• Droljo
    5.1k
    Znači, pješke vi otišao u real da sam u situaciji. Jbte eduardo je otišao u chelsea bit treći golman i, uglavnom, se ekipa nije bunila. Ok nije on razina livija ali u tom trenutku nam je značio skoro ko livi sada. Jebiga pa jači je trening reala od derbija na poljudu. O lovi da ne pričam.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Te price jaci je trening ovaj onaj su price za malu djecu. Rezervnom golmanu trening jaci ili slabiji ne znaci nista.
    Real je vrh, top, osvaja Lige prvaka u serijama i ako ti se poklope neke stvari u jednom od tih pohoda mozes bit i prvi golman, a mozes i ponjet medalju za minimalni doprinos. Svi igraci ce ti reci da je Real san..
    Nemam ga sta krivit ako ode tamo, ali pitanje je jel ta ponuda uopce postoji i koje su njegove ambicije tocno. Ako je reprezentacija moze branit ko Pletikosa kad je grijao klupu u Spursima, a moze ga i Dalic zaboravit. Za jedno 4 godine to bi mu bio top potez (nakon SPa 2026.), ali tesko je takvu ponudu samo tako gledat..
  • xavier
    11.1k
    Jbte eduardo je otišao u chelsea bit treći golman i, uglavnom, se ekipa nije bunila.Droljo

    Iz perspektive Dinama svejedno je kamo igrač ode jer ako više nije tu, onda ni nije naša briga igra li ili ne. Ovdje govorimo iz perspektive Livija koji je trenutno daleko najbolji golman reprezentacije.

    Jebiga pa jači je trening reala od derbija na poljudu.Droljo

    Nema treninga koji može zamijeniti utakmicu.

    O lovi da ne pričam.Droljo

    Ovo je upravo smiješno jer sam siguran da može više zaraditi kao prvi golman negdje nego kao backup u Realu. Ne razbacuje se Real toliko lovom. Uostalom, ako je lova prvi kriterij, uvijek postoje arapske zemlje...
  • deda
    28.1k
    Bolje bit prvi u selu, nego zadnji u gradu. Ali i selo treba izabrat, a ne neku tursku kasabu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Meni Theophile nije ništa lošiji nego kad je prije 5 godina došao u klub. Uostalom nema ni razloga da stoper sa 33 godine bude išta lošiji nego sa 28. Theo je bio standardan u prvih 11 sve do dolaska Čačića koji ''voli igrati fin nogomet po zemlji'' a Theo se kao nije uklapao u njegovu viziju pa ga je posjeo na klupu. Kod svih ostalih trenera je Theo bio zacementiran u prvih 11.

    Sad ga se riješavamo jer mu ističe ugovor. To je postalo općeprihvaćeno i samorazumljivo- riješiti se Theophila. Razumio bih to da Theo inzistira da i dalje ima ugovor od 700-800 tisuća eura ali ako bi se moglo dogovoriti sa njim sniženje plaće ja bih ga definitivno ostavio. Bolje (pa čak i jeftinije) ostaviti Theophilea kao trećeg ili četvrtog stopera nego iskrcati milijun-dva eura za nekakvog Jelenića kao što se iskrcalo za Perkovića. Treba u obrani stara iskusnjara, čvrsta ruka, ne mogu svi stoperi biti U-23, treba i mentor, ćaća. Nitko bolji za to od Thea ali svjestan sam da je taj vlak prošao. On je najbolji dinamov stoper u zadnjih 20 godina, najviše je dao klubu i najbolje igračke godine je proveo u Dinamu. I sad sa 33 godine nije ništa lošiji (protiv Gorice ovu zadnju je bio među boljima na terenu) te je i dalje Nesta za sve ove perkoviće i jeleniće koji će ga zamijeniti. Nadam se da sam u krivu ali bojim se da je tako.
  • lucky luciano
    259
    tf7lkb3iwzsbmnzn.jpg

    Očito ništa od Dinama :snicker:
  • OsamŠest
    2.6k

    Valjda se još vozi prema Bragi, ipak je sve riješeno! :lol:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Theophile je vrhunski igrač i vrhunski profesionalac i s njim smo baš pogodili. Općenito bi volio da se praksa dovođenja iskusnih i dobrih stopera iz jačih liga nastavi i dalje. Pogodili smo i sa Tonelom i sa Cufreom jako dobro.
    Jedini je promašaj bio Nowotny, ali samo zato jer je bio izrauban ozljedama.
  • Ludovic IX
    5.5k
    https://www.24sata.hr/sport/komplicira-se-transfer-frigana-u-dinamo-rijeci-stigla-ponuda-s-otoka-koju-ce-tesko-odbiti-912710

    - S bonusima transfer bi mogao doseći 10.000.000 €. Ime kluba još je tajna.
    znači iscurili iznosi, vjerojatno se zna i boja olovke s kojom će se potpisati ugovor ali se ne zna ime kluba.

    samo nek ide ako netko nudi 6+ bonusi za njega
  • Olmic
    2.7k
    Bit ce na kraju Firgan, Vipotnik ili Petko, a dobit cemo Kulena :)
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bemti Olmic kad ti to napises, a imas insajd info onda cemu se imamo nadat? :grin:
  • Olmic
    2.7k


    Ma za ovo ne znam nista tako da moze bit svasta…
  • deda
    28.1k
    Bolje i Kulen nego da budemo gladni :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.