• NORTE
    8.9k
    Danas počeli radovi na izradi novog platoa ispred Doma sportova.
    Jedan trg vrlo sramotnog izgleda, zapeo u 80-ima.
  • Patak
    2.2k
    Loše izgleda, ali osamdesete su bile dobre godine...
  • Ali
    1.9k
    r3j93wsz0abftw22.jpg

    Mi pomislili da se na nedavnom sastanku kluba i kaptola raspravljalo o gradnji novog stadiona, zemljistu...
    A kad tamo biskupi dosli po savjet kak se rade transferi, kak se predstavlja novi igrac koji predje iz splita u zagreb. Na kaj treba paziti i slicno :grin: :grin:
  • Nolifer
    6.4k
    Eto čime se ova nesposobna vlast bavi u gradu... A veći problemi tipa smeće ostaje idalje nerješiv problem.... Zatucani ostali u prošlosti, pa se bave ideologijom...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/deustasizacija-u-zagrebu-grad-mijenja-nazive-cetiriju-ulica-nazvanih-po-duznosnicima-ndh-15308755
  • Mukumuce
    68
    time se jedino i mogu bavit s obzirom da nemaju kapaciteta za rjesavanje gorucih problema u gradu
  • Sljeme
    1.7k
    Nama u kvartu već drugi tjedan nisu pokupili smeće ali to je zato jer se bave bitnijim stvarima, promjenom imena ulica i oslobođenjem drugova krijumčara djece. Račun zato uredno stiže.
  • plavi67
    920
    ima neki novi raspored odvoza pa pogledaj mozda je to u pitanju...
  • Sljeme
    1.7k
    Nikakav mi novi raspored nismo dobili, niti piše igdje.
  • Ali
    1.9k
    Imas app za to, moja zena davno instalirala, al naravno pise npr. utorak popodne, ali nema ih... kantu uredno ujutro crnu ispelam, i ista takva osvane neispraznjena i sutra ujutro ispred... tak da pise , ali dzapa, sam je neki "rodjak" ili bolje reci u njihovom slucaku decko od decka pobral lovu za izradu app . A azurirat i pisati tocne podatke nema tko...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Jedna iz arhive.

    hvshor5w21qiymjv.jpg
  • Tundra
    509
    Kaj se tiče Čistoće, nisu se ni udostojili odgovoriti na zahtjev za reklamaciju zbog ne odvoženja otpada tijekom štrajka iako je račun stigao isti kao da se usluga izvršila kako je i trebala. Na telefon ih se naravno ne može dobiti skoro mjesec dana. Bio sam uvjeren da Zagreb ne može imati goru vlast od Bandićeve, ali ova ekipa možemovaca iz tjedna u tjedan pokazuje svoju nesposobnost i zatupljenost ideologijom te su djelima pokazali da ih samo to zanima, uz kriminalne radnje kojima se bave i izvan granica države.
  • Dinamovac
    4
    a jel ti možda palo na pamet da je čistoća kao i cijeli holding nagomilan bandić hdz kadrom i da njima nije u cilju da sve štima, nego da žele kaos u zagrebu.
  • Ali
    1.9k

    Ovo su podaci koje je objavio grad :
    "U administraciji Čistoće je bilo 260 zaposlenih, 148 su krenuli otpistiti i na kraju su otpustili 96."

    U ovo ne ulazi uprava koja je 100% nova.

    Tak da te price da je tamo duh pokojnog gradonacelnika koji opstruira rad nove ekipe dvije godine nakon sto je covjek premiunuo su smijesne. Pa nije smijenjen sa duznosti pa da ima svoje ljude koji rade na tom da se on vrati...
  • Sljeme
    1.7k
    a jel tebi možda palo na pamet da su na vlasti nesposbni ljudi koji u cijelom životu nisu imali dana radnog staža niti iskustva vođenja ičega i da im se sad u ruke dao grad od skoro milijun stanovnika i da je normalno da se ne snalaze. Bave se samo onim čime su se bavili i prije dolaska na vlast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.