• Ludovic IX
    5.8k
    Znam da je grad prije davao 30 miliona kuna za to.. sad ne znam koliko je ali nema šanse da se 30miliona vrati od turizma od ljubitelja bijelog sporta.

    Skijaši vole Zagreb jer su u gradu a ne u nekoj pripizdini. Ja sam radio it podršku par godina gore i iskreno, meni to bacanje para..nekako sumnjam da se tak kicbl otplaćuje od gradskih para kao snježna kraljica
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Pa lijepo ti je napisano, ove godine je trošak utrke manji od 22 milijuna kuna i grad financira 50%, znači cca milju u pol eura.
  • Dino
    2.3k
    Kurac me boli za promociju grada i kako ljudi izvana vide moj grad...masacusec

    Hahahahahahahahhaha…pa valjda je cilj da neko dode ostavit pare od kojih cemo mi ovdje bolje zivjet.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Kako su Kosteliću prestali skijati i zanimanje ljudi je opalo .. sve karte se podijele i opet dođe 50% od tih podijeljenih karata. Govorim o prošlim godinama kad mije bilo korone
  • Aggro
    602
    Kaj je Snježna kraljica punila kapacitete po gradu? Ozbiljno?
  • maddaddam
    2.9k
    Ono sa koreancima prije par godina je bilo jebeno. Snimali su neki popularni show u Hr, i najednom je grad bio krcat koreancima kroz cijelu godinu. Dinamovi dresovi se jebeno prodavali. Ovo skijanje je dvodnevni cirkus, ali eto, prikazuje se sirom svijeta, pa je donekle ok. Meni osobno bezveze, ali ako ima efekta, nemam nista protiv.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Znači kraljica je promocija grada koja treba a naprimjer stadion je nešto što ne promovira grad. Više je dinamo za grad Zagreb napravio izbacivanjem Tottenhama nego sve kraljice poslije Kostelića
  • Nino Bule
    11.7k

    S kim se ti svađas, pa svi ovdje zele stadion
  • Ludovic IX
    5.8k
    Po meni, sekundarna dobit od turizma je nikakva ako gledamo samo kraljicu. To što se na Eurosport pokaže par kadrova grada, ne vrijedi t pare. Da je Bandić na to gledao na nešto drugo osim na vlastitu promociju, onda bi Zagreb već 10 godina imao nobi stadion
  • immerwieder
    1.2k
    ne vidim razlog da netko poželi doći u Zagreb nakon prijenosa skijanja ako nije planirao doći i bez toga,
    spominjanje imena grada u prijenosu i računanje koliko bi koštalo tako nešto kao reklama u tom opsegu mi ne drži vodu,
    mislim da bi u nekom turističkom smislu najveći korak bil da u praškoj daš Liebeskindu ili nekom fancy Jew arhiću da projektira sinagogu gdje je bila i prije, vjerojatno bi Izrael sve financiral,
    a svi američki Židovi bi sigurno u sljedećih 10 godina došli pogledati, jer nema baš novih modernih sinagoga u glavnim gradovima u zadnjih dosta godina,
    takav je bum napravil Bilbao nakon muzeja Guggenheim prije 20 godina
  • db-izbjeglica
    13.2k
    opet ista logika...možeš naći hrpu stvari za koje možeš izvući isti zaključak.
    da nije bilo "xyz" 10 godina, mogli smo imati novi stadion.

    mogli smo mi imati i novi stadion i skijašku utrku i financije grada se ne bi praktički uopće promijenile.
  • Gelipter
    3.5k
    Nevjerojatan je broj tovara jučer likovao i srao u vezi odgađanja muške utrke snježne kraljice. Apsolutno sve što mogu povezati sa Zagrebom oni ne mogu smisliti. Zbog njih mi je posebno drago da se danas ipak snijeg ukazao na Sljemenu i da će se utrka održati i to u prekrasnom ambijentu.
    Argument da nam sport u Zagrebu propada pa ajmo onda ukinuti i Snježnu kraljicu jer zašto bi to bilo mi je u najmanju ruku neobičan. Kao da bi se recimo Dinamov stadion sagradio da godinama nije bilo utrke ili bi se pomoglo Ciboni, Mladosti i RK Zagrebu. Jasno je da je Snježna kraljica bila odlična prilika za preseravanje Bandiću, ali je činjenica da se od te utrke puno i dobilo.
    Čudno mi je čuti, barem tu na Zoni, i ove floskule o vrtićima, igralištima za pse i domovima zdravlja jer se to obično može čuti od frustriranih ljevičara i sredovječnih baba. Sad bi nova floskula mogla biti: za Snježnu kraljicu se ima, a mjera roditelj odgojitelj se ukida.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Tovarima je sve što se događa u zagrebu suvišno, čak i ovim jadnicima koji žive u zagrebu, a preziru ga. Smetali su im čak i prijenosi medveščaka na televiziji, čak i kad se igralo u drugoj najjačoj hokejskoj ligi na svijetu. Međutim, prijenos sa turnira četiri krčme je super i potreban.
  • NORTE
    9.5k
    Nevjerojatan je broj tovara jučer likovao i srao u vezi odgađanja muške utrke snježne kraljice. Apsolutno sve što mogu povezati sa Zagrebom oni ne mogu smisliti.Gelipter
    To je oduvijek bilo tako, a Begin poučak im je sjeo ko budali šamar. Ne znam gdje i pobogu zašto čitaš njihove komentare o tome, ali me nimalo ne čudi da likuju.
  • Gelipter
    3.5k
    ma na svakom hebenoj objavi sportskih portala na društvenim mrežama ih se nađe desetak. Pokušavam ignorirati kolko god mogu, ali jednostavno po zakonu velikih brojeva naletim na imbecile. Da nisu toliko odvratni, točno bi ih žalio. Isprike, kaj kontaminiram temu s njima.
    Btw nisam upućen tko je Bego?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.