• San Lorenzo
    11k
    Očekuje li forum struka još koje pojačanje do kraja dana?
    Frigan?
    Ima li neko lijevo krilo u hnlu, osim Teklića kojeg ne želim iz jasnih razloga?
    EDIT: desno krilo
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ja ga ne želim zato što je loš igrac. Lošiji od menala npr.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ima li neko lijevo krilo u hnlu, osim Teklića kojeg ne želim iz jasnih razloga?San Lorenzo

    Hoxha i Goričan. Ima i Lovrić, ali za njega je također jasno da neće kod nas. Ostali realno nisu vrijedni spomena.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Evo jedan kao insiderski trač, fakat ne garantiram za točnost, ali je tak do mene došlo pa eto da podijelim čisto radi zanimljivosti

    Frigan je navodno vrlo blizu realizacije. Rijeka je spremna za transfer jer su svjesni da Frigan na ljeto ide 100%, karta na koju igraju je ‘koja’ tisuća više ako Dinamo želi da ga se pusti odma jer smatraju da s njim imaju ozbiljne šanse uhvatit Europu. Dinamo naravno hoće to malo spustit. Generalan dojam u Dinamu je da najgore kaj se može dogodit je “slučaj Ljubičić” odnosno da sve bude dogovoreno, ali da igrač dođe na ljeto. Da se Frigana pita već bi bio u Zagrebu i u ovom trenutku ga ne zanimaju previše opcije iz inozemstva pored Dinama. Cifre oko koje se priča je 3.5m - 4m. I da, Frigan je ogromna želja Ante jer može pokrit sve pozicije naprijed

    Koliko ima istine u ovom, bumo vidili brzo
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Treba li Loxi love nakon prodaje Cokaja?
  • San Lorenzo
    11k

    Mislio sam na desno krilo, gaf...
  • Yovitssa
    313
    Bravo za transfer Perkovića, ja bih ga volio vidjeti odmah na lijevom beku. Strašan igrač, a tako mlad. Ovaj transfer mi je popravio raspoloženje i vjeru u transfer politiku kluba. Sad još nek dopelja Despodova jer je Tekpetey bila "pila naopako" i Frigana! :-D
  • BBBaranja
    1.9k
    Rekao sam vam jučer da danas ide neki potpis
  • Sunja86
    992
    Vidim dosta upisa za tog Despodova je li ga neko gledao više od par utakmica i je li stvarno toliko dobar koliko ga se spominje ovdje
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je i 3.5-4m puno za frigana trenutno. Desno spika, lijevo trenutno ivanusec igra dobro i dize formu i treba ovo proljece dobit priliku mali rukavina, dakle za frigana mjesta na krilima nema. Na spici brunci i drmic koji ima mil eura place, pa daj brko tih 4 mil eura ukrkaj u lijevog beka jeboga on, a ne danima pregovarat oko jebenog frigana
  • Ludovic IX
    5.1k
    I transfermarkt procjenjuje na 88% realizaciju dolaska u dinamo . Išao baš pogledati jer on i krilo igra i po njima, moz3 i desno i lijevo ali neznam jel to emreli rqz8na di on može igrat krilo ali onako, bez nekog učinka ili stvarno može igrat i krilnog napadača.
  • Krizy
    35.4k

    Ja sam ga gledao samo protiv Dinama ali za razliku od Tekpeteya, Despodov je u svakom klubu imao odlične brojke. Činil se drzak, pozitivno bezobrazan i stvorio nam je dosta problema. Kapetan Bugarske.
    22./23. - 28-11-6
    21./22. - 41-10-18
    20./21. - 29-6-13
    19./20. - 21-9-8
    18./19. - 26-10-11
    17./18. - 33-11-8
    Prije toga je kao mladi igrač imao doziranu minutažu ali i dalje upisao solidan broj G i A.
    Već šest sezona ima vrlo dobre brojke.
  • Ludovic IX
    5.1k

    A kojeg? Kojeg vidiš ti ko laik na tržištu a da bi bio dobar. Uzmeš lijevog beka prvaka švicarske i dobiješ Carlosa 2
  • Nino Bule
    11.3k

    U nekom tranzicijskom sustavu bi to vjerovatno funkcioniralo, na postavljenu obranu bi to bilo dosta losije od špike i ivanuseca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.