• GZomanid
    572
    l24gl0xuqlzwymlj.jpg

    Evo sad na vrijeme, da nebi bilo ko kad gdje ☝️
  • reziser
    6.2k

    Hvala
    Vidimo se na trgu :up:
  • Baneki
    703
    Tko je organizator?
  • GZomanid
    572


    Ovi su bili navedeni kao organizatori na prošlom prosvjedu:

    Udruga za zaštitu okoliša Uzor iz Resnika
    Braniteljska udruga Vidra - veterani i društvena akcija sa svojim Forumom - Zeleni odred
    Udruga građana Siget
    Gospođa Višnja Škreblin
  • SAS1987
    13.2k
    Nakon sprdanja Holdinga Dario Jurican (Milan Bandić) za iduć tjedan najavljuje i prosvjed ispred ministarstva uprave, institucije koja je mozda i najodgovornija za trenutacno situaciju u dinamu. Oni bi trebali zahtjevati da se statut kluba uskladi sa zakonom.

    Copy paste iz
    Zakon o udrugama jasno nalaže kako članovi udruge njome upravljaju neposredno ili putem izabranih predstavnika u tijelima udruge na način propisan statuom. To što statut kluba nije usklađen sa Zakonom o udrugama, pitanje je za Ministarstvo uprave..
  • Kwedi
    3.8k
    Oni bi trebali zahtjevati da se statut kluba uskladi sa zakonom.SAS1987

    Ne kužim ovu rečenicu
  • SAS1987
    13.2k
    dinamo bi prema zakonu o udrugama trebao promjeniti statut i raspisati izbore. A ministarstvo uprave bi prema dtsm trebalo objasniti zasto se to nije napravilo..
  • Kwedi
    3.8k
    Dinamo ima statut usuglašen sa zakonom. Statut je legalan,a nije legitiman. Kruške i jabuke.
  • SAS1987
    13.2k
    koliko ja znam je jedan od glavnih argumenata dtsm bio da po zakonu svaki član udruge može birati i biti odabran. Ali nema veze, da ne idemo previse u offtopic.
  • Crusades1986
    9.5k
    Višestruki USKOK-ov optuženik i gradonačelnik glavnoga grada i glavni državni odvjetnik sjede jedan pored drugog u HNK na svecanom koncertu povodom predsjedanja Hrvatske EU. Moguće samo u Hrvatskoj.
  • Majki2111
    2.6k
    Veliko onečišćenje zraka unazad par dana, pogotovo u Dugavama, na razini najlošijeg u Europi. Problem je sezona grijanja. Problrm su čestice manje od 10 mikrometara. Koncetracija je unazad par dana varirala 110-130 mikrograma po kubiku(1000 litara) zraka.

    Znam da je ZG onečišćsn kao i ostali gradovi u Europi, al kad je pitanje onečišćenje zraka i kad je veliko, da se mene pita, potrebne su radikalne sankcije. Zabranio bi apsolutno korištenje cestovnih automobila. Pošto ne mogu to zaplijenit jer je privatno vlasništvo, nabio bih ogromne kazne na korištenje istih. Ali bi onda moja obaveza bila osigurati svakom građaninu prijevoz, to bi bio bicikl. Od poslodavaca bi tražio toleranciju na vrijeme dolaska radnika na posao.

    Svaki auto manje na cesti je dobra stvar. Disanje, stoga i kvaliteta zraka su primarna ljudsks potreba i to moramo zaštititi.
  • reziser
    6.2k

    a to se saznalo s par dana zakašnjenja
    imamo super službu za hitne situacije ..

    ogroman problem je u magli, da se digne iz novog zagreba bilo bi bolje, ali ne diže se
  • Majki2111
    2.6k
    Da, užas. Ovdje na istoku grada nije magla. Ne tnam kako je na jugu.
  • reziser
    6.2k

    nemoj da ti sliku pošaljem :cool:
    magla se da rezati nožem...a smrad.. užas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.