• Mali Zeus
    9.3k
    Ovo je nešto s čim se nova uprava mora hitno pozabaviti.
  • Omerta
    26
    Nova replika dresa tesko savrsenstvo
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ovo je zadnji, peti od pet retro dresova koje su najavili, ali prilično sam siguran da neće biti zadnji i da ćemo produljiti ovu suradnju. Ima još toliko dresova iz povijesti čije replike bih volio imati na zidu.
  • Cosey
    433


    Po planu, sad bi navijači trebali birati između jednog od ponuđenih.
  • De Oliveira
    879
    Ja sam se nadao dresu iz sezone 1930./31. jer je to daleko najljepsi dres iz razdoblja prije 2. svjetskog rata. Osobno mi se prve dvije verzije grba nisu svidjale, a verzija sa tog dresa mi je brutalna i ona je ostala do 1945.
  • deda
    27.5k
    I ja se nadam tom dresu još.
  • javolimtebejako
    615
    za one koje imaju retro dres iz 82e, kakav je materijal/kvaliteta?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Znate li postoji li mogućnost zamjene dresa zbog veličine nakon tiska?
  • Robi T
    209
    Mislim da je to sve od retro dresova.
    Najavili su 5 komada,ovaj jučer je bio peti.
    Naravno,nikaj nije uklesano u kamenu pa se nadam da bu nastavili i dalje.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kad kupujete dresove kupujete li bez sponzora ili sa?

    Uzeo kćeri 'čisti' i baš dobro izgleda. Istina, trebao sam još jednu veličinu iznad, brzo će ga prerasti. :D
  • ZGV
    3.1k

    Meni je odličan, sličan materijal kao i na originalu...doduše stoji mi u ormaru i nisam ga još niti obukao.
    Čuvam ga da se ne sjebe
  • Eduardo
    17.2k
    za one koje imaju retro dres iz 82e, kakav je materijal/kvaliteta?javolimtebejako

    Kad smo već kod tog dresa... evo ga na akciji na web shopu za 35,75€. Upravo kupljen... baš me cijede danas :roll:
  • javolimtebejako
    615
    baš sam zato i pitao, mislim da ću se i ja počastiti malo :grin:
  • Eduardo
    17.2k
    Imam još jednu mokru želju što se tiče retro stvari, a to je ovaj šeširić. On jednostavno mora ponovno u opticaj, ali bez zvjezdice na grbu da baš masa ljudi ne paradira s istom noseći je na glavi po gradu i ostatku Hrvatske. Trunku sumnje nemam da bi izazvao pomamu u shopu.

    Rb6EgjJ.jpeg

    wPxclmj.jpeg
  • LM1995
    1.7k

    [img]http://IMG-0499.jpg

    Odlična ideja! Bio je sličan u BBB fan shopu 2012. :up:

    Edit: Općenito bi trebalo Cicu vraćati na čim više stvari. Nekak mi se čini da Plavko kao maskota i nije baš zaživio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.