pustiti ni Gavrana, Andrića s ozlijeđenim Kuletom.
  • deda
    29k
    Neki su ovdje spominjali Sigalija, sad gledam da ne igra već 3 mjeseca zbog ozljede koljena.
  • deda
    29k
    Marcio je spominjao Boakyea iz Olimpije. Hoće ga i Partizan. Desni bek inače
  • Krizy
    38.2k
    https://sportsport.ba/amp/article/346325
    Horkaš bi mogao na posudbu u Zrinjski.
  • deda
    29k
    Ja bih sve igrače dao na godinu dana u BIH ligu radi čeličenja. Onda nam se ne bi događali Ćorići, Halilovići, Majeri i slični.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Odeš na Transfermarkt, pogledaš kome ističe ugovor i napišeš kako bi se mogao riješiti problem.
    Baš je lako biti novinar, u pravu si.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Očigledno ne cure informacije iz kluba pa moraju izmišljati.
  • Kwedi
    3.8k
    Informacije mogu ići jedino preko Droljivarija i Ničote, znaju se prioriteti
  • deda
    29k
    Vidim da neki spominju Omara Elabdellaouija, iskusnog desnog beka Olympiacosa. Ugovor mu ističe u 6. mjesecu.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Novinari basaju. Bar ja mislim. Uz dva beka koja imamo u rosteru, Moharramia na posudbi i Hujbera koji je doveden kao perspektiva ne vidim razlog da se dovodi još jedan bek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions