• Dinamovac
    4
    dok god cios i sestrinske firme budu jedine preuzimale otpad vjrovat cu da je duh bivseg gradonacelnika i hdza jos uvijek tu
  • Dinamovac
    4
    pa mitko pametan se nebi primio takvog pokradenog i tromog sistema osim ovih prodavaca magle
  • Tundra
    511
    dok god cios i sestrinske firme budu jedine preuzimale otpad vjrovat cu da je duh bivseg gradonacelnika i hdza jos uvijek tuDinamovac

    Pa senf je s njima potpisal ugovor i prekršio predizborno obećanje kao i za mnoge druge stvari. Imao je priliku riješit se bandićevih ljudi, ali je nesposoban.
  • Mukumuce
    68
    bez ciosa, grad ne moze rjesavati problem smeca jer nema kapaciteta niti financijskih resursa za to. I to je bolna istina koju je i Tomasevic znao prije izbora, samo je ljudima mazao oci. Problem je sto ljudi popuse razno razna sranja od predizbornih obecanja
  • Ali
    1.9k

    Ha ha ha...
    Jucer na sjednici gradske skupstine je izasao podatak :
    Bandic u 21g mandata je potpisao sa cios grupom i svim povezanim drustvima ugovore u visini 100mKn

    A TT je manje od 20 mjeseci mandata potpisao 270mKn !!!

    O cemu pricamo, lajao je dok je bio u oporbi, a sad ga ovaj vodi na lajni pripitomljenog...
    Kaj je TT potpisao da nije vidio skim potpisujem, kaj su mu podmetnuli ovi od prije te ugovore.
  • Mukumuce
    68
    https://www.zagreb.info/aktualno/zg/novi-raspored-odvoza-smeca-doznajte-kada-ce-u-vas-kvart-dolaziti-djelatnici-cistoce/496543/

    “Korisnicima koji stanuju u višestambenim zgradama koji imaju spremnike od 1100 litara
    plastika i papir se također odvozi češće, jednom tjedno umjesto dosadašnjih jednom u dva
    tjedna." Živi bili pa vidjeli hoće li se situacija poboljšati
  • Tundra
    511
    https://narod.hr/hrvatska/petek-kaze-da-tomasevic-farba-javnost-od-prilike-do-prilike-kritizirao-i-njegov-odnos-prema-roditeljima-odgojiteljima

    Mjera roditelj odgojitelj pala je na sudu. Gradonačelnik je najavio da će se taj novac uložiti u izgradnju vrtića. “Problem je što se radila revizija mjere, a nije se paralelno pripremila infrastruktura da bi se ta djeca mogla zbrinuti, kaže Petek i nastavlja: “Ova vlast ima neobičan odnos prema poduzetništvu – mogli su s privatnim vrtićima dogovoriti povećanje subvencije pa da oni prošire svoje kapacitete i to se moglo napraviti u godinu dana”.

    Još jedan kiks TTejca.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hmmm.. oni lovu nemaju nego je trebaju stvorit ukidanjem mjere. Isto tako, ne ide bas odmah lopata u zemlju kad se nesto najavi, doslovno nigdje.
    Meni je opcenito ta mjera nakaradna, ali ako si gradani Zagreba to zele onda zasto ne..
  • Tundra
    511
    oni lovu nemaju nego je trebaju stvorit ukidanjem mjereEfes Pilsen

    Zašto ne stvore lovu ukidanjem financiranja parazitskih udruga koje ne služe ničemu osim da promoviraju lgbtiqmnopr zajednice i crvenu ideologiju? Koja je logika javnim novcem financirati nešto od čega se nema direktne koristi za grad ili državu? Demografija je trenutno najveći problem Hrvatske što su pokazali i rezultati popisa stanovništva, a senf za to uopće ne mari te je ovo još jedan u nizu dokaza njegove nestručnosti i zainteresiranosti isključivo za promoviranje svoje ideologije i zastupanje iskrivljenih vrijednosti modernoga društva.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mjera je katastrofa i populistička, ali da su iz Grada u razrješavanje tj obračunavanje s tom mjerom ušli spremni nisu, dapače.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    slazem se i s tim dijelom, udruga je definitivno previse. No, jedno ne iskljucuje drugo.
  • Patak
    2.2k
    S obzirom da je moja obitelj korisnik mjere roditelj odgojitelj, mogu reći da mi je ta sekta tetejca nanijela mojoj obitelji zla kao nitko u životu, i zdravstvenih problema da ne idem u detalje. Da nije bila ta mjera ne bi ju niti razmatrali da se razumijemo, ali kad je već ponuđena i na točnom određeni rok to je onda bio zločin ukinuti ili ponuditi ove smiješne kompenzacijske mjere s kojima će uspjeti nadomjestiti tu mjeru za dva tri posto korisnika. Jednostavno za obitelji nema, za svoje bolesne projekte i udruge ima novaca. Takav je trend u svijetu, posebno u Europi. Podemos u Španjolskoj u prijevodu znači Možemo, valjda imaju i iste gazde vani. To oko vrtića je samo demagogija kao i sve ostalo oko njega. Sud - ne bih komentirao, svi znamo sve kako to funkcionira, evo samo zadnji primjer zambijaca.

    Senf iz tog razloga nije za mene i moju obitelj uno di noi, ne zanima me jel pjeva Dinamove pjesme, ne zanima me ni njegova demagogija oko stadiona, samo se nadam da će se Don vrećo vratiti na ulice lupati loncima što prije dok ne napravi ovom gradu još više štete.
  • dzg717
    936
    1. Mladen Alpeza
    2. Jozo Bandić
    3. Branimir Barišić.
    4. Ante Biško
    5. Vladimir Bogdanić
    6. Niko Bošković
    7. Paško Dodić
    8. Bruno Dragičević
    9. Maro Đurović
    10. Tomislav Filipović
    11. Ljubomir Hotko
    12. Stjepan Kezerić
    13. Ernis Klarić
    14. Adolf Kožul
    15. Duško Ljuština
    16. Antun Mamić
    17. Stojko Mamić
    18. Ankica Mezak
    19. Milivoj Nikolić
    20. Robert Palić
    21. Ada Pernar
    22. Dalibor Poldrugač
    23. Kristijan Popovski
    24. Marijan Primorac
    25. Ivo Rogalo
    26. Tomislav Rukavina
    27. Elizabeta Sverić
    28. Boris Stepinac
    29. Ivo Šušak
    30. Heinz Truskaller
    31. Marijan Vlak
    32. Damir Zorić
    33. Jure Zovko

    OLOŠ GRADA MOG
  • Nolifer
    6.5k
    Ta stvarno ima propuh u glavi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.