• Markelo
    2.5k
    Spasilo ih u prvom susretu eto spasilo ih i danas pa ce biti opet spasilo ih i u trecem susretu. Dinamo im gol iz igre ne moze zabit. Al dobro,remi je nekima valjda uspjeh. Glavno da je bilo puno sansi (nerealiziranih)
  • Ludovic IX
    5.1k
    ajd vi navijat za neki drugi klub jer ovo nije podrška..pogotovo nakon ovakve utakmice
  • Bosna86
    11.5k
    Nitko im rijec nije rekao protiv sahtara, borili su se, dali sve sto su mogli i jbg bilo je sta je bilo ali ovo danas je bilo bez ikakve zelje, 45 min bez ijednog prekrsaja... Rezultat nikad nece biti razlog moje kritike, ali nedostatak volje i zelje uvijek
  • bbb medimurje
    2.9k

ne slazem se, nije svejedno ispasti u grupi bez boda i gola ili se boriti za prolazak za osminufinala
    a hnl i funkcionira na nacin prodaje igraca tak da mi to nije neki argument
    i mi bar imamo di staviti u izlog nase, a da nije malta
    2.9k

kak se moze govoriti ako nije bilo zelje i volje ak se naprave 5+ mrtvaca a protivnik ti 3 put uđe u 16m
    kak da se radi prekrsaj ak ti ekipa najdalje dolazi na 30m od gola i to 3 put u 90 minuta?
  • Ero
    930
    Danas sam već rekao ekipi, da više želim pobjedu protiv tovara nego protiv Atalante. Jer ako nekome nije doživljaj razbit tovare e onda ne znam šta je.
  • agramZ
    2.3k
    normalno da nije svejedno, ali do finala sigurno necemo niti bi zelio da ovakav klub s ovakvom upravom dodje do finala.. europa je ipak jaca od hnl-a za prodaju igraca, da smo ovu sezonu igrali samo hnl ne bi se mogli toliko kurciti s cijenom olma.
    2.9k

svima nama je to dozivljaj
    ali spoznaja da oni slave bod s takvom igrom (bunker, a naprijed kaj bude) a mi sebe kritiziramo s takvom igrom s 5 mrtvaca, e dok to tek shvatite onda znate kolko svjetlosnih godina smo ispred njih
  • Eduardo
    17.2k
    45 min bez ijednog prekrsaja...Bosna86

Realno, da li je bilo potrebe za više od tog 1-2 prekršaja u prvom poluvremenu?
    5.1k
    Više me tu neki živciraju nego tovari na sportnetu..
  • Ero
    930
    Ako ti smeta što netko ima drugačije mišljenje od tebe, onda ne moraš ovde ni pisat. :wink:
  • Neki tip
    19k
    Ja valjda nisam bio na istoj tekmi kao većina ovdje. Vidio baš pravi derbi, s atmosferom skoro na razini 90tih (bez obzira na duplo manje ljudi), odličnog Petkovića, Olma, Perića, a od njihovih daleko najbolji - golman. Prvo poluvrijeme nisu centar prešli. Glupav penal (Leovac osim te blentave greške uopće nije bio loš) i Bjeličine loše izmjene (nijedan igrač ništa nije donio).
    Burić veli da su imali jako puno sreće, ovdje ispada maltene da je Dinamo u zadnjim sekundama iz prvog udarca na gol nekako uspio izjednačit.
    Da je rezultat bezveze i da mi je krivo - naravno. Ali da čitajući ove upise zaključujem da sam ja valjda upravo došao s tekme City - Dinamo, to isto.