• Efes Pilsen
    6.7k
    Stari moj ako nemas uvjeta za 8 djece, pa nemoj ih stancat, koji kurac?
  • Tundra
    509
    pa nemoj ih stancatEfes Pilsen

    Jebeno razmišljanje fakat.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Znaci da se razmnozavam kao macka, grad ce platit? Ne razumijem tvoje razmisljanje..
  • Tundra
    509
    najbolje da se nitko ne razmnožava te da nam propadnu svi javni sustavi koji ovise o budućoj radnoj snazi. Ili će nas zamijeniti drugi narodi na našem teritoriju.
  • Panker1312
    129
    al kaj drugo komentirat daj mi reci..jbt napravis 8 djece i onda velis da ti treba socijalna pomoc(naravno ogolio sam do bola, al cak i ne predaleko od realnog).
    Kak ce se to tocno ta djeca pobrinut za ikoga kad su vrlo velike sanse da ce odrast u neimastini i na niskom nivou skolovanja pa cak i uz famoznu mjeru
  • Nino Bule
    11.3k
    Mjera nije savršena, ali je dala rezultate.Tundra86

    Rezultate koje je dala su katastrofa, novac koji je isao na nju godisnje je CITAV PRORACUN grada osijeka, a koristilo ju je 5000 obitelji. Ja bi rađe da se to ukine i da nam se svima smanji prirez a drugi dio ode na vrtice pa da ce mozda sira grupa ljudi rađe imat djecu nego hrpa cigana i probranih biraca stranke MB365. Jasno je ko dan da su mozemosi sjebali oko ukidanja mjere i vjerovatno ti novci nece biti potroseni na svacju korist, ali to sto sam protiv katastrofalne mjere ne znaci da moram podrzavat sve ideje drugih ljudi koji su isto protiv te mjere.
  • Boysica
    440
    Ma dajjjj tu mjeru roditelj odgojitelj treba ukinut , sta cu radat djecu nekom drugo da mi ih hrani i oblaci ili da zicam od grada stan jer eto nemam i zivim na socijali i cesem onu stvar svaki dan i kukam po fejsbuku i pravim se pametna.
    Jbt imam ih 4-ero niko mi ih ne hrani i oblaci osim mene ustajem u 5 i radim u Zg do 3 trcim im kuhat i pospremit i jos stignem na tekme sa sinom malom na turnire ..
    Naj lakse je sjedit doma i kukat i da ti drzava hrani djecu , nemoj ih ni imat ak ih nemos hranit.
    Sta smo mi budale onda koji radimo i prirez dajemo neradnicima
  • Patak
    2.2k
    Majka koja ima 3+ djece nije neradnica. Naravno, majka koja ima djece i još radi je preopterećena i ne može se u potpunosti posvetiti odgoju svoje djece, jednostavno dan ima 24 sata, nema više.. Idealno je da majka bude uz svoju djecu, da otac radi i da je to dovoljno za opstanak obitelji. Tako je bilo kroz stoljeća, a sad nakon stoljeća emancipacije žena, potrebne su dvije plaće za dostojan život. Ova mjera je stvari vratila na normalne tradicionalne postavke. Zato to smeta ovim trećerazrednom likovima.

    Mjera je dala demografske rezultate, ali ova ekipa ima drugačiju agendu, plaćena od svjetskog ološa i promovirana od medijskog dnovinarstva. Tu se birači ništa niti ne pitaju, kroz medije se masama nametne za koga će glasati i to je to.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ova mjera je stvari vratila na normalne tradicionalne postavke.Patak

    Da 5000 ljudi zivi na racun mog rada ? Malo im je ovo sto dobivaju trebamo mi ostali debili jos duplo placat u porezima i prirezima da te tradicionalne obitelji dobe bar po 2000 eura mjesecno
  • Patak
    2.2k
    Na račun tvog i mog rada živi puno više od tih 5000 obitelji, samo što ne odgajaju djecu, nego osnivaju razne udruge, parazitiraju i promoviraju neku stranu agendu. Ajde vidi samo koliko je tetejac dobio javnih novaca i koji su njegovi rezultati.
  • Boysica
    440

    Potpisujem
    Zasto bi ja radila za ove sto sjede doma i radaju djecu sam da nemoraju nis radit .
    Drugo je majka kojoj je djete bolesno i nemoze raditi to je drugi par rukava.
  • Nino Bule
    11.3k


    Skupa s roditeljima odgojiteljima mogu i te udruge sjasit s leđa poreznih obveznika, to sto se jedna debilana financira iz naseg dzepa ne znaci da je dobro da se financira i druga.
  • Patak
    2.2k
    Ok, samo ja ne smatram da je mjera roditelj odgojitelj debilana, nego najkorisnija mjera grada Zagreba ikada osmišljena.
  • Patak
    2.2k
    Pa rade po cijeli dan, ne znam od kud ti da ništa ne rade. Znam po svojoj ženi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.