• reziser
    6.2k


    Vjeruj da je to VELIKI problem.

    ima par punionica u centru...par punionica

    uzmi sesvete...na primjer. napraviš 10 punionica.... da li bi ti hodao po kilometar dva do doma od auta svaki dan? Da krene masovna prodaja električnih automobila....da su dostupniji i s većim dometom, koliko bi punionica trebalo? Trebala bi svaka zgrada imat koju punionicu. Izvedivo? NE
    Ja sam prvi za električni auto...ali s ovim uvjetima to nebum dočekal živ
  • reziser
    6.2k

    to govorimo, fućka se poslodavcu kak ćeš doći na posao. Njemu je bitno da dođeš i radiš. Kak ćeš doći na posao...problem radnika.
  • xavier
    11.1k
    Dobro sad, ko da je to punjenje auta na struju nerješiv problem. Može se napravit po cijelom gradu parkinga s postajama za punjenje, ima već to negdi u centru.LovroZG

    Puno toga se može, ali velika je razlika od "može se" do "napravljeno je". Vidjeli smo prije nekoliko tjedana što se dogodilo u Kaliforniji kad je previše vlasnika željelo napuniti aute u isto vrijeme.
  • Eduardo
    17k
    Kašnjenje na posao ti ni Blažičko ne može opravdati, a taj ima 'opravdanje' za sve...
  • Infinity
    15.1k
    Sto se tice tih elektricnih automobila. Veliki sam ljubitelj i zagovornik, al nisu rjesenje sve dok struju dobijamo iz termoelektrana. Kao cuvamo okolis, vozimo se na struju, a zraku je*ali majku dok se ta struja proizvela. Kad elektricnu energiju budemo dobijali ekoloskim putem poput solarnih panela tad ce zrak biti OK, okolis cisci i slicno.
  • deda
    27.2k
    Bilo je jedno lijepo rješenje u komunizmu zbog nestašica nafte. :lol:

    Parni i neparni brojevi.
  • Infinity
    15.1k
    Na taj nacin u Sarajevu poduzimaju mjere kad dodje do krize sa zagadjenim zrakom.
  • reziser
    6.2k
    Parni i neparni brojevi.deda

    mladi se tog ne sjećaju :D
  • GZomanid
    572
    Ja idem na -5 biciklom na posel. I na +40 isto. Nejdem samo ako je veliki pljusak vani. Onda idem tramvajem ili autom. Tada obično kasnim i treba mi opravdanje za poslodavca :)
  • Infinity
    15.1k
    Rjesenja ima, al ne moze ga rijesiti jedan grad ili drzava, pa cak ni kontinent. Problem je globalni i potrebno je puno vremena da se rijesi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni je najjaca fora koju imaju u skandinavskim zemljama i u Nizozemskoj, Belgiji. Totalna brija na bicikle. Jako veliki postotak ljudi svakodnevno ide na posao bicikom ili javnim prijevozom . Naravno, imaju razvijenu infrstrukturu koja prati taj mentalitet. Najzdraviji i ekoloski najprihvatljiviji oblik prijevoza.
  • Stihl
    3k
    Ja sam od 4. mjeseca do 7.mjeseca prosle godine išel z bicklom do Crnomerca na posel svaki dan osim kad je padala kiša. Krenuo sam sa bajkom od kuce u 20 do 7 i u 20 do 8 sam bil na poslu, a javnim prevozom sam kretao u 6:35 iz sesveta, na crnkasu sam bio u 10 do 8. Znaci biciklin mila majka, a k tome jos i dobar oblik rekreacije.
  • reziser
    6.2k
    Najbolje prijevozno sredstvo po gradu je bajk.
    ovo ljeto je bio jako raširen i električni romobil i tu još očekujem povećanje njihovog broja.

    nema problema s parkingom, guzvom u prometu, zagađivanjem. Idealno,
    Ali, naša komocija... čini svoje :(
  • Kwedi
    3.8k
    Ja idem na -5 biciklom na posel. I na +40 isto. Nejdem samo ako je veliki pljusak vani. Onda idem tramvajem ili autom. Tada obično kasnim i treba mi opravdanje za poslodavcaGZomanid

    ista priča i kod mene. kiša me jebe samo zato jer mi je tlaka nosit posebno još robu na posao, a nemam di osušit u ovom kaj sam pokisnuo
  • Kwedi
    3.8k
    laka željeznica i osigurani veliki javni parkinzi na rubnim dijelovima grada/centra (gdje kupiš parking kartu koja ti vrijedi ujedno i za tramvaj/bus) bi riješila problem prijevoza.

    al za takve stvari prvo prestati glasat za četnika i njegovu bandu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.