• Mali Zeus
    9.3k
    Imam još jednu mokru želju što se tiče retro stvari, a to je ovaj šeširić. On jednostavno mora ponovno u opticaj, ali bez zvjezdice na grbu da baš masa ljudi ne paradira s istom noseći je na glavi po gradu i ostatku Hrvatske. Trunku sumnje nemam da bi izazvao pomamu u shopu.Eduardo

    Gledam ponovno CB svijet pa ih vidio. To jednostavno mora ići, razgrabilo bi se u tren.
  • flexXy
    1.9k
    Izbacio je RK Zagreb takav sesiric na slicnu foru, samo je natpis umjesto grba. Ovdje
  • Do kraja2023
    123
    Sesiric je vrh, cim prije nek se nadje u shopu
  • Mazalo
    20
    Znam da je ovdje prije par mjeseci bila rasprava oko plišanca Plavka. Ima li ga još u ponudi? jer ga na webu nigdje ne mogu naći..
  • Eduardo
    17.2k
    u web shopu ne, zato bi bilo super da na web shopu kraj svakog artikla piše stanje zaliha po lokacijama u fizičkim shopovima.
  • Mazalo
    20
    Opcenito je Web Shop jako lose napravljen. Ali nadajmo se da će to krenuti na bolje. :)
  • Agramer86
    75
    uzimam isključivo sa sponzorima bez imena i broja jer me podsjeća koja je to sezona bila. Smatram da bi se na sve dresove unaprijed trebao štampat glavni sponzor na prsima kao svi ozbiljni klubovi, zamisli Bayernov bez T-coma ili Realov bez Fly Emiratesa. Izgledao bi kao loša kopija s placa. Drugi par rukava je to da su nam zadnji godina glavni sponzori Lana grupa i PSK čiji logoi izgledaju bože sačuvaj ružno. To je samo moje mišljenje sa kojim se većina vjerojatno neće složit ali ih i razumijem.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus uzimam isključivo sa sponzorima bez imena i broja jer me podsjeća koja je to sezona bila. Smatram da bi se na sve dresove unaprijed trebao štampat glavni sponzor na prsima kao svi ozbiljni klubovi, zamisli Bayernov bez T-coma ili Realov bez Fly Emiratesa. Izgledao bi kao loša kopija s placa. Drugi par rukava je to da su nam zadnji godina glavni sponzori Lana grupa i PSK čiji logoi izgledaju bože sačuvaj ružno. To je samo moje mišljenje sa kojim se većina vjerojatno neće složit ali ih i razumijem.Agramer86

    Ma to je ok, ljudi žele da bude autentično. Ja osobno ne kupujem dresove već dugo, jednostavno ih nemam di nositi i nisam u tome, iako razmišljam uzeti crni i kupio sam onaj boban iz 1990. Sad kupujem maloj jer je totalno u Dinamu :) Uzeo sam ovaj put bez loga, ali sljedeće godine ću razmisliti da uzmem možda sa.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Opcenito je Web Shop jako lose napravljen. Ali nadajmo se da će to krenuti na bolje. :)Mazalo

    Webshop je pretpotopni, hitno treba osvježenje.
  • Cosey
    433
    Jučer sam bio u Ilici. Ne otkrivam toplu vodu, ali treba dići i marketing i nabavu i sve u vezi s tim.
    Jučer nisu imali obične t shirtove Adidasove (one od 30 eura), mala je ponuda generalno.

    Uzeo sam na kraju Cicin dres. Odlično rade te replike retro dresova moram priznati. Sad mi je dodatno žao kaj nisam uzeo Bobanov.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kolko ide 2006. retro dres?
    Pretpostavljam ne puno.
  • scooniepenn
    1.7k
    Upravo kupio retro Gradjansku u Ilici, stvarno je odlican. Idem u subotu do grada u njemu sa zenom i s malom. :cool:
  • NKDZ86
    198
    Mene zanima, kaj je grb fakat bio crvene boje, tj. konca? Jer na slikama iz tog vremena koje su kolorizirane, je crne boje.
    Također volio bi vidjeti još retro dres dinama gdje je natpis dinamo na prsima
  • Draž
    1.1k
    Bio je crvene boje s tim da je po rubovima bilo i zlatnog obruba. Prve značke su rađene sa zlatnim obrubom, ali da... boja je crvena
  • Jameson
    269
    Imam još jednu mokru želju što se tiče retro stvari, a to je ovaj šeširić. On jednostavno mora ponovno u opticaj, ali bez zvjezdice na grbu da baš masa ljudi ne paradira s istom noseći je na glavi po gradu i ostatku Hrvatske. Trunku sumnje nemam da bi izazvao pomamu u shopu.Eduardo



    Znam da ću s ovim pokrenuti lavinu negativnih komentara, ali jebiga.

    Ne vidim razlog zašto bi išlo bez zvjezdice na grbu, ipak bi to bila replika. Zna se što je Dinamo predstavljao u Jugoslaviji i nemamo razloga sramiti se našeg grba i povijesti. Znamo koji klub to radi i čiji navijači se srame svoje povijesti toliko da rade grafite iz tih vremena svjesno iskrivljujući povijest. Mi nikad nismo bili takvi.

    Na kraju krajeva i replika Bobanovog dresa ima zvjezdicu, pa su ju ljudi ili spalili ili ostavili. Isto kako su radili i u ona vremena.

    Definitivno bi bilo dobro kad bi se napravila replika igračke Cico, mislim da bi to bio hit.

    image.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.