• Viola
    379
    Koliko čujem, Tolić ne želi i ne može ostati u Mariboru.
  • xavier
    11.3k


    Maribor mu svakako ne može plaćati plaću koju ima.
  • Orc123
    5.7k

    Dinamo Mariboru moze ponuditi u kompenzaciju druge igrace koji bi Mariboru def. Bili od koristi...Tolic realno moze ostvariti sad jako dobar transfer sa jos boljim uvjetima nego sto ima u Dinamu. Mislim da je i Mariboru u cilju poslovati sa Dinamom. Nadam se da ce se dogovoriti.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    To je valjda i razlog zasto Vipotnik nije rjesen. Jebiga, kad placamo previse rezerviste.
  • Viola
    379
    Ne znam, vidjet ćemo. Znam samo da na derbi opet dolazi delegacija Dinama. Vjerojatno Šimić i još netko.
  • xavier
    11.3k


    Imam dojam da ćeš ti biti puno nezadovoljniji nego bilo tko drugi ovdje ako ne kupimo Vipotnika :sweat:

    Lokomotiva nije prodala Kačavendu i Stojkovića za 11 milijuna, Maribor ima ponude od 6 milijuna za Vipotnika...ali svi ipak čekaju Dinamo :cool:
  • Nino Bule
    11.9k
    Pa za vipotnika vjerovatno najbolji korak u karijeri, laka prilagodba, blizu doma, projekt kluba bi bio jer ako dolazi vjerovatno idu petko/drmic, ako covjek zeli sto boljeg igraca za slo reprezentaciju onda ima smisla, a i da dobe neki postotak i suradnju s dinamom vjerovatno bi mu i klub dobro prosao.
  • Orc123
    5.7k
    I ovu 2022.g zavrsili po financijskom izvjescu u plusu od 8.7 mil kuna....to je dobro....
  • Viola
    379
    Pa normalno. Nino Bule je dobro napisao. Bilo bi super da Vipotnik ode u Dinamo. Ne bi trebao učiti novi jezik, blizu doma, lako bi se prilagodio....Najveći plus vidim u tome što je trener Bišćan. Vjerojatno najbolji trener za mlade, iz ove regije. Vipotnik bi se odlično razvio pod njegovim vodstvom. Radije bi vidio da ide u Dinamo nego u Benficu ili neki sličan klub, gdje bi se možda odmah izgubio.
  • Ali
    2k

    To je sa uključenim transferima ! Ali tu ti je uvijek kvaka22, jer se sa knjiženjem transfera lako diže ili spušta izvještaj o dobiti. Pa to nije zahvalno.

    Evo zakaj, :
    sportski gledano mi smo ostali bez Jakića još u ljeto 2021, a financijski gledano on ti je ušao u prihode za 2022, jer je išla posudba sa pravom otkupa pa po isteku posudbe ga knjižiš kao prihod.. ovo ti je samo jedan primjer. A samo njegov fee je bio 3,5 m€, pa ako ga financijski smjestiš u vrijeme kad si ga kao imovinu i realno prodao, tada ti je 2022 u minusu , a u 2021 bi ispravio rezultat ...

    @deda je vodio svojevremeno tu na forumu dobru evidenciju odlasci/dolasci i naknade što kroz % što od direktne prodaje, to je puno realnija brojka od ovih financijskih reporta koji su u tom području evidencije slabiji pokazatelj transfer ne politike...
  • Olmic
    2.9k
    … ali se otegnulo jer nismo stigli dogovoriti s našim igračima na posudbi u Rijeci Marinom i Jankovićem da oni moraju ostati na Rujevici.…

    Kaze Antolic, znaci ako je dogovoren Frigan vjerojatno smo ostali bez ove dvojice ( Marina mi nije zao, ali Jankovic je zasluzio priliku )
  • Ludovic IX
    5.9k
    Tko zna, rijeka 38 milja kuna u minusu lani. Da su oni dobili ponude za njega u onim iznosima, misko bi vozio i zavezanih očiju unatrag do te destinacije.

    Sad im treba ponudit 2,5 milje i to je to . Plus neki postotak od profita.
  • Jurki
    9.4k
    Sad im treba ponudit 2,5 milje i to je to .Ludovic IX

    Frigan ne vredi te novce, ak je Beljo otisel za 3 i kusur kao igrac koji je iza sebe imal 2 sezone.. onda ovaj mali ne vredi tolko. Nek si Misko prodaje u Tursku.
    I jos 2 igraca iber ma kak da ne.
    Kaj jos nije rekel da mu damo i pol prve ekipe na posudbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions