• Neki tip
    19k
    ... jer posao čistača ulica i vozača kamiona za odvoz smeća je da jasno ukažu kad se neki šefić zaposli preko veze i da s pozicije praznitelja kontejnera istupe i jasno tatu kažu - tat! :roll:

    Dajme najme.

    Sindikati rade ono što sindikati i inače rade, kmeče o pravima radnika i traže više, a na poslodavcu je da se s njima izbori i riješi problem.

    Tomašević mi je milijun puta draži od Bandića (pri čemu nijedan od njih nije moj izbor), ali svaki problem proglašavati bandićevskom ostavštinom neće riješiti ništa.
  • Ali
    1.9k


    Švec je apsolutno u pravu/

    Daj kad slijedeci put otvori telefone ga pitaj , zakaj vise ne radi na 101-inici ? Jeli mu i to sredio hdz ili mozda , njegova vrabec kaj je bila usput receno i glasnogovornica mesica i josipovica i sdp...

    Steta, Svec je inace glazbeno i voditeljski u paru sa Minjom dugo godina bio moje omiljeno jutarnje stivo. Ali kako to obicno biva kada te politika uzme pod svoje izgubis "nevinost" i neovisnost a to ti onda donese da nisi relevantan jer kritiziras po narudzbi a sutis na neke druge malformacije...
  • Olmic
    2.7k
    Gradnja stadiona ,odnosno dozvola crkve ovisi iskljucivo o Vladi od koje crkva potrazuje zemljista na par lokacija za nove crkve gdje im je vec to bilo odbijeno ( znam da je precko jedno od tih )
  • Nolifer
    6.4k


    Rudeš, Savica, da ne nabrajam dalje, to su kvartovi koji još nemaju svoju crkvu, a siguran sam da broje dosta župljana koji čekaju i imaju pravo na to. I po meni bi takvi kvartovi trebali imati crkvu, a ne neke improvizirane prostore...A svi dobro znamo ko se grčevito borio protiv toga....Možda je i u tome problem...
  • Patak
    2.2k
    Tu u mom kvartu se sagradila makedonska pravoslavna crkva odmah pored dječjeg, ne sjećam se da su se bunili protiv toga, a prostor je knap. Na Savici je bilo dosta mjesta, ali tamo je smetala...
  • Mali Zeus
    9.2k
    Sve istina, Vrabecka uništila 101-icu, a ne čujem ga da o tome priča. Bio je on što se tiče glazbe i samog posla voditelja dobar, sad je ipak dosadan i isfuran. 90 posto vremena priča o tome je li prošlo 15 minuta polovice drugog sata prvo dana tjedna ili moramo slušati što je zadnje žderao i pio.
  • Eduardo
    17.2k
    Katedrala, 1974. godina
    13wa7yjge9t9sc4i.jpg


    Tkalčićeva ulica, 1974. godina
    zbo63vmi1932lpft.jpg
  • Gelipter
    3.4k
    napokon na ovoj temi i nekaj lijepo vezano uz Zagreb. Samo što više takvih stvari. :smile:
  • NORTE
    8.9k

    Snijeg u gradu kakvog možemo vidjeti samo na slikama.
  • Gelipter
    3.4k
    Kad smo već na zimskim fotografijama Zagreba iz prošlosti, evo dvije maksimirske fotografije u blizini stadiona.

    8nococ9y3adwp1jr.jpg
    l98qw433v5so4hvu.jpg
  • Mali Zeus
    9.2k
    https://www.vecernji.hr/zagreb/uskoro-uzivo-tomasevic-o-oslobodenima-u-zambiji-holdingu-zg-vrecicama-1655204

    Da mi je vidjeti kako i na temelju kojeg propisa on individualno kažnjava. I pazi kazna je veći račun navodno, a metode su kamere i ispitivanje sadržaja vrećice. Znači kazne te, ne znaš za što, nisi ni upozoren nego ti stigne veći račun.
    Komedija.
  • Dino
    2.2k
    Meni je najveca komedija kaj sav taj otpad zajedno sa smecem ide “u isti kos”. Kod mene doma smo se uvijek trudili razdvajat kolko je islo, a sad s obzirom na nacin placanja odvoza smeca i vise, ali ne bi mi to bio ni najmanji problem da ima nekakvu svrhu. Ovak se svaki dan osjecam ko da sam “dzabe krecio” kad nosim papir, plastiku i biootpad odvojeno.

    I onda cu jos k tom ja najebat jer zgrada nema mogucnost osigurat zakljucani kontejner pa ljudi koji produ ulicom mogu bacit kaj zele.
    Vise nekaj kao, tragikomedija.
  • Mali Zeus
    9.2k
    I onda cu jos k tom ja najebat jer zgrada nema mogucnost osigurat zakljucani kontejner pa ljudi koji produ ulicom mogu bacit kaj zele.Dino

    To je i kod nas tak, kontejner uz cestu otvoren, može bilo tko, bilo kad, bilo što ubaciti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.