• xavier
    11.1k
    malo sam se smrznuo, kriva procjena kod obleke...nkdz

    Znao sam da će puhati, ali računao sam da neće biti tako strašno s obzirom da temperatura nije bila niska. No bome je baš neugodno bilo :grimace:
  • nkdz
    829

    ja došao ko na proljetnu ekskurziju, šuškavac, a komotno bi mi dobro došla zimska jakna, još smo došli nekih sat vremena ranije i umjesto da sjednemo u birtiju mi ušli u stadion unutra i unutra popili, bio sam "pametan" na više razina :D
  • Neki tip
    19k
    Ja sam ponio u ruksaku nekakvu dekicu, kao za maloga ak mu bude hladno. Na kraju je on s jos nekim klincima gledao tekmu u dnu tribine drzeci se za ogradu, a ja se sav zamotao ko kakav starac..

    Mislim si, ak me netko sa Zone skuži, lako bi me mogao zamijenit za dedu.. :joke: @deda
  • deda
    27.5k
    Bàš je bilo odurno. U biti je posjeta bila izvanredna s obzirom na taj istočnjak
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam razmišljo dal ponjet jaknu il samo u duksi otić. Na kraju ponio tanju jaknu al opet sam se stiso :sweat: .
  • Dino
    2.2k
    Meni mama pred tekmu uvijek postavi pitanje: “Jesi ti siguran da ti nebu zima?”
    I onda normalno, moram uzet jos koji sloj vise tak da se ne sjecam kad sam se bas ono smrznul zadnje, mada je ovaj vjetar fakat neugodan.
  • Gelipter
    3.4k
    Ma vjetar je bio dosadan, al u hoodicu sam se odma na početku skinul i to mi je bilo baš taman. Proljeće u HNL-u. Nažalost je vrijeme jučer od svega bio najmanji problem. Za neke valjda sva sreća da su našli izgovor u vjetru da se ne moraju toliko žrtvovati da odu na tekmu.
  • Sljeme
    1.7k
    Ko ne dođe na tekmu iz razloga jer mu se neda, ne zaslužuje čast nazivat se navijačem Dinama.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Nisam bio 2 dana na forumu i odem vidjeti - 5 stranica na ovu temu. Kad od toga pola upisa o jaknama i majicama kako se tko obukao. Nemojte kukati, imate dvije stanice do stadiona. Nema ljepšeg nego kad te opere pljusak kada ideš do vlaka, pa na prvom predsjedanju opet, pa na stadionu opet, pa kad ideš kući opet, pa se sušiš 2 i pol sata u vlaku, i onda te opere opet kad izađeš iz vlaka i pješačiš kući.
    Tema je utakmica, ne vremenska prognoza.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ima ovdje starijih ljudi, nemaju oni nasu poletnost
  • xavier
    11.1k
    Ima ovdje starijih ljudi, nemaju oni nasu poletnostNino Bule

    Što je najbolje, mi stariji smo bili na utakmici :cool:
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.