• thadd
    108
    Pa rekoh gore da nije nijedan za razliku od bekova a 10ak godina sam uzeo čisto kao neko okvirno vrijeme da ne idemo baš do Cice kojeg si spomenuo, mogli smo bar do Zahore :lol: . Čolinu ne moramo ni računati, nije zaigrao nikada za nas ali računa se da je prošao našu školu pa sam ga naveo.

    Htjedoh naglasiti kako su nam napadači slabija točka od bekova što se tiče omladinske škole. Žao mi je što je Karamarić progirao tek u Rijeci.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Žao mi je što je Karamarić progirao tek u Rijeci.thadd

    Da, nevjerojatno da ga treneri nisu prepoznali. Ah ti gradjanski ugovori.
  • thadd
    108
    U Dinamu u 42 nastupa 10 golova, u Rijeci u 42 nastupa 37 golova.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ako cemo prestat kovat Hoffenhaim u velikane on se realno nikad nije ni nametnuo u nekom top klubu. U reprezentaciji ima bitnih golova, ali se bogami i na "Kanadama" sverca po par utakmica. Onaj promasaj protiv Spanjolske na Euru mi se jos vrti pred ocima..
  • Mali dioničar
    14.2k
    U Dinamu u 42 nastupa 10 golova, u Rijeci u 42 nastupa 37 golova.thadd

    Daj se nemoj sramotiti, svako dijete zna zbog čega je Kramarić otjeran iz Dinama. Dečko je iz juniora u prvoj seniorskoj polusezoni zabio 7 golova i onda mu je doveden Karlo Primorac i prikovao ga na klupu.

    Imaš hrpu stranica sa apologetima “onoga koji je odustao” pa tamo to prosipaj, ovdje je većina ljudi pismena.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Vecinu od tih 42 u Dinamu je skupio sa 18 godina tako da...
  • Mali dioničar
    14.2k
    Onaj promasaj protiv Spanjolske na Euru mi se jos vrti pred ocima..Efes Pilsen

    Ona 2 Ukrajini za plasman ti se ne motaju? Onaj u četvrtfinalu domaćinu nula bodova?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jel ćemo mi imat video di naš SD češlja svoju bradu i pruža ugovor mauru i govori da mu daju ponudu koju ne može odbiti.
  • Zagi
    5.1k
    Zbog "slučaja Kramarić" sam i dan danas bijesan.
    Slično i sa Tomečakom.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    mogao si onda citirat sve.. Lijepo sam napisao da ima vaznih golova za reprezentaciju, ali i da ima vaznih promasaja.
    Meni on nikad nije sjeo, ali to ne znaci da je u redu sto je otisao zbog gradanskog ugovora.
  • Mali dioničar
    14.2k
    mogao si onda citirat sve.. Lijepo sam napisao da ima vaznih golova za reprezentaciju, ali i da ima vaznih promasaja.Efes Pilsen

    Jesi, ali napisao si i “Kanadama.” Ok, nije neka top ekipa, ali su golovi za prolaz grupe nakon čega se osvojila medalja. Ne bi da je zabio Kanadi na turniru Javorov list.

    Generalno se slažem da je mogao i bolje (kao i većina drugih igrača). I sam sam napisao viša srednja klasa. Po talentu iznad Mandžukića po učinku ispod.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    A to nije cinjenica? Kanadu je odradio, a nakon i prije toga ga je proklinjala cijela Hrvatska skupa s dijasporom. Svaka mu cast, ali nije bas univerzalan igrac i prolazi samo u odredenim sustavima.
  • Krizy
    36.4k


    "Sljedećih 8 igrača je otišlo u eri Ante Čačića, no tu je i jedan kojega će uskoro potpisati. Možete li ga pronaći?"

    PINTO
    EMRELI
    ROZIĆ
    KATINIĆ
    ORŠIĆ
    VIDOVIĆ
    IVIJAN
    ĆUŽE
  • Ludovic IX
    5.5k
    Što nam dolazi gabrijel Vidovic???

    Valjda nije cuze
  • Krizy
    36.4k
    :lol:

    PINTO
    EMRELI
    ROZIĆ
    KATINIĆ
    ORŠIĆ
    VIDOVIĆ
    IVIJAN
    ĆUŽE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.