• ZGBhoy
    1.7k
    I tam čujem neki Lijevi i Socijalisti na vlasti?
  • agramZ
    2.3k
    od prvih izbora 1919. godine sve do danas socijaldemokrati vladaju becom. i nije to bas toliko lose.. https://www.wien.gv.at/english/politics/international/comparison/mercer-study.html
  • flexXy
    1.9k
    https://www.vecernji.hr/vijesti/gotovac-s-mozemo-je-tesko-suradivati-1563632
    Jos jedan iz ergele onih nisam za (tita,mamica,...) ali. Nista ne cudi zasto ce opet stopirati stadion, titoljupcima je Dinamo uvijek bio trn u oku.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Siroti, pokušava biti relevantan.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Vrlo vjerojatno ce se zicarom moci provozati samo s covid potvrdom. Mislio sam se provozat jednom ali sad bas necu iako imam tu potvrdu o preboljenju. Nek nekog drugog zajebavaju s tim nelogicnim mjerama. Dabogda propali
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne namjeravam kročiti nogom u žičaru, bog zna kako su to napravili, bandićeva ekipa ne zna ni cestu asfaltirati kako treba, a kamoli ovakve stvari.
  • Fanboy
    2.2k
    Taj Gotovac iz SDP-a osobim što je nebitan, nije baš na "ti" sa logikom i nečim inteligentnim...Od svih relevantnih problema koje grad Zagreb ima on se ponosi debilnih odlukama. Zar je grad Zagreb stvarno spao toliko nisko da bira između ovog lika koji izjavi ovo dolje i Rade Borić...Ja ne znam kakav je to sklop u glavi da su ti glavni problemi seksistički semafori i "inkluzivno" obrazovanje. I onda se netko čudi kaj brišu murale. Ovaj bi sravnio stadion da može i zabranio dečkima po školama da igraju nogomet..

    "Od svih odluka, što biste izdvojili kao najvažnije? - One koje su uzburkale javnost, primjerice status roditelja-odgojitelja. Mislim da je bitno i zbrinjavanje viškova u Holdingu. Tu ima jako puno malih odluka - odnos prema cijepljenju mladih protiv spolnih bolesti, inkluzivno obrazovanje..."
  • NORTE
    9k
    Većina zagrebačkih prepoznatljivih plavih tramvaja nažalost više nije plava, skoro svi su sad vozeće reklame u raznim bojama. To je ostavština Bm koji je taj posao dao agenciji iz Republike Srpske.

    U Šestinama se već pola godine renovira glavna cesta, a sve se odužilo i trajat će još mjesecima jer je Bm pred svoj kraj sam odlučio da se na kružni tok stavi fontana.
  • Nolifer
    6.5k
    https://www.index.hr/magazin/clanak/hrvatski-muzej-kanabisa-otvoren-u-zagrebu-preko-puta-policije/2353423.aspx

    Zanimljivo mi je to kako su dozvolili preko puta rije, da stave sliku sa petokrakom i nikome ništa.. Da je prvo bijelo stavljeno, bila bi halabuka... Moglo se i bez toga
  • Gelipter
    3.4k
    Zanimljivo je meni kaj zgleda skoro nikom nije pretjerano bitno na kaj nam grad i dalje liči toliko nakon potresa, a ko zna kolko još. Da ne pričam da je u strogom centru u Ilici problem tri kocke na pločniku zamijeniti. Nek nam je svima u Zagrebu dragi Bog na pomoći do spektakularnog početka obnove.
  • Mališan
    1.7k
    Evakuirana Arena zbog dojave o bombi. :worry:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Bas su velike guzve sad kod arene. Zivim na Lanistu pa vidim. Bas hrpa auta
  • NitkoBitan
    11.9k
    99% lazna dojava. U zapadnim zemljama su lazne dojave o bombama po metroima i trgovackim centrima gotovo na dnevnoj bazi. Naravno mediji ce od muhe napraviti slona
  • SAS1987
    13.4k
    a15z2a2ik4ubmv5m.jpg

    Hocemo izbore, hocemo stadion, hocemo da nam grad kupi Mbappea :lol:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Vidim da nešto prčkaju po Jarunu, nadam se da nije samo da izgleda da se nešto kao radi ovaj put. Čak i za onu regatu nisu do kraja uredili jezero i popratne sadržaje, sredili stolice na tribinama, nisu sanitarne čvorove. One kućice uz stazu su ostavili s nekim platnom za što sam mislio da je privremeno. Malo pobojali wc-e, iznutra sve isto. A lopoče da ne spominjem, to se valjda nikad neće srediti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.