• BBB Sibenik
    4k
    Jedna priča je bila za vrime mamica sad je druga priča. Prva Rijeka umislila da može derati Dinama a žive od tog istog Dinama. Zatvorija bi im ubuduće pipu sa našim igračima, koliko su ih dobili na posudbe i ovako za džabe. Brzo bi prominija Misko priču. Pametnije bi im dugoročno bilo da traže manje odšteta a uzmu postotak kasnije
  • miro
    3.2k
    Šikić ima malo taj šanerski nastup, ali veliku istinu je rekao o plaćama u Dinamu. Mislim da je i Šimić nešto tako spomenuo, pa su se odmah mnogi digli na zadnje noge, ali istina je da bi nas držanje/povećavanje tih razina plaća moglo odvest u propast
  • Captain America
    14k
    koliko su ih dobili na posudbe i ovako za džabeBBB Sibenik

    Jedan im je i donio naslov.
  • Nino Bule
    11.5k

    Dobro na tome se vec neko vrijeme radi, pa cacic je skratio kadar, malo i previse, i pokusao je sto vise igraca na koje se ne racuna tipa deni juric poslat na posudbu, cabraja, atiemwen, i takvi igraci su uvaljeni besplatno, ocito su svjesni u klubu da to gomilanje igraca zbog provizija u međugorje i rikverca nije odrzivo.
  • xavier
    11.1k
    dok Hajduk ionako ne može platiti HNL igrače koje želi Dinamo.Krizy

    Ma Hajduk ne kupuje igrače uopće. Vode se logikom da je bolje platiti dobru plaću slobodnom igraču nego plaćati odštetu plus plaću. I to stoji ako nađeš takve igrače. No problem je što je ovo malo previsoka razina da bi slagao momčad na taj način jer većini kvalitetnih igrača ugovori ne isteknu bez da ih produže.
  • deda
    28k
    A nemoj tako, kupili su Kalika za 200 u HNLu.
  • Orc123
    5.1k

    Na rate.....
  • xavier
    11.1k
    Mislim da je svima jasno da nam treba više novih igrača jer je momčad svakako prekratka te nedovoljno kvalitetna na nekim pozicijama.

    S obzirom da će Ljubičić igrati u vezi, a Perković ipak primarno nije bek, treba nam svakako novi lijevi bek. Bočkaj tu sigurno nije rješenje.

    KTC odlazi, Boško ima problema s ozljedama tako da ako Josip Šutalo slučajno ode, onda nam svakako treba i stoper.

    Po meni bi dobro došao i još jedan defanzivac "radilica" u vezi.

    Krila su nam veliki problem, posebno desno jer Ivanušec pristojno pokriva lijevu stranu. No problema je što ne igra kao krilo, iako je nominalno na toj poziciji, nego ulazi u sredinu kao da je ofenzivni vezni (što i je). Nezgodno je što se onda zapravo preklapa s Baturinom koji je onda prisiljen često se izvlačiti na krilo.

    Od igrača koji se spominju, Kačavenda i Stojković izgledaju dobro, ali ne za cijenu koju Šikić očekuje dobiti za njih.

    Ne znam što bih rekao o Friganu i Vipotniku. Obojica su skupi i drugačiji su tip igrača. Vjerujem da se Bišćanu sviđa način igre Frigana, ali iskreno nisam siguran ima li on kvalitetu koja bi opravdala cijenu koju bi trebalo platiti za njega.

    Vipotnik izgleda stvarno dobro. Klasični napadač koji zabija na sve načine. No moram priznati da me tu muči što se radi o slovenskoj ligi gdje je Menalo bio u najboljoj postavi prvenstva te gdje su Baturina i Vukušić izgledali odlično. Napokon, Tolić, koji ipak nije kvaliteta za Dinamo, tamo je sjajan.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Lijevi bek i desno krilo su pod mus, a ostalo po meni ipak zavisi od odlazaka.
  • deda
    28k
    I Špika potpisao novi ugovor.
  • Draž
    1.1k
    Vipotnik izgleda stvarno dobro. Klasični napadač koji zabija na sve načine. No moram priznati da me tu muči što se radi o slovenskoj ligi gdje je Menalo bio u najboljoj postavi prvenstva te gdje su Baturina i Vukušić izgledali odlično. Napokon, Tolić, koji ipak nije kvaliteta za Dinamo, tamo je sjajan.xavier

    Upravo sam o ovome neki dan polemizirao u jednom društvu. Nije isto slovenska i hrvatska liga i repka.
    Frigan je ipak mladi reprezentativac Hrvatske. Na kraju krajeva, bolje je razvijati jednog igrača koji će možda jednom biti i A reprezentativac Hrvatske nego Slovenije.
  • marcio amoroso
    32.4k
    I Špika potpisao novi ugovor.deda

    U najboljem slučaju rotacijski igrač. Nadam se da mu je novi ugovor na maksimalno 300 tisuća.
  • Captain America
    14k
    Nadam se da mu je novi ugovor na maksimalno 300 tisuća.marcio amoroso

    Kolao je članak prije 10ak dana da dobiva značajno povećanje plaće i da ulazi u gornji razred.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Kolao je članak prije 10ak dana da dobiva značajno povećanje plaće i da ulazi u gornji razred.Captain America

    Ne znam koliko je imao pa ne mogu reći da ne zaslužuje povećanje, ali ako se pod gornji razred misli na 600, 700 ili 800 tisuća onda je to po meni ogromna greška. Jednostavno mu je učinak za krilo nikakav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.