• Ludovic IX
    5.5k
    Jebiga, kasno je vec
  • Krizy
    36.3k
    Ma ne bi ni ja skužio, malo šale.
    A Vidović je onaj što je otišao u Šibenik.

    Al nadam se da prate ove naše u Bayernu, zanimljiv je Gabriel :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam, ok mi je Frigan ali ne izgleda mi kao igrač u kojeg se sad vrijedi uložiti 4M posebno pošto mu glavnu poziciju igraju dva jako dobro plaćena igrača a nisam ni siguran da bi bio neki upgrade na Špikića na krilu. Rijeku kužim da za te novce žrtvuju i eventualnu euripu jer bi odmah dobili novce kakve bi s tom europom zaradili tek ako bi ušli u grupe.
  • BBB Sibenik
    4k
    Dobro sad kad bi još u zadnjih 24h potpisali i Frigana, nastala bi kod nekih forumaša opća euforija. Slika sa potpisivanja ugovora bi isla Perkovic, Frigan, Cancelotti, i kolega Orc
  • Infinity
    15.2k
    Aj malo smiriti s Orcom. Nije prvi put da su se svi nakacili na jednog forumasa i znamo kako moze zavrsiti. Neki bi mogli biti i banovani ako se nastavi pretjerivati. Takodjer opomena i njemu da se malo smiri, jer je sam izazvao sprdanje, ali moramo negdje presjeci.
  • Zagi
    5.1k
    Je ali za 6mj će se prodati negdje drugdje. Ima drugih napadača (negdje ima , hipotetski, ne znam dali postoje za našu skaut službu) ali za Frigana je sad ili nikad.
    Drmić i Petko imaju ugovor još godinu i pol stim da bih ja Drmića rado skinuo sa plaće puno ranije.
    Petkova motivacija je uvijek upitna.
    Može li igrati krilo na visokoj razini je upitno.
    Rijeki ostaje Deni. Za ovo kaj oni igraju je on super. Solidno će se on dolje nazabijat ako bude starter.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma sve 5, ali dal nam je on netko koga ne možemo dopustiti da propustimo? Zasad mi nije, iskreno.

    Ako je istina da on vidi samo Dinamo ispred bilo koje ponude izvana i gledajući da će Rijeka biti jako sretna ako uopće dohvati europske pozicije, ja baš ne vidim da će im netko na ljeto ponuditi više od ovog. Pa koliko oni imaju transfera u inozemstvo većih od 3,5-4M?

    Mislim da bi za sličnu ponudu na ljeto vjerojatno i dalje mogli biti njegov prvi izbor, Rijeci jedan od najviših ponuđača a uz to imati malo jasniju sliku oko Petka, Drmića, Kulenovića a i Frigana samog ako on uopće može održati ovakvu razinu cijelu polusezonu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Miško navodno traži 6 za Frigana, može navodno i dio u robi. Malo pretjerano, čini mi se. Možemo onda i mi reći da Marin košta 3 milje.
  • Beowulf112
    301
    Ja se uvijek sjetim Andy Carolla kojeg je liverpool kupio od newcastle nakon jedne dobre polusezone..tako da radije ne..ionako imamo petkovica i drmica na toj poziciji..btw i drmic je ubijao u rijeci pa kod nas nije ni sjena igraca iz Rijeke
  • Jurki
    8.7k
    Frigan nam ne treba. Vec don Ante Čančelotti treba vratiti u zivot Drmica. Covjek nije zaboravil igrati nogomet to sigurno.. i znam svima nam ide na pickin zivac njegovo mahanje rukama al da ga jebes i ja bi živčano mahal rukama da dobijem po utakmici 2 lopte i od toga je jedna i pol loša.
    Čačke vrati Drmica u zivot i imas pojacanje.
    Frigan je mlađi i potencijal je ali tih para ne vredi u nikom slucaju.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Prednost Frigana je što može pokriti sve pozicije u napadu. Drmić je igrač kojem bi se igra morala prilagoditi da bi dao maksimum.
  • deda
    28k
    Zadnju trampu s Rijekom smo debelo preplatili tako da mi se ni ove ideje oko trampe nimalo ne sviđaju.
  • Droljo
    5.1k
    Ja bi doveo frigana. Meni se čini jako dobar. Gladan utakmica i golova a takvi često uspijevaju u nogometu. Nije mi niti rog djelovao kao igrač od 5 mil iz splita...
  • serbus
    3.6k
    Možemo dovesti Frigana za 6 ali stari moj idući put kad će Mišku trebati novi kombi igrača da mu spasi guzicu isto može ali za 10 milijuna...

    Također igrači kojima raskinemo ugovor tipa Dilaver obavezno da se obvežu da se ne može u Rijeku.

    Pa neka si Miško nabija cijenu kome hoće, taj bahati stav bez pokrića nek prodaje po Rijeci ne nama koji ga filamo takoreći besplatno igračima od kad je tamo...
  • Klenx
    4.1k
    Apsolutno nisam za Frigana ukoliko je preko 2,5 milje.
    Nek nose Marina, Jankovića i dobiju 500,000 za kavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.