• ivanzg
    20


    Slažem se, bio u subotu u Areni po par stvari za svoje klince,rođendane i ostale pizdarije i ponuda je loša. Našlo se nešto na silu da se uzme ali daleko je to od shopa kakav bi trebao biti. Nadam se da je tako jer dolazi novi dobavljač pa da ode lager i to mi je ok, ali ako se nastavi ovakva praksa sa novim dobavljačem onda nije to to.
  • Derby
    147


    Ma nije samo do dobavljaca. Nema t-shirtova uopce.. pa tog se barem kupuje na kile i lako se naprave neovisno o adidasu. Nema silterica.

    A o nekim kvalitetnijim stvarima poput pulovera, kosulja, manzeta da ne pricam.

    Sprdamo sa tovarima, japanke i jogurti, a sisaju nas po tom pitanju.

    Htio uzeti sebi adidas polo majicu. Nije bilo.

    Htio si uzeti neki t-shirt. Nije bilo.

    Htio kceri 4god uzeti t-shirt - nije bilo.

    A sto se tice lagera, neka stave na kraju sezone na 40% i otici ce sve.
  • ivanzg
    20


    Slažem se, ponuda je slaba i u stvarima koji nisu vezani uz Adidas. Mora to ići na puno veći nivo, u trenutku kad sam ja bio je bilo desetak ljudi koji su išli nešto kupiti ali je ponuda sa brojevima pogotovo za klince bila nikakva i izašli su van praznih ruku.
  • Cosey
    433
    Treba uzeti u obzir i da prelazimo na drugog proizvođača pa vjerojatno ni nisu željeli raditi velike količine robe, ali da je ispod razine marketing i sve popratno apsolutno.
    I to je razumljivo s obzirom da nije bio u računicama prošlih garnitura.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    To vam je decki onaj ugovor Vlatke Peras o dobavljacu robe. Dobar ugovor, a dobavljac dostavlja pomalo kad se nade.. Sam sebi sam dosadan, ali cak i dobrih stvari kolicinski nema ni priblizno. Stvari za bebe, djecu, majice van Adidas asortimana, igracke.. Tajnica je to vrhunski odradila.
    Treba dat novoj ekipi vremena i nadam se da ce to izaci na bolje sve skupa vec pocetkom nove sezone i poklopit se s dolaskom Castorea.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    kad smo vec kod dolaska Castorea, jel se znaju otprilike cijene dresova? Cisto sumnjam da ce biti manje od 80-90e, ali vidim da recimo Newcastle ima akciju na dresove za ovu sezonu pa me zanima hoce li tako nesto biti i kod nas.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nece, nisam 100%, ali kad pogledas druge zemlje toga jednostavno nema. To ne znaci da nece biti nikakvog popusta, al ja jednostavno ne vjerujem da ce biti osjetno veci od Adidasa.
    Evo recimo Feyenoord, imali su nedavno solidne popuste na dresove za igrace (40 - 50%) i oko 20% na obicne. Kad pogledas robu na rasprodaji vecinom velik popust je na one artikle koji imaju jos samo divlje brojeve

    https://fanshop.feyenoord.nl/en/collections/winter-sale

    Sevilla isto tako

    https://shop.sevillafc.es/en/

    Ono sto mi je zanimljivo kod njih je da oznake na rukavima dolaze u sklopu obicne varijante..
  • Captain America
    13.3k
    kad smo vec kod dolaska Castorea, jel se znaju otprilike cijene dresova? Cisto sumnjam da ce biti manje od 80-90e, ali vidim da recimo Newcastle ima akciju na dresove za ovu sezonu pa me zanima hoce li tako nesto biti i kod nas.dinamozivivjecno

    Rangersi su imali 50% popusta za Božić za ovosezonske domaće dresove.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Adidas vam trenutno nudi dresove Leedsa i ostalu opremu po smijesnim cijenama.. nema to veze s dobavljacem nego trzistem, a u UK to ocito ide bez obzira tko tu robu proizvodi.
  • Mazalo
    20
    Evo ja sam poslao zenu u Arenu kad smo došli u Hr da kupi dva plisanca Plavka ha klince I još neke stvari, kao što ste tu pisali I stvarno nicega nije bilo. Još je teta(cura) koja radi bila neuljudna, smatram to stvarno tuznim. U njemačkoj drugoligasi I treceligasi imaju bolji webshop od dinama, nadam se stvarno da će se nešto po tom pitanju obavezno napraviti..
  • Bosskovitz
    7.3k
    Rangersi su imali 50% popusta za Božić za ovosezonske domaće dresove.Captain America

    To nije pitanje proizvođača nego tržišta. U UK svi skoro već za Božić stavljaju ozbiljne popuste na dresove jer već u svibnju lagano dolaze dresovi za novu sezonu. Kod nas to nažalost nije praksa.
  • Dino
    2.2k
    Kod nas nije praksa ni u drugom mjesecu stavit 50% (ekvivalent perioda kod britanaca) jer na odjecu cak i kad je crni petak i slicne rasprodaje, popust ne bude veci od 30%, a kud jos u dinamovom fan shopu. Jednostavno je razlika u kulturi, kod nas ekstremni popusti nikad nece zazivjet.
  • plavi72
    694
    Nove kape i majica u BBB fan shopu :up: !
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Strašan posao radi grupa sa shopom ove sezone
  • Paggini
    5.7k
    Strašan posao radi grupa sa shopom ove sezoneGražvydas Mikulėnas

    Bruc posao da, od kvalitete, raznolikosti ponude i konstantnom izbacivanju novih stvari.

    Samo bih volio da Sancta Sanctorum hudicu opet bace van + neki reprint fotomonografije ili prošireno izdanje, štagod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.