• Efes Pilsen
    6.9k
    E to je vec pogresno, nema ga se za sta nagradit s znacajnim povecanjem place. Kao prvo - nije lojalan, znaci vec je otprdio u hajduk za malo vecu lovu, kao drugo - nije prvotimac bez kojega se ne moze, potencijal ima, ali izbetoniran nije.
    Ne znam koliko je dobio kad je dosao iz Gorice, malo poboljsanje uvjeta je mogao dobit na osnovu minuta (ne ucinka) i to je to.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Samo neka otvore Sofu i pogledaju mu učinak i neka mu tako odrede ugovor. Ne radi se samo o golovima i asistencijama. Dribling, dueli, duge lopte, pas igra. U svim segmentima je u najbolju ruku prosječan.
  • xavier
    11.1k
    Špikić je ok dečko, ali on je realno backup u normalnim okolnostima i bilo kakva priča da je plaćom u "gornjem razredu" mi iskreno nema smisla.
  • Krizy
    36.4k
    Špikić je odličan. Kao zamjena prvom desnom krilu.
  • Jurki
    8.7k
    Ak je za Frigana 2 m eura plus Juric i Marin to je ok posel.
  • Zagi
    5.1k
    Je, evo Riječani trče osloboditi nas Denijeve plaće...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kao i svi, nadam se da ovaj Špikićev potpis ne znači da se odustaje od dovođenja desnog krila...to mi nije ni u skladu sa Bišćanovom vizijom budući da je u reprezentaciji koristio Frigana na krilu, a prvi potez prošlog tjedna mu je bio povlačenje Topića iz juniora.

    Volio bih da se priča oko transfera malo proširi i na druge pozicije (lijevi bek...), ovim našim novinarima je plafon vrtit jedne te iste priče već tjednima, malo o Vipotniku, pa o Friganu, a onda i o paketu Kačavenda/Stojković.
  • Nolifer
    6.7k
    Ajde sad i po Vipotnika. Ima tu prostora za kombinaciju, jer gledaš ako se neko ozljedi, bolje imat spremnog još jednog takvog pa makar bio iz Slovenske lige, nego iz neke xz neprovjerene...
  • xavier
    11.1k
    budući da je u reprezentaciji koristio Frigana na kriluSan Lorenzo

    Baš sam malo gledao Frigana i on ni nije klasična špica kao Vipotnik. Ne bih se uopće iznenadio da je on i doveden da pokrije krilnu poziciju.
  • Orc123
    5.1k
    Frigan je ljevak?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne bih se uopće iznenadio da je on i doveden da pokrije krilnu poziciju.xavier

    Poziciju Špike?
  • Sunja86
    1k
    Mislim da će Kačavenda ako dođe preuzeti poziciju Špikića
  • Mlađi referent
    10.7k
    Frigan je ljevak?Orc123

    Da, ali vrlo blizu ambidekstera
  • Armagedon13
    958
    Spominjao se i Pašalić kao desno krilo.Najava da se očekuje i određeni broj stranih igrača obradovati će našeg kolegu
  • Zagi
    5.1k
    Ma dobro, Beli je došao iz u21 i novinari u nedostatku info sada baš svakog igrača iz te selekcije povezuju s nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.