• Tom Hanks
    2.7k
    Vjv na ovog Begu misle
    "'Volim vidjet da Dinamo izgubi od bilo koga. I doma i u Europi. I Cibona i Mladost i onaj balun na ledu... Medveščak, da. Nikoga ne mrzim, ali ih i ne volim. I što ću"

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/hajdukova-legenda-ivo-bego-sjor-koji-je-zaustavio-mamica-20140322
  • masacusec
    3.2k
    Tog fosilnog partizančića ne spominjite!
  • Gelipter
    3.5k
    ako je tako, ovo je jedan od rijetkih slučajeva da sam ponosan i sretan da nešto ne znam.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ljudi čestitam, uspjeli ste ubaciti tovare i na ovu temu! :clap: :clap: :clap: :rofl:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Jasno je da je Snježna kraljica bila odlična prilika za preseravanje Bandiću, ali je činjenica da se od te utrke puno i dobiloGelipter

    Što točno, noob pitanje, stvarno me zanima?
  • Gelipter
    3.5k
    A gle razinu promocije Zagreba je teško izračunati, ali sigurno je utjecalo. Staza crvenog spusta ipak je uređena i koliko toliko ju građanstvo može koristiti prije i poslije utrke. Sigurno u neku ruku utječe na popularizaciju Zagrebačke gore i bavljenje sportom. Sa Zupčićem ipak imamo skijaša koji ostvaruje odlične rezultate. Na Sljemenu često trenira on i ostali. Što se i žičare tiče, iako vidimo koliko je tu problema bilo, sumnjam da bi i nje bilo da nije utrke. Utrka je ipak punila prije corone i smještajne kapacitete u Zagrebu. Na kraju krajeva, možda snobovski zvuči, ali možemo reći da hrvatska metropola ima jedan važan sportski događaj u godini na svjetskoj razini. Da se razumijemo ni ja nisam za Snježnu kraljicu pod svaku cijenu. Trebalo bi se svakako napraviti neki strateški plan za naredne godine i analizu isplativosti na svim područjima. Iako mislim da ekonomska isplativost kod ovakvih projekata i ne mora biti najvažnija. Kao i u većini stvari sigurno utrka donosi i negativnih pojava, ali mene je ponukao da komentiram više taj narativ kritiziranja Snježne kraljice pod svaku cijenu iz razloga koji nisu povezani uz samu utrku kao što je kriminalac Bandić itd.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Hvala na odgovoru. :)
  • NORTE
    9.5k
    Mi Zagrepčani izdvajamo barem trećinu državnog proračuna, preko desetljeća gušimo se u prometu jer se ne rade nadvožnjaci, podvožnjaci, jebeno ništa...
    Hdz se pohvalio jučer novim cestama u Splitu i okolici za rasterećenje gužvi. Jer oni kao nemaju lokalnu samoupravu pa se to financira iz državnog proračuna.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ni jedna kapitalna investicija RH od osamostaljenja nije bila usmjerena ka Zagrebu. Čak su nami ZL napravili francuzi....ja bi volio da mi netko nađe glavni grad u EU u koji država manje ulaže.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Hvala Bogu pa Grad ima proračun s kojim je raspolagao kako je raspolagao, a nije baš mali, dapače.
  • Ali
    2k

    Svaka cast, potpisujem 100%

    Meni ide na onu stvar pristup "oni imaju, kaj cemo njima ulagat..." najdebilniji moguci stav koji moze proci u javnosti

    1. Tak je sa dinamovim stadionom, zakaj bi grad ili drzava gradili da dinamo zaradjuje? A onda u isto vrijeme poljud proglasis "nacionalnim spomenikom" kako bi iz proracuna ispumpao par milion kuna za o novu istog? Jer kaj oni kao nemanu novaca...
    2. Tak ne i sa Gradom Zagrebom, nek si oni sami grade infrastruktutu jer imanu proracun, a drzava ce graditi u dalmaciji, vijadukte, mostove i ceste jer kaj oni nemaju??? Daj najte, pa nek ne iznajmljuju na crnjaka so e po 100€ dan pa ce imati, a kaj ceste im ttebaju da bi iznajmili po 150€ jer im je 100€ malo, ipak trrba platiti i dionice hajduku...
    A najgore od svega je kaj stalno seru o prici da treba zazidat Sv.Rok jer ce njima biti bolje bez nas na sjeveru???

    Znaci tko nis ne radi i nema njemu treba dati od onog sto radi i stvara i kome trebas nabiti jos veca davanja da bi vjse dao ovom ...
  • Jaro
    5.9k
    "Dalmacija radi, Zagreb se gradi..." - kol'ko puta sam to cuo/procitao... A istina, kao i u vecini mitova - potpuno suprotna...
  • reziser
    6.5k
    "Voditelj/ica Službe za logistiku Upravi - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za unutarnju reviziju - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za strategiju, razvoj i usklađenost poslovanja - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za upravljanje nekretninama - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za upravljanje projektima i investicije - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za nabavu - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za ICT potporu - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za sigurnost - 1 izvršitelj/ica Voditelj/ica Službe za odnose s korisnicima - 1 izvršitelj/ica Rukovoditelj/ica funkcionalne grupe poslova u Službi za logistiku Upravi "

    novi natjecaji u holdingu, bitno da se rjesavaju direktora jer im treba ljudi na terenu
    bez komentara....
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Od kandidata očekujemo:
    - minimalno jedno kampiranje na Motovun film festivalu
    - iznošene Converse Chuck Taylor tenisice
    - 0 godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • masacusec
    3.2k
    Koliko je Grad Zagreb, na čelu s bivšim gradonačelnikom podijelio sredstava razno raznim selendarama, općinama i ostalim manjim gradovima u i izvan RH...enormne iznose!
    Toliko ni jebeni beograd koji je glavni grad još centraliziranije zemlje svojim provincijalnim vukojebinama nije dodijelio....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.