• Jaro
    5.7k
    i za to ima lijeka...
  • Eduardo
    17.6k
    konkretno? Baciti ga na tribine?
  • Jaro
    5.7k
    koja tekma klupe, tribine - nebi bilo prvi put - i djelovalo je kod Bjelice recimo...
    Cim nije unutra nema premija pa jbg... ak mu je malo pol milje, bit ce mu jos manje 450tis...
    Iako ja mislim da si nebi ni on dopustio slab pristup dok igra za sljedeci ugovor...
  • Droljo
    5.1k
    Niko nije iznad kluba i te prodaje jer nebu 1oo % nutra treba prekinuti. Makar i izgubio pare. Nek si ga pljugaju. Igraš za lovu koju 90 % može samo sanjati i nisi fokusiran. Ne tribina, nego jebeni fan shop od 7 do 3.
  • Captain America
    14k
    Fokusiranog i motiviranog Petka bih svakako volio vidjeti u Dinamu do posljednjeg dana ugovoraEduardo

    Morao bi bit fokusiran jer bi igrao za novi ugovor u novom klubu. Neće mu sigurno nudit novce kakve mu sad nude s pristupom kakav je imao veći dio prošle sezone.
  • Infinity
    15.3k
    Trabzon ima dva spica koji igraju i malo zabijaju. Ne znam sta ce im i treci. Dali su pet milijuna za njih. Tri za Maxi Gomeza i dva za Bozoka. Ovako na prvu bi rekao da bi im bolje sjeo Drmic, mada kod tih turaka svakako nista nema smisla. Vjerojatno najgora liga na svijetu kad se gleda omjer ulozenog i rezultata.
  • Armagedon13
    958
    Leko kod Breke: iz razgovoru sa Šimićem najavljuje "popunjavanje" kadra iz naše lige i okruženja.
    Kaže da se navijači ne nadaju nekim "extra" pojačanjima
  • OsamŠest
    2.6k
    Htio bi malo korigirat izjavu, ovo što si ti napisao ne zvuči baš bajno..

    Ajmo reć da Jerko nije rekao ništa što ne znamo. Konkretno, rekao je da će dovodit najbolje mlade iz HNLa (Kačavenda, Stojković itd..), a ne da će pojačanja tražit u ligi u kojoj dominira.

    Ne može ni on otkrivat Šimićeve karte. Sam Biščan je rekao da se traže neki kapitalci koje će bit teško dovest, ali će se sve u njihovoj moći napravit.

    Rok još uvijek nije počeo, treba bit optimističan, ali i realan.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Šimić zna da će biti ocjenjivan po rezultatima, a siguran sam da je i svjestan da će rezultati ovisiti o ovom prelaznom roku.

    Ja očekujem da na jesen imamo momčad koja je konkurentnija od ove koju smo gledali na proljeće i u najmanju ruku ravnopravna onoj koja je nastupala u ligi prvaka u ovoj sezoni.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, sve 5, onda lijepo klupa do kraja ugovora. Dosta je bilo davanja nositelja za sitniš jer su nas zadužili. Igrač klubu ima neku vrijednost, da bi ga netko kupio, mora ponuditi barem značajan dio te vrijednosti. Ako ne ponudi, nema prodaje pa makar spušili i igrača i novce. Kratak je put između poštivanja želja jedne legenda ko Ademi do toga da nas tinejđeri bez stidnih dlaka ucjenjuju jer misle da su u jednoj polusezoni "zadužili" klub da ih pusti gdje god žele za neku siću.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Što se tiče tog podcasta, meni se čini da samo seru po Dinamu i senzacionalistički clickbaitaju da se sve raspada i da sve ide u kurac prema naslovima clipova...
  • Droljo
    5.1k

    Šta klupa? Fan shop od 7 do 3 ili košenje trave oko stadiona.
  • Klenx
    4.1k
    Leko kod Breke: iz razgovoru sa Šimićem najavljuje "popunjavanje" kadra iz naše lige i okruženja.
    Kaže da se navijači ne nadaju nekim "extra" pojačanjima
    Armagedon13


    Je da, Šimić će se ispovijediti Leki koji će onda to sve izblebetati kod Breke i to je istina.
  • SAS1987
    13.5k
    Ne bih uspoređivao, mogu reći da se Vipotnik dobro uklapa u momčadi koje kontinuirano grade napad dok se protivnici brane, sužavaju prostor i skraćuju dubinu. Primjerice, Maribor, Dinamo i Olimpija takve su momčadi. Vipotnik nije igrač tranzicije ili dubine, preko njega nećete tražiti kontra napad i očekivati da će svaki suvereno istrčati. Neće. Ali u situacijama suženog prostora i skraćene dubine, on će pronaći način da se stvori na okretu ili udarcu.Zagi

    Sto prica Krznar? Vipotnik je igrac koji je najvise pogodka postigao u nekoj pola kontri / tranziciji a ne igrom na postavljenu obranu sto je i logicno jer mu fali tehnika. Slazem se jedino da nije igrac koji ce razigravati krila i dobiti duel poput Petkovica. On je igrac kojem je forte da u nekoj polu kontri pronađe prostor i ima dobru njusku za gol. Problem je da kad bi igrao jace tekme (derbiji i europa) nebi imao toliko prostora a realno su neke reakcije branica / golmana sa videa ispod na razini druge lige. Iskoristljiv igrac, slican Drmicu, ali za neki sasvim drugi nogomet.

  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sto vise citam o njemu to bi vise usmjerio paznju na Petka i pokusao naci nacina za novi ugovor s bonusima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.