• Nolifer
    6.5k
    Senfač počeo glumiti diktatora i tiraniju, eno zabranio zastave hoda za život, još malo pa će i HR zastave zabraniti... Kako je krenuo...
  • reziser
    6.2k
    ali zato će isticati zastave duginih boja....
  • Nolifer
    6.5k


    Ma... Sve znaš kolega.. Da se ne ponavljam.
  • Jaro
    5.4k
    nisam ulovio. Sto, gdje, kako?
    Zabrana bilo cega je meni osobno nepojmljiva.
  • masacusec
    3k
    Zvučat ću vrlo banalno, ali u redovnim okolnostima, gradom Zagrebom bi se trebale vijoriti samo zastave Dinama, grada Zagreba i Hrvatske.
  • Dino
    2.2k

    Potpis!

    Iako bih ja još definitivno dodao vatikansku zastavu da pokrijemo sve naše Svetinje.

    vsku1niqq89zv8q7.jpeg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    To su bili komunalni izbori, šta ne?
    Mislim, koja je on pm da može zabraniti bilo što i po kojem to točno zakonu?
  • Nolifer
    6.5k
    Zvučat ću vrlo banalno, ali u redovnim okolnostima, gradom Zagrebom bi se trebale vijoriti samo zastave Dinama, grada Zagreba i Hrvatske.masacusec

    Ali pod njegovim vodstvom to nažalost nebumo doživjeli...

    Mislim da će HR zastava biti sve manje, vidiš da mu sve smeta što ima veze sa HR, obitelji, da ne nabrajam dalje... A bitno da slavi tamo neke kresove, sa petokrakom na čelu i zastavom sa kojom je mahal rado... a zna se koja je to... fuj
  • Jaro
    5.4k
    nije zabranio, samo je ukinuo vec izdanu dozvolu za vjesanje tih zastava na mjesta koja je grad dao za vjesanje...
    nema on ovlast da zabrani isticanje neke plahte po gradu, jedino moze uskratit dozvolu vjesanja te zastave na stupovima kojima upravlja grad...
  • Gelipter
    3.4k
    Nimalo mi se ne sviđa ovaj potez gradske uprave, ali moram primijetiti kako je indikativno da se na ovoj temi u 90 % slučajeva bavi ideoloških stvarima. Često takvi potezi vladajućih i znaju biti s ciljem kako bi se spinalo i skrenulo pozornost s nekih drugih stvari. Jasno je da treba paziti da ne dolazi do ideološkog "odgoja" i preobrazbe Grada, ali mislim da itekako trenutno u gradu imamo mnoštvo drugih sranja koja bi nas trebala smetati.

    nije govno neg se pas posrao.
  • Nolifer
    6.5k
    I smeće je samo priznalo da se radi o ideologiji, kao što je gore kolega @Gelipter napisao

    Tomašević se ne slaže s ciljevima Hoda za život
    "Gradonačelnik odlučuje za koje događaje će biti pokrovitelj i pokroviteljstvo odobrava za one događaje koji su u skladu s politikom gradske vlasti. On također daje finalnu suglasnost na mišljenja gradskih zaposlenika vezano za projekcije na fontanama, te za postavljanje zastava na gradske jarbole.

    Gradonačelnik Tomašević ne slaže se s ciljevima Hoda za život i ne može biti pokrovitelj takvim događajima, što je jasno govorio i za vrijeme kampanje za izbor gradonačelnika", poručili su iz Tomaševićevog ureda.
  • Jaro
    5.4k
    A kaj da se komentira kad od kad su dosli na vlast nisu ama bas nista napravili. Pokusali maknuti poslove odvoza smeca od Pripuza - dobili po lampi, pokusali ukinuti naknade za roditelje odgajatelje - opet dobili po lampi...
    Najavili 750 otkaza, pa 150, pa niko nece letit, pa opet 750, pa opet 150 u Holdingu... Sve manje se pojavljuju i u javnosti (ocito toliko mozga imaju da shvacaju da nis ne rade)...
    I dalje je to napredak u odnosu na Bandita - nesposobni su i krasti, ali ni blizu dovoljno da vode Zagreb...
  • Nolifer
    6.5k


    Bandit je za razliku od njih prihvatio različitost tipa lgtv, bilo je u jednom videu. Ovaj nikog ne prihvaća ako nemaju iste ciljeve i isto ne misle.

    Puna su im usta bila „svih Zagrepčana“, „svi zajedno“, „bez podjela“, „inkluzivnost“ i sl.

    (Da se razmemo, nisu mi ok niti ovaj niti bandit)
  • Jaro
    5.4k
    bandit je prihvatio sve od gospe do tita - ko i mamici - samo jedna ideologija - pare, pare i samo pare...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.