• Eduardo
    17.2k
    bilo je više verzija tih šeširića, ali ovaj s Cicom mi je bez dvojbe daleko najbolji.
  • Bruh
    887
    jer smo slobodni? Zvijezdica nek ostane u povijesti samo nek oni izbace modernu verziju ja sretan... iako imam bobanov dres šeširiće bi svakako trebali imati u shopu sa novim grbom.
  • Brusa
    649
    pa nije šeširić dres, da radiš repliku :smile: jedno je kad se radi replika dresa, a ove druge stvari ne trebaju biti replike
  • Bosskovitz
    7.2k
    Ne vidim razlog zašto bi išlo bez zvjezdice na grbu, ipak bi to bila replika.Jameson

    Ne bi bila replika, bio bio bi šešir inspiriran starim šeširom.

    Dresovi su dresovi, ako se radi replika onda mora biti replika s grbom kakav je tada bio, to je potpuno jasno i ljudi koji se bune protiv toga kaj replike dresova iz vremena SFRJ imaju originalne grbove ne razumiju što bi replika trebala predstavljati. Kao da se mi trebamo nečega sramiti iz tog vremena; ja sam uživao u pričama o nekim šalovima koje sam naslijedio iz tih vremena na kojima je uredskim perforatorom "izrezana" zvjezdica s grba, to su priče koje ću pričati klincima jednog dana, neću im prodavati mitove i laži kako zvjezdice nije bilo. To me podsjeća na onaj tovarski kalendar kad su fotošopirali zvijezde sa svojih dresova, prejadno.
  • ZGV
    3.1k
    Bio je već šeširić sa natpisom DINAMO ŠAMPION i sa grbom bez zvijezdice u ponudi u BBB shopu u Ilici prije par godina...copy paste šeširića iz 80ih ali bez zvijezde
  • Olmic
    2.7k
    Ekipa di mogu kupit BBB Dubrava majicu. Zadnju sam kupio na sjeveru, a jbg dala je svoje
  • Eduardo
    17.2k
    Danas mi stigli naručeni dresovi... Jedan je trebao biti iz 1923., drugi iz 1982. kad ono... :scream:

    Inače, dres je bomba.

    IMG-20240329-WA0001.jpg

    IMG-20240329-WA0002.jpg
  • NKDZ86
    198
    potraži ekipu iz Dubrave, sumnjam da ćeš ju kupiti na sjeveru.
  • badjibadara
    1.6k
    Ovaj dres je vec ozbiljan marketinski iskorak. Dobar je bio i onaj prvi od Gradjanskog, i Cicina '82., Bobanova desetka, ali ovo mi je nekako razina iznad.

    Ne da pratimo, nego diktiramo svjetske trendove :cool:

    rKzjRiX.jpeg

    Fotka sa ig.
  • Kujtim Shalla
    2k
    brate koja je velicina ,ako je jedan visak rado bi ga kupio ako nije problem :pray:
  • Kujtim Shalla
    2k
    ja sam ju kupio preko frenda ,imas na ig njihovi stranicu ,trazio sam tamo nikad nisu odgovorili ,ak bude trebalo mogu ti naci broj tlf
  • Eduardo
    17.2k
    M je veličina. Poslao sam mail u klub o tome da je došlo do nepravilnosti u isporuci narudžbe pa ćemo to riješiti nadam se na obostrano zadovoljstvo jer bih volio dobiti naručeni dres iz 1982. godine.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Ma naravno , nadam se da ce te ispostovati. Samo sam bio brz pa reko ako budes zqpeonma dva ista tu sam::heart:
  • recikaj86
    87
    zna netko gdje ima za kupit majicu uvijek kontra splita?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.