• platini
    230
    znaci vi bi sve uspjehe u europi mijenjali za pobjede nad tovarima? ispada da je tako
    ne kuzim kak mozete kritizirati bilo koga, od trenera do igraca
    ljudi su trebali dobiti s 4-5 golova razlike samo da je bilo malo vise srece
    koje pogreske obrane? o cemu vi pricate? ljudi nisu imali jednu jedinu sansu cijelu tekmu, imamo najbolju obranu lige
    zas je odma sve negativno nakon jednog nesretnog remija?
    bbb medimurje

    Neki igrači ne daju sve od sebe u HNL utakmicama. To nisam rekao ja ili netko sa foruma, to je rekao trener Dinama Nenad Bjelica nakon što je izgubio utakmicu od Varaždina. Nakon te utakmice je dosta igrača prebacio na klupu i dao je priliku prvoj ''europskoj'' postavi. Niti ta postava ne daje sve od sebe u prvenstvu. Dobili su Osijeka 1-0 nakon onog izvedenog auta, Belupo mučenje i 1-0 na Maksimiru, sa Interom isto 1-0 nakon gola Guardiola iz prekida, Gorica 2-4 u jednoj nonšalantnoj utakmici....jednostavno igra u prvenstvu nije dobra a ni rezultati u prvenstvu nisu nešto zavidni za dinamove standarde. Svjestan je Bjelica da mnogi igrači i iz prvog sastava biraju utakmice ali što sad može učiniti? Ne može javno kritizirati jednog Petkovića ili nekog drugog tako važnog. Ne može ih ni staviti na klupu sad u utorak. Ne može im ništa kad su oni najbolji igrači.

    I da kažem za ovo prvo gore - da, Dinamu je HNL primarno natjecanje, barem bi trebalo biti. To što Dinamo ima najrazmaženije navijače na svijetu koje zanima samo Europa i fancy putovanja u Milano i Manchester je druga stvar. Jedini klub na svijetu koji u Machesteru i Milanu ima po 4-5 tisuća navijača a u domaćoj utakmici na svom stadionu ih bude 2000
  • deda
    27.5k
    Posjeta prema mojoj ocjeni odlična. Igra izvanredna, pa nedojebana. Protivnik mi ostavio najslabiji dojam od svih u Maksimiru ove jeseni
  • Neki tip
    19k
    Ne može javno kritizirati jednog Petkovićaplatini

    A za što bi tocno kritizirao (jednog) Petkovića? Bezbroj dobivenih duela, uspješnih stvaranja viška, proigravanja i vraćanja u obranu?

    Pretjerujete ljudi.
  • bbb medimurje
    2.9k
    U hnlu fali srece i realizacije
    I to je cinjenica
    U Europi nam manje treba da zabimo
  • reziser
    6.2k
    Igra dobra. Falilo je samo egzekucije. Bit će u Milanu bolje.
    A ljudi ko ljudi. Čim nekaj ne ide po planu odmah pljuvanje po bjelici. Pa tako i po petkovicu. Ja takve zovem suncokreti.. Okrecu se kakva je i igra.
    A po meno petko opet odličan. Moro bolji nego inače.
    Falilo je obo nešto da ih sameljemo.. Ali uzimam u obzir utorak i da su mislibipak bile u milanu i čuvali se i ozljeda
  • platini
    230
    A za što bi tocno kritizirao (jednog) Petkovića? Bezbroj dobivenih duela, uspješnih stvaranja viška, proigravanja i vraćanja u obranu?

    Pretjerujete ljudi.
    Neki tip sa Zapada

    Petković je igrač koji donosi najviše radosti ali i najviše živciranja. U Europi donosi najviše radosti jer igra odlično, zabija, ide u duele punom snagom, asistira....a najviše iživcira u domaćim utakmicama. Bilo je i nekih njegovih sramotnih ali baš sramotnih partija (recimo protiv Rudeša prošle godine) kada je čovjeku bilo lijeno potrčati, doslovno je hodajući igrao. Samo što je Dinamo takve utakmice ko protiv Rudeša rutinski dobivao pa koga je brigalo trči li Petko i bori li se....a i utakmicu protiv Rudeša pogleda samo par tisuća fanatika a onu protiv Atalante ili Plzena stotine tisuća. Danas je krenuo borbeno u utakmicu do 1-0, onda malo šetuckanja po terenu dok vrag nije odnio šalu to jest dok utakmica nije došla do faze zadnjih 15-20 minuta. Onda se tek počelo ponovno borbeno igrati ali tada te neće sve i da ti hoćeš. I nije prvi put da to gledamo, i na Poljudu je bilo slično kad je Dinamo izgubio. Kužim ja taj Brunin flegma i ''bolimekita'' stav ali ne možeš baš u derbijima tako igrati. Nadam se da će Gavranović ući u formu i pokazati kako se igraju derbiji za svoj klub
  • Neki tip
    19k
    ne znam, mogu se vratiti samo na svoj prvi post nakon tekme - gledao sam neku drugu tekmu u odnosu na podosta vas ovdje.

    Složimo se da se ne slažemo.
  • Von
    8
    Kritika uvijek treba postojati, s tim se samo ide naprijed. Ali samo nemojte pljuvati po Bjelici, lik je najviše odgovoran za stvaranje ovakvog Dinama kakvog gledamo ove dvije sezone. Sve se nekako više nabrijava, ljudi je sve više i više na tribinama, a Dinamo postaje i u Europi opasniji
  • Jackx
    6
    Pozdrav ekipa, nedavno sam tek saznao za ovaj forum, znat će me neki sa sportneta, mislio sam se regat ovih dana al ponukala me ova tema da to napravim večeras, nekad mi se čini da Dinamo zaista ima najsramotnije navijače za svijetu.

