• reziser
    6.2k

    i sad postoji prigradski prijevoz zeljeznicom.
    Puno ljudi ide iz zapresica, dugog sela do ZG
    problem je neredovitih i netocnih vlakova, ogromnih guzvi u njima
    ali je najveci problem komocija ljudi koji autom zele uc na posal..u ducan...
    najvise mrzim voozace koji stanu..4 žmigavca..i samo da obave nekaj
    a tog je sve više
  • deda
    27.7k
    Iskreno, ja svoj Bj. ne bi mijenjao za veliki grad da mi date 10000 Eura plaće
  • reziser
    6.2k

    mali grad ima svoje prednosti, ali i mane, nema idealnoga
  • xavier
    11.1k
    Puno toga je stvar perspektive...što je točno "veliki" grad?

    Ne mogu se više sjetiti o kome se radilo, ali pitali su Amerikanca koji je igrao u Ciboni kako se snalazi u gradu i smetaju li mu gužve na cesti. On će na to da mu je u Zagrebu super jer je mali grad i da nema pojma o kakvim gužvama novinari pričaju jer ovo s gužvama nema veze :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Kad bi sva auta na svijetu stala, ozonski omotac bi se oporavio za samo 2%
    Sarajevo se danas smatra najzagadjenijim gradom u Europi, a prije rata po gradu padao crni snijeg pa nitko nije dramio

    Po meni je ta ekologija najblaze receno mazanje ociju
  • Nino Bule
    11.3k
    Nema to veze s ozonskim omotacem taj je problem relativno ok rjesen
  • Majki2111
    2.6k
    Uh ranoranioc :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Dobar ideja za izazov za mene. Do faksa od Retkovca do HNK faksom ravno skroz po Branimirovoj. Nisam bicikl vozio jedno 3 i pol godine.
  • Majki2111
    2.6k
    Pročito sam negdje da se misli za de zagrijavanje zemlje prirodan proces. Ima smisla jer je i Sunce trenutno na svom vrhuncu djelovanja i snage.
  • Neki tip
    19.1k
    Majki, ja živim prilično blizu tebe i radim blizu tebe (tvog faksa). I na posao barem 7, 8 mjeseci u godini idem biciklom.

    Treba mi 30-35 min ne osobito žustre vožnje (jer ne mogu oznojen doći na posao).

    Ak meni to nije nikakav izazov, kaj bi bio mladcu od dvajst godina.. Sjedaj i pedaliraj.. :wink:
  • xavier
    11.1k
    Baš sam ja htio komentirati da od Čulinca do centra baš i nije ne znam kakva udaljenost. Kolega piše kao da se sprema biciklom u Dubrovnik :blush:
  • reziser
    6.2k
    bicikl je idealan za grad, toplo se obučeš i piči...nemoras brinut za parking ni za guzvu u prometu
    dobro i dođe za kondiciju i fizičku spremu
    ali kao što rekoh..naš komotan narod je i lijen
  • Stihl
    3k

    Frendač kad moraš moraš, kad završiš te svoje faksove i počneš delat buš i ti bez brige ;)
    A kaj se tiče bicikla nikakav problem, naš kak je jednostavno, zemeš ga, sedneš na njega i okrećeš pedale.
    Vjeruj mi brzo si tam. Meni je do črnkasa iz sesveta trebalo sat vremena ali ja sam ga stiskal pogotovo po Branimirovoj čisto da si odradim trening ali sam ja u mogucnosti se istusirat kad dodem na posel tak da ja tu imam prednost kaj se toga tiče.
  • Kwedi
    3.8k
    ijxd9pemav7s41zx.jpg
    qzyotuj14dz3uoym.jpg
    hixogqwwmiyar0nc.jpg

    Hvala gradonačelniku i njegovim krpiguzima. Nitko ne laže bolje :heart:
  • reziser
    6.2k
    gradonačelnik je jednom rekao...
    lagat ću do god me građani budu birali
    tak da nije ništ čudno :rage:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.