• Nolifer
    6.7k
    Petku daj kolko traži i isto tako Liviju i apsolutno su to zaslužili i mirna Bosna. Ne trebaju mi novi oproštaji...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Frigan se nije nešto naigrao danas, ali svejedno uvijek opasan kad je lopta kod njega, lijek za našu bolnu desnu stranu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nešto mi je sad tu došlo da idem vidjeti koliko bi mogli utržiti samo na ovim igračima koji su na posudbi. Mislim da bi na njima (nisam tu uvrstio Kulenovića, Marina i Jankovića) mogli zaraditi nekih 5 i pol milja otprilike. Ako uvrstimo i Jankovića i Marina moglo bi se to dić na nekih 8-9 milja eura.

    Ako onda to dodamo još neke fringe igrače iz prve momčadi na kojima bi mogli dobiti još nekih 3-6 miliona (ovisno jel ubrajamo Špiku u igrače za odstrel) i mi tu imamo sasvim respektabilan buđet bez prodaje niti jednog stožernog igrača! Još tu recimo ubrojimo nekih 5-6 milja i mislim da možemo napraviti jednu ultra jaku momčad za napad na proljeće u Europi preko lige prvaka čak!

    Naravno ovo je neki best case scenario što se tiče prodaja i ne ovisi ostanak senatora samo o želji Dinama, ali za one novinare koji stalno kukaju kako se nema za kruh, eto dokaza da je Dinamo ni BLIZU teške financijske situacije, bar po mom mišljenju...
  • blue heart 72
    1.4k
    mislim da si preoptimističan što se cifre tiče. Iskreno ja bi bio zadovoljan i sa pola iznosa kojeg si naveo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Znam da jesam. :rofl: Kao što rekoh to je nekakav best case scenario, ali opet mislim da možemo dobiti ako ne te, bar blizu tih novaca ako nam sportski direktor bude sposoban.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma trebamo biti realni. Svi znaju da su to igrači na koje se manje-više ne računa, čak ih većina nije u ozbiljnim kombinacijama da.budu rotacijski igrači. Tako da ne treba SD-a suditi po eventualnim transferima tih igrača. Dio ih ne želi nigdje, jer nigdje neće imati ugovore kakve imaju kod nas, dok ima i takvih za koje najvjerojatnije neće biti ozbiljnijih ponuda. Mene zanima prijelazni rok što se tiče prve momčadi, a ako se uspije nekoga od ovih riješiti i time rasteretiti proračun, to je samo dodatni bonus.
  • Klenx
    4.1k
    Samo da ne prođe prijelazni rok u kojem smo iskrcali 7-8 milja eura odštete na HNL igrače koji bi “tek trebali” postati nešto, a kritične pozicije nam ostanu visit, ili ih popunjavamo “vlastitim rezervama”
  • Eduardo
    17.6k
    Ovaj Turčin, inače sportski komentator tvrdi da je Fenerbahçe ponudio Dinamu 10M€ za Ivanušeca.
  • Juznjak
    3k
    Daj Bože da osvrtnik ima pravo za sve ovo što je danas objavio. Uglavnom, Frigan dogovoren (nije me oduševio al ajde) i Petković jako blizu produženja ugovora (to je puno bitnije).
  • OsamŠest
    2.6k

    Može nešto više?

    Znači li možebitno produljenje Petkovića nedolazak Vipotnika?
  • Juznjak
    3k

    Tako je. To bi po svakoj logici značilo da ne dovodimo Vipotnika. Nisam ga ništa pratio, ali čitajući objave po Zoni mislim da nam takav tip igrača ne treba. Realno tražimo neko pojačanje, za takav novac o kojemu se govori on bi trebao biti brutalno pojačanje, a ne igrač za kojeg ćemo reći da mu ne odgovara način nogometa koji prezentiramo u Europi protiv favoriziranih protivnika (to sam neki dan ovdje pročitao). Mislim da se svi slažemo u tome, nema smisla dovodit igrača koji će trpat u HNL-u (a ni to ne znamo hoće li), a onda neće biti od velike pomoći u najbitnijim i najtežim utakmicama sezone.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ja se nadam da ostanak Petka ne znači Frigan na krilu.

    Frigan mi se ne čini ništa nalik krilu i mislim da bi to moglo završit loše. Ivanušec je dobar primjer koliko pozicija može promijenit igrača (naravno uz još neke stvari), a još ga platit masno za naše standarde da bi ga forsirao van prirodne pozicije, nije mi to baš napeto.

    Ako osiguramo ostanak Petka, mislim da je to značajnija pobjeda pa nam Frigan ni ne treba.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nisam gledao Vipotnika ali po onome kaj sam procitao nisam bas odusevljen (bas me zanima gdje ce zavrsit i za koliko ako ga mi necemo uzet). Frigan je odlican trkac u napadu, nesto sto dugo nismo imali. Mislim da ce se odlicno nadopunjavat sa Ivanusecom.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Jos Sutalo i sva 4 reprezentativca prodali u Tursku :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.