• Robi T
    230
    Imamo novog igrača.
    Sam još ne znamo kak se zove.

    https://www.jutarnji.hr/promo/nova-sezona-utakmice-zivota-uskoro-krece-s-prikazivanjem-15336982?utm_source=upscore_box
    Izdvojeno iz teksta
    Igrači i stožer smješteni su u hotelu Aristos**** do 6. lipnja kada najbolji kandidati na stadionu Maksimir igraju finalnu utakmicu s U-20 reprezentacijom Hrvatske. Nakon finalne utakmice stručni stožer bira pobjednika „Utakmice života“ te on potpisuje jednogodišnji ugovor s GNK Dinamo Zagreb u vrijednosti od 13.500,00 eura i time zaokružuje svoju utakmicu života i dobiva priliku za novi napredak u karijeri.
  • Nino Bule
    11.6k
    Tironi prenosi dakle ozbiljno je, samo mi nije jasno premium je clanak zasto ne napisete koja je tocno ponuda
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ako je tako dobar posao, pitanje koliko bi se njih dvojica nametnuli najjačem sastavu. Spominje li se cifra neka?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Livi kao rezerva u Real Madridu. Nevezano dal tq priča ima pozadinu, i naravno da je čast kad te zove Real Madrid ali da u najboljim godinama bude rezerva iako bi nakon dve sezone tamo, vjerojatno mogao u bilo koji klub petice..

    Ja još gajim nadu da će ostati
  • Jaro
    5.7k
    ne djeluje mi Livakovic kao lik kojem ce bit super da moze reci - nastupio u kupu kralja za Real...
  • SAS1987
    13.5k
    Ja da sam Livi otisao bi u Real i ugojio se od žderanja marcipana.
  • Jaro
    5.7k
    Ja da sam Livi otisao bi u Real i ugojio se od žderanja marcipana.SAS1987

    Ja ne bih bas marcipan al nasao bih nesto... I radio bih drustvo Hazardu
    Nekak ipak mislim da Livi drugacije razmislja...
  • Beowulf112
    301
    Ma to su bombe nad bombama da ce ic u real...nije glup da izgubi status reprezentativca samo zato da se moze pohvaliti jednog dana da je bio dio reala..tj. dio realove klupe
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dečki moji dragi Real Madrid je san skoro svakog igrača na svijetu i malo je, ali stvarno malo igrača koji će odbiti Real. Šta da se Courtois teško ozljedi i Livi odjednom postane prvi vratar Reala?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ako je istina onda Livakovićev sugrađanin Modrić sigurno ima prste u tome.
  • xavier
    11.1k
    Dečki moji dragi Real Madrid je san skoro svakog igrača na svijetu i malo je, ali stvarno malo igrača koji će odbiti Real. Šta da se Courtois teško ozljedi i Livi odjednom postane prvi vratar Reala?marcio amoroso

    A ne znam što bih rekao. Naravno da većina momčadi ima više od dva golmana što će reći da ima više golmana koji su backupi nego starteri, ali nema mi gore pozicije od rezervnog golmana.

    Igrači igraju i oni s klupe, mijenja se prvih 11 i uvijek se možeš nadati da ćeš se izboriti za ulazak u prvi sastav. Kod golmana tog nema. Ako si rezervni golman, u većini slučajeva ćeš to i ostati.

    Svaka čast Realu, ali ja bih uvijek radije branio u Turskoj nego sjedio na klupi u Realu ako mi je to izbor. Posebno ako si najbolji golman u državi kao što je Hrvatska.
  • Patak
    2.2k
    Evo Hazard ne igra i prima dobru plaću i briga ga. Vjerojatno trenira dobro i čeka spreman novi klub gdje će igrati kad mu istekne ovaj ugovor, a bio je jedan od najboljih veznjaka na svijetu. Dobra plaća sve rješava, a tako će si vjerojatno produljiti i karijeru jer neće biti istrošen. Evo da sam ja Livaković otišao bi rađe u Real i sjedio na klupi nego branio u Turskoj.
  • nemapredaje
    2k
    Mislim da mu glavni problem ne bi bio sjedenje na klupi Reala, to bi čak možda i prihvatio. No stvar je u tome da to za sobom povlači gubitak mjesta prvog golmana reprezentacije, e to bi mu bio veliki problem. Tako da mislim da mu to nije opcija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.