• Mali Zeus
    9k
    Radi se o gradskoj vijećnici i zagrebačkim simpatizerima i članovima vladajuće stranke Možemo.Sljeme

    Zato što se radi o gradskoj vijećnici i simpatizerima stranke Možemo to ide u temu Grad Zagreb?
    Ne slažem se.
  • Tundra
    509
    Zato što se radi o gradskoj vijećnici i simpatizerima stranke Možemo to ide u temu Grad Zagreb?Mali Zeus

    Nas ovoj temi je i započeta rasprava o trgovcima djecom.
  • Mali Zeus
    9k
    Nas ovoj temi je i započeta rasprava o trgovcima djecom.Tundra86

    Što ne znači da tema o trgovini djecom i posvajanju spada u ovu temu.
  • Tundra
    509


    onda nek moderatori prebace ako smatraju da je tako
  • Sljeme
    1.7k
    Meni je tragicno da se kod nas nista po tom pitanju ne istrazuje.Efes Pilsen
    Mreža je dobro razgranta. Bilo bu zanimljivo vidjet rasplet.

    Što ne znači da tema o trgovini djecom i posvajanju spada u ovu temu.Mali Zeus
    Ovo je prvorazredni međunarodni skandal u koji su bez dileme uključeni pripadnici državnog aprata, ali glavni akteri su upravo ljudi povezni s lokalnom vlasti grada Zagreba.
  • Nolifer
    6.4k
    Zanimljiv prilog...Radi se o zatvaranju Jakuševca

    Attachment
    336340426_5792696044173709_9165505803437310763_n (3M)
  • Mali Zeus
    9k
    Ovo je prvorazredni međunarodni skandal u koji su bez dileme uključeni pripadnici državnog aprata, ali glavni akteri su upravo ljudi povezni s lokalnom vlasti grada Zagreba.Sljeme

    Ja sam svoje na ovu temu rekao. Ova tema bi trebala biti prvenstveno o funkcioniranju i problemima grada, a ne o mogućim skandalima i osobnom životu jednog vijećnika/ce i ljudi koji su povezani sa strankom koja je na vlasti u Gradu Zagrebu.
  • Jaro
    5.3k

    Mislim da ovakva tema nije na odmet.

    Sve o Zagrebu; nekad i sad, društvo, kultura, sport, politika, promet, gospodarstvo i sl.

    Gdje je dobra hrana, dobar smještaj, dobar noćni život :smile:
    Eduardo
  • Mali Zeus
    9k
    Briga me, raspalite o temi, izguštajte se.
  • masacusec
    3k
    Ovu vrlo zanimljivu rubriku Grad Zagreb, neki vole svesti samo na političku vrhušku u gradu i komentiranje duginih boja po gradu.
    A rubrika je šira i interesantnija od možemovaca i ekipe
  • Rex Ramae
    2.3k
    Kad smo kod hrane, gdje je dobra/najbolja janjetina?
  • Fićo1986
    938
    restoran Nk Hrašće Turopoljsko
  • Sljeme
    1.7k
    Ovu vrlo zanimljivu rubriku Grad Zagreb, neki vole svesti samo na političku vrhušku u gradu i komentiranje duginih boja po gradu.
    A rubrika je šira i interesantnija od možemovaca i ekipe
    masacusec

    Dok mi ne komentiramo vlast ova tema stoji prazna. Tek kad se malo lupi po vrhuški, ljudi se sjete starih slika Zagreba, janjetine i slično.
    Da vam nema nas, tema bi propala.

    Zanimljiv prilog...Radi se o zatvaranju JakuševcaxFire

    Zatvoril je Jakuševac kao i kak je prekinul suradnju s Pripuzom. :clap:
  • Gelipter
    3.4k
    šteta bi bilo nekim ljepšim ili barem konstruktivnijim sadržajima prekidati vaše verbalne dijareje o trakavici u Zambiji. Osobno svakodnevno prolazim gradom i moram priznati ima stvari koje me puno više smetaju od binarne i nebinarne ekipe duginih boja koja je trenutno na drugom kontinentu. Neki ovdje stvarno imaju preveliku fiksaciju na Možemovce.
  • Sljeme
    1.7k
    šteta bi bilo nekim ljepšim ili barem konstruktivnijim sadržajima prekidati vaše verbalne dijareje o trakavici u Zambiji. Osobno svakodnevno prolazim gradom i moram priznati ima stvari koje me puno više smetaju od binarne i nebinarne ekipe duginih boja koja je trenutno na drugom kontinentu. Neki ovdje stvarno imaju preveliku fiksaciju na Možemovce.Gelipter

    Problem nije Zambija ni drugi kontinent nego naša sredina koja omogućuje i tolerira krijumčarenje djecom.
    Inače nitko ti ne brani da počastiš forum svojim dubokumnim zapažnjima iz svakodnevnih šetnji gradom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.