230
    Vratite nam Jurcica i Sammira!
  • platini
    230
    I meni vec duze vrijeme ide na zivce omalovazavanje hnl-a i od igraca i od javnosti. Prije bi se barem stisnulo pa bi najveci hnl konkurenti odlazili sa 4-5 komada. Bjelicin Dinamo je ako se ne varam u zadnjih 5 utakmica Hajduku zabio samo 5 golova. Toliko ih Ivankovic u jednoj utakmici uvali
  • Markelo
    2.5k
    Po meni je sve bilo ok do bezvezne ruke Leovca. Nezz sta je s obranom? Poceli su radit previse gresaka. To se vidi i po broju golova koje je Dinamo poceo primat. Meni je jedino problem Bjelice sto je danas opet izgubio zivce. Ne znam kako se ne moze malo vise kontrolirat. Cim ude s nepovoljnim rezultatom u zadnjih 10 minuta odma pocne neke svade s sucima. Ima vec podosta iskustvo da to hladnije rjesava
  • marcio amoroso
    32.2k
    Meni je isto išao na živce sa onim dosadnim mahanjem rukama. Tko ti je kriv sto ne možeš jebenog hajduka dobiti? Suci? Ma tjeraj se da ne kažem gdje :rage:
    Žale se da nema navijaca i kad ljudi radnim danom dođu onda se ponašaju ko zadnje picke, čast izuzetcima.
  • Ero
    933
    I kad krenu podcijenjivat hajduk, kako više nije derbi, ovo ono. Ma nabijem prvog Hajrovića na kurac, nšta drugo nismo ni zaslužili. Derbi igraju preko kurca, čast pojedincima.
    32.2k

Kad nije derbi dobi ih dva puta po 5-0 i cao. Onda možeš blebetati da nije derbi.
    Sto kaže Bosna lakše mi je nakon Shakhtara bilo :rage:
  • Markelo
    2.5k
    Slozi Bjelici bunker i ovaj nece to probit do preksutra.Danas je gol pao nakon kornera tj. autogol, iz igre ga ne bi ni dali. Zato Dinamo igra dobro u Europi i kao kad se neko kao Rijeka na Rujevici krene nadjebavat s Bjelicom. Onda mu Dinamo moze bez problema uvalit 10 komada a kad mu stisnu bunker, e onda je to vec druga prica
  • BluePhone67
    3.2k
    Navijanje odlicno, osjetio se zagrebacki duh.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Aj ne pričajte gluposti..tko je igrao preko kurca..vile ih spasile 1.poluvrijeme a u drugom su i oni malo stisnuli redove i opet smo imali par prilika..jebeni navijači, aj nije 5:0 odmah ništ ne valja.odite navijat za Barcelonu ili city onda
  • Ero
    933
    Je li zabranjeno kritizirat nešto? Šta da kažem bravo Hajroviću, bravo Leovac, bravo Kadzior?
  • bbb medimurje
    2.9k
    znaci vi bi sve uspjehe u europi mijenjali za pobjede nad tovarima? ispada da je tako
    ne kuzim kak mozete kritizirati bilo koga, od trenera do igraca
    ljudi su trebali dobiti s 4-5 golova razlike samo da je bilo malo vise srece
    koje pogreske obrane? o cemu vi pricate? ljudi nisu imali jednu jedinu sansu cijelu tekmu, imamo najbolju obranu lige
    zas je odma sve negativno nakon jednog nesretnog remija?
    :rage:
    5.3k
    Da, zato što kritika danas nije potrebna..Šitum bolje ne može a stojke se odmarao..kondžor nije tak loše ni igrao a ostali su ubili Hajduk..
    2.9k
    "najveceg konkurenta" i "drugu ekipu" hnla mi smo ubili u svakom segmentu nogometne igre
    ljudi nebi dali gol da se jos 3x90 minuta igra
    jednom imas srecu drugi put imas nesrecu (da je omjer srece izmedu nas i njih ravnopravan ova utakmica bi zavrsila 4:0 a u prvenstvu bi vec bilo +10 minimalno)
  • Nino Bule
    11.4k
    Mozda sam se ja previse navikao na hnl bolikurcinu ovo je prvo poluvrijeme izgledalo jako dobro, kao da je hajduk fulao sport, samo ih je manjak realizacije spasio rijekinog scenarija. Drugo poluvrijeme klasicni pad osobito nakon soka poput onog debilnog penala. Uz to receno bilo je igraca kojima bi nakon ovakve predstave odma papire dao poput hajrovica.
  • agramZ
    2.3k
    znaci vi bi sve uspjehe u europi mijenjali za pobjede nad tovarima?bbb medimurje

uvijek.. u europi cemo svakako ispasti, ona sluzi za to da se neki igraci promoviraju i prodaju i tako sve u krug. bez HNL-a nema europe. mi opcenito u HNL-u igramo ko kurac, igramo ono minimalno sto treba i to je to, tako jednostavno ne ide.