• Neki tip
    19k
    al se Bruno u 85. minuti vratio u obranu, a Kule imao ulogu ko i ja na tribini.
  • nkdz
    829
    malo sam se smrznuo, kriva procjena kod obleke...

    Mohharami mi je bio stvarno ok, sve je pokrio i prema napred bio konkretan i nije puno lopti krivo dodao, po meni za 5.
    Ćuže po meni zreo za nastavak posudbe u Istri, ovakvom igrom nema kaj traziti u Dinamu.
    Gojak je navodno bio na popisu igraca ali ga vidio nisam.
    Petković opet u par situacija davio loptu, to valjda nikad nebu prestao raditi.
    Obrana ok, ali ekipa prema napred nije bas raspolozena, treba vise protocnosti, a manje zadrzavanja lopte
  • Eduardo
    17.3k
    Prvih 45' valjda najgorih u eri Bjelice. Sam Bjelica kaže da je ostalo 11 na 11 da ne bi postigli gol do Božića. Slažem se s njim.

    Moha i Moro danas bolji od ostalih. Bruno mi opasno ide na onu stvar s driblinzima i davljenjem lopte. Ćuže, nula, kao i Gojak.

    Utakmica se uklopila u sivilo cijelog kola. 7 golova u 5 utakmica :shade:
  • Kwedi
    3.8k
    Bjelica se lijepo izdrkao po sucu i prošao bez opomene
  • Eduardo
    17.3k
    Bjelica se lijepo izdrkao po sucu i prošao bez opomeneKwedi

    Baš se pošteno istresao. Ali, nije to prvi puta, ima on takvih ispada već.
  • gh0c
    256
    Niti par minuta igre se danas nije moglo vidjet.
    Onaj karambol kod prvog gola i stvarno lijep drugi gol, al bez ikakvog nogometa. Užas. A Gorica u poluraspadu, uplašena, spuštenih gaća i još uz glupsona koji jeftino popije isključenje.

    Ne vjerujem da je bilo 2400 gledatelja osim ak u smećanoj loži nije bilo 500+ ljudi, ali nebitno, svi smo danas došli uzalud. Bjelica laže da su se oporavili od šoka nakon Rijeke. Šoka nikad nije ni bilo! Vlada potpuna kurcobolja za domaća natjecanja, a Bjelica nema igrača niti znanje da s ovima koje ima išta promijeni po tom pitanju.
  • Eduardo
    17.3k
    Kroničan nedostatak bilo kakve kreacije.

    4 - 4 - 2 s ovim veznim redom i krilima je totalno bezopasan sustav. Jesmo izgledali koju utakmicu ove sezone sterilnije nego danas?
  • Bosna86
    11.5k
    Majer u ovakvim utakmicama mora igrati... U kakvoj god bio formi on je jedini kakav takav kreativac u ovoj momčadi koji zna okrenuti stranu ili gurnuti u prostor...

    Cuze ima niži plafon od Marina ( mada trenutno jednako pridonose) tako da mi je tu jednostavan izbor tko će biti rezerva Orsi

    Gojaku se već dvije g ne da igrati male utakmice, valjda momak misli da je ovu razinu nadišao

    Gavranović, Hajrović i Atiemwen bi trebali biti poslani negdje, ne igraju ništa, plaće su im ogromne a uzimaju mjesta klincima koji bi trebali dobiti koji minut na proljece

    Bjelica mora nešto promijeniti, tko gleda redovno naše HNL utakmice zna da se ovo mučenje ponavlja stalno iz utakmice u utakmicu, sve dobijamo na indvidualnu klasu

    GNK sad već standardno ne radi nikakve akcije da privuče ljude, doslovno sve utakmice kući protiv njih imamo užasnu posjetu, npr svaki put kad su poslali igrače ispred shopa na slikanje se pojavilo malo vise ljudi
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Zasto ne bi bilo kurcobolje kod igraca kad je omalovazavanje i pisanje po HNL dio klupske ideologije koju su preuzeli i tzv. “navijaci”.


    Titule se osvajaju jos u rujnu mjesecu, kup je pitanje formalnosti, tako da su sve ligaske utakmice priprema i uigravanje za europu.

    Nije to ni do Bjelice ni do trenutnih igraca. To je do svih u klubu i vecine ljudi oko kluba.


    Svatko ko se cudi zasto je posjeta losa na HNLu je budala.

    Kakvi pozivi, kakve animacije... kao da zoves ljude u kino da gledaju film koji su gledali vec 36 puta. Ili da idu svaki vikend na isti koncert.
  • Crusades1986
    9.6k
    Takva posjeta je samo refleksija odnosa kluba i svih u njemu prema HNLu. Utakmice se igraju cisto radi formalnosti( izuzev ajde derbija), nitko se ne trudi napravit nesto da se pokrene oko broja gledatelja na HNLu... neki igraci igraju prvenstvo tek toliko da ga odigraju, ove sezone ne znam jel bila koja uvjerljiva predstava i pobjeda u domacem prvenstvu. Klub boli briga realno kakva je posjeta, oce li bit koja tisuca manje ili vise. Bas bas neka melankolicna situacija. Btw, vec ak netko iz kluba cita ovo, dajte stavite mogucnost da mi sa godisnjima mozemo poslije tekme si isprintat kartu tko hoce ak nam treba za kolekciju.
  • Papastrumf
    9.4k
    Tako je zadnjih 10 godina. HNL je samo priprema za Europu i tako se ponasaju svi od reda u klubu. Nije ni cudo da se to prelilo i na igrace, a isto tako i na velik dio navijaca.
    Klub se nicim ne trudi promijeniti stanje, tako da tesko mozemo ocekivati pomak u nekoj skorijoj buducnosti.
  • Dudu
    2.6k
    Baš kurcobolja kompletna.

    Uzeo bih za primjer Salzburg, koji ajde u zadnje dvije godine ima neku konkurenciju u vidu Laska, ali opet više nego izvjesno da im je sigurna titula, a u trudu igrača nema apsolutno nikakve razlike u odnosu na europske utakmice.

    Ljudi su ono u 18 ligaških utakmica sezone zabili 66 golova, doslovno rastavljaju protivnike na proste faktore.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ljudi su ono u 18 ligaških utakmica sezone zabili 66 golova, doslovno rastavljaju protivnike na proste faktore.Dudu

    Jbg njemački mentalitet bi neki rekli hehe

    Ali ni ja ne razumijem, znači cilj ti je možda da odeš dalje u neki bolji klub, da igraš što bolje da bi igro za reprezentaciju, ili jednostavno voliš pobjeđivati. Tako da ja absolutno ne vidim razlog zašto se igračima ne bi dalo igrati? Ako je liga već toliko slaba pokaži se onda, zabi 30 golova, nek te dižu mediji, možda uhvatiš i bolju plaću ili interes nekog top kluba, a ne da se svi vuku jer im je igrat ispod časti? Mislim šta s time postižeš? Ama baš ništa, jer koliko ja znam jaki klubovi ne scoutiraju samo jake tekme već i one u HNL-u.
  • deda
    27.6k
    Deda iskreno nema nekog prigovora na trenera za razliku od utakmice u srijedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.