    Zamisli ti to, odigraš remi protiv drugoplasirane ekipe, ubiješ ih igrom, imaš +4 i utakmicu manje, a u Europi igraš najbolju sezonu u novijoj povijesti kluba, i ekipa pljuje, jer trebalo je dobiti svih 28 utakmica dosad sa 3 razlike i to bi bilo ok onda. Stvarno nemate mozga neki.
  • Bosna86
    11.5k
    Netko neupucen citajuci tvoj upis bi pomislio da je Hajduk neka top ekipa koja je nama eto konkurentna... Mi smo toliko bolji od tog Hajduka da nam oni ne trebaju biti mjerilo, eto oni su drugi pa je i X dobar, mo's misliti... Realnost je da ih nismo dobili u 2 utakmice, jedan jediti gol su oni sami sebi zabili, realnost je da im je golman poluamater kojemu se lopta odbija od ruku, realnost je da im je falilo 5 igraca, a da su im 3 defanzivna igraca usla u drugo pol sa zutim na ledjima, realnost je da je bilo nasih 4-5 igraca koji su derbi odigrali preko kurca i svasta nesto.

    Najveci problem ovakvih upisa je sto se vecini ljudi pracenje Dinama svodi na europu i na hajduk i onda im se gade kritike jer eto igramo u europi i prvi smo u HNL, ali gospodo moja ima ovdje budala koje jednako prate i kad igramo sa Cityem i kad igramo sa Zapresicem i kojima smeta igranje preko kurca HNL

    Od 2.8 samo Lokomotivu, Rijeku i Goricu smo dobili s vise od 1 razlike, nikad jaci europski Dinamo jel tako? Ovo sto je juce bilo u drugom poluvremenu traje u HNL vec dugo i zato su ljudi popizdili... Ne vidim razloga zasto se ne bi Bjelica kao trener i pedagog kritizirao zbog toga, isto kao sto ga se hvali u Europi ( ZASLUZENO).Sto se igraca tice, koliko god se pricalo o nikad jacoj klupi, realnost je da nam 14 igraca iznosi sezonu i da postoji veliki broj igraca koji ili stagniraju ili cak nazaduju, je li se smije to reci ili da guramo pod tepih jer smo u Europi dobro?
    Dinamo je ogroman klub ciji se KULT mora cuvati i unapredjivati SVAKU utakmicu, a ne samo kad je Europa( da se razumijemo ovo vrijedi i za igrace i za navijace). Poklopilo nam se puno stvari u zadnje vrijeme i ovaj period bi morao biti kamen temeljac za puno ljepse stvari u buducnosti i to bi trebali iskoristiti tako sto gledamo par koraka unaprijed da ispravimo stvari koje su dobre, dok je DOBRO

    Jos jedan mali off za ove sto im se gadi razlicito misljenje.. Za preko godinu dana Zone izbacen je samo 1 ili 2 navijaca Dinama, a pisano je stvarno svasta... To je jedna od najvecih prednosti ovog foruma i nadam se da ce tako i ostati u buducnosti
  • Majki2111
    2.6k
    Ja prazim istim žarom sve tekme, ali nemam zamjerkiako se lakše igra HNL u koris LP, ako jevto potrebno.

    CILJ UVIJEK OPRAVDAVA SREDSTVO, makar tobilo nemoralno. Toliko od mene.
  • Eduardo
    17.2k
    postoji veliki broj igraca koji ili stagniraju ili cak nazadujuBosna86

    Koliko je velik taj broj? Gavranović? Samo nemoj Izeta spomenut, taj očito ima svojih problema svugdje gdje je igrao, ovo nije iznimka.

    Od kad je Bjelice Dinamo je stvorio hrpu A reprezentativaca;
    Livaković - od trećeg do prvog golmana A reprezentacije
    Stojanović - standardni igrač kod Keka u Sloveniji
    Olmo - kapetan U-21 i A reprezentativac Španjolske
    Oršić - A reprezentativac koji je prošle godine igrao u Koreji
    Petković - standardni A reprezentativac kojeg se sprdalo kad je potpisao
    Kadzior - povremeni A reprezentativac Poljske
    Gojak - standardni A reprezentativac BiH
    Hajrović - kroz Dinamo se vratio u BiH repku iako igra ko kita
    Dilaver - sigurni reprezentativac BiH da se ne igraju pokvarenog telefona oko papira

    Pa nismo jebeni City ili PSG da kupimo gotove zvijeri od igrača i da imamo roster od 20 ludjaka koji u svakom trenu mogu zamijeniti onog drugog bez da se osjeti. Ovo su Dinamo i Bjelica stvorili, ne kupili gotovo već STVORILI! Mlade neću niti spominjati.

    Razumijem kritiku i da nekome nešto nije po volji, ali ne razumijem toliku ogorčenost za jučerašnju tekmu. Mogu zahvaliti Bogu što u prvom poluvremenu nisu prošli kao Rijeka kolo prije. Drugi dio je puno više podložan kritici, ali opet ne baš tolikoj ogorčenosti.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja nemam niti jednu zamjerku za zalaganje jučer. neki kažu da su vidjeli nonšalantnost. ni to nisam vidio. nitko njima ne može reći da oni nisu htjeli zabit 4 gola ko u rijeci. u 30 min- tamo je sve ulšlo a ovdje ništa.

    ajd se malo skulirajte i uživajte u ovom dinamu. (mislim na teren)
  • deda
    27.5k
    Ljudi su nervozni, tj. dosta vas je nervozno. Opustite se i uživajte. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.