• Eduardo
    17.1k
    Nakon ispadanja u Kupu ostali smo samo na HNL-u, a već u Nedjelju u Maksimiru dočekujemo Goricu. Iako je statistika debelo na našoj strani, nije to uvijek išlo tako glatko.

    U šest dosadašnjih susreta, Dinamo je ostvario šest pobjeda. Ukupna gol razlika iznosi 14:5 u korist Dinama.

    na Maksimiru;
    • 03.kolo - 19/20 | 3:1
    • 34.kolo - 18/19 | 3:1
    • 16.kolo - 18/19 | 1:0

    Kod Gorice zbog žutih kartona nema Marijana Čabraje. Mi smo u tom segmentu bez suspendiranih igrača, pitanje je samo zdravstvenog kartona kod pojedinca.
    1. Ishod utakmice? (35 votes)
        Pobjeda Dinama
        89%
        Neriješeno
        9%
        Pobjeda Gorice
          3%
    2. Dolazim na Maksimir? (35 votes)
        Da
        66%
        Ne
        34%
  • agramZ
    2.2k
    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/detalji-o-ulaznicama-za-utakmicu-dinamo---gorica

    opet ima online za sjever.. izgleda da stvarno citaju pa je ono psovanje majki ipak nesto vrijedilo :lol:
  • deda
    27.3k
    S obzirom na atmosferu 1500 ljudi danas očekujem.
  • Neki tip
    18.8k
    Ja sam "optimist" onda - 2500-3000.
  • Majki2111
    2.6k
    Bit će više od 1500 sigurno
  • SAS1987
    13.2k
    Suncan i preljep zimski dan a optimistična prognoza za utakmicu Dinama je 2500 do 3000 ljudi. Pametnom dosta.
  • nkdz
    829

    slazem se, tak nekak i ja ocekujem
  • Neki tip
    18.8k
    da, nažalost, zato i stavih u navodnike.. :sad:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sa obzirom kako se rezultat ulaznice na internetu ne pomiče odnosno (ne)kupuje očekujem kao i "deda" 1500, max 2000 gledatelja na ovom lijepom danu( a gdje bolji dan za tekmu od nedjelje)

    1500-2000 u zadnje dvije sezone neka standardna brojka HNL-a ne računajući derbi

    Doće oni standardni koji nemaju izgovora, razloga ili bilo sta drugo nego samo bezgranična ljubav prema Dinamu, bez obzira da li protivnik bile velesile Manchester City, Atalanta.. ili slabije imenski Inker,Gorica, vještaci i sl.
  • Majki2111
    2.6k
    Moharrami, Theophile, Perić, Leovac - Kadzior, Moro, Gojak, Ćuže - Petković, Gavranović
  • Dudu
    2.6k
    Jako zanimljivo, promjena formacije. Lovro kao i obično podbacio u prošloj utakmici i sad kad doslovno nema konkurencije u Olmu i Ivanušecu svejedno ispao iz kombinacije. Vrlo znakovito rekao bih :D
  • deda
    27.3k
    Kurac lijep dan. Puše ko ludo. Bit će 1000
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    po meni je to jako glup potez Bjelice jer ga je trebo onda prodat ako mu ne vjeruje

    jer ako Gojak ima toliko kredita, nije u redu da jebeni Majer nemože startat dvije za redom čak i ako mu je kompletna kunkurencija out... (mislim nisam neki preveliki ljubitelj Majera, ali Gojak mi baš ide na živce sa svojom alibi igrom i promašajima zicera...)
  • Neki tip
    18.8k
    taman to pomislih.. otpuhao vjetar i ono što je mislilo ići. Osjetljive biljke, ta Dinamova publika.
  • Dudu
    2.6k


    Neki dan slušam u podcastu Aljošu Vojnovića i on baš spomene nekog trenera kao za kojeg nije shvatio koliko je utjecao na njega, parafraziram što mu je uvijek govorio: "samo izađi i daj sve od sebe".

    Pretpostavljam da je slična stvar i ovdje. Gojak ima svoje mane, ali nikad mu se ne može zamjeriti da se ne bori i daje sve od sebe, a čini mi se da Bjelica najviše to vrednuje. :D
  • Majki2111
    2.6k
    Romb se igra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.