• bbb medimurje
    2.9k
    Upravo to
    Kak smo se mi branili protiv citya tak su se danas tovari protiv nas
    (samo se sjetite kolko su ismijavali onda oni nas a sad njihov bod s bunkerom slave ko mi pobjedu protiv atalante)
    Mislim da je sve jasno
  • Markelo
    2.5k
    Moram priznat da neke pojedince ne razumijem. To da ce Dinamo biti dominantan i da ce imat 5-6 "mrtvaca" sam znao i prije utakmice. Ono sto me zanimalo je da li ce ih iskoristiti. Opet nisu iskoristene kao sto nisu bile iskoristene u prvom derbiju na poljudu. Tu ima ocito nekog ponavljanja. To mi smeta, iz dva derbija izlazis s jednim bodom. Nabit hajduk mi je veci gust nego ista, pa mi je zato valjda razocarenje i ljutnja jos i vece
  • LovroZG
    1.3k
    Malo ste ipak prelritični. Odigrali smo odličnih 35-40 minuta visokog tempa i imali nekoliko prilika. Meni je tu veći problem to šta nismo iskoristili te prilike nego šta smo nešto slabije odigrali ostatak tekme.

Valjda su se dečki ispuhali nakon tih 40min pa smo primili gol iz onog penala i jbg. Dalje je bio njihov bunker i nismo ga više uspijevali probit iako jesmo imali još par dobrih udaraca u drugom poluvremenu.

• Bosna86
    11.5k
    I još jedna stvar koju sam primijetio, i danas i protiv Rijeke smo imali pun kurac kornera i slobodnih u zoni ubačaja. Danas jesmo natjerali Ismajlija na autogol, al čini mi se da ove sezone baš i nemamo puno uigranih akcija ko prošle pa nam je i realizacija kornera slabija. Dalo bi se na tome poradit.LovroZG

Mislim da protivnici vise obracaju paznju samo na to i danas je bio jedan pokusaj
    2.9k
    Istina je da nam kod otvara u zadnje vrijeme realizacija steka
  • Dudu
    2.6k
    Po meni ista utakmica kao s Rijekom, samo sto je u toj u 25 minuta uslo 4, danas 1...
  • Neki tip
    19k
    tocno to je i Bjelica rekao.
    I tako nekako i jest bilo.
  • Bosna86
    11.5k
    Treba pohvaliti Ivanuseca, odigrao je odlicnu utakmicu.. hoce li moci igrati tako protiv boljih ekipa ostaje za viditi
  • Nolifer
    6.4k
    Tekma solidna bila. Steta kaj Dinamo nije iskoristio svoje sanse. Penal je smijesno dosudjen. Tovari su trebali imat crveni karton i cudi me da nismo bili u kompletnoj plavoj opremi, nego plavo bijeloj... Sve u svemu nadam se da ce se otvorit protiv Atalante...
  • markoli
    1.6k
    Ljudi moji pa satrali smo ih igrom, prvo poluvrijeme su imali nevjerojatno puno sreće da nisu otišli s 0-3 u svlačionicu. Dogodi se i takva utakmica kada slabiji protivnik izvuče bod na sreću, to je nogomet..
  • reziser
    6.2k
    Attachment
    VID-20191122-WA0032 (4M)
  • reziser
    6.2k
    Prvo poluvrijeme im trebali uvalit par komada. Nemam im kaj zamjerit. Penal... Nesretni. Bio je.
    Bila je dominacija na terenu i tribinama.
    Jednostavno nije išlo. Žao mibje kaj ih nismo razbili. Ali vjerujem da su igrači mislima bili u Milanu. Opet šteta. Svi znamo kaj nam znaače tekme protiv njih... I da uvijek hoćeš pobjedu
    Ovo je vjerojatnp zbog igranja na 2 fronta.

Šteta.
    Sumarum. Gledatelja. Navijača. Više od očekivanog. Sjever. Odličan kao i cijelu sezonu. Sve pohvale! :strong: Jedino je rezultat lošiji... Jbg

I da... Kao što rekoh. 20 min do početka.. Royal i ostalo puno... Red za karte. Za to više nemam razumjevanja