• Dudu
    2.6k
    Kakav crni Hajrović, Kadzior je zaslužio igrati.
  • Ero
    934
    "Moguće postave" nadam se da Hajrović neće bit ni na klupi, jer ni nju nije zaslužio
  • Neki tip
    19.4k
    onda nam ne treba ni novi stadion :Dreziser

    Pa nisam "u svoje ime" to gore napisao.. to je bila pretpostavka kako ta ekipa gleda na kupnju ulaznica online. :)
  • reziser
    6.4k
    ma znam
    Malo zajebancije ne škodi :wink:
  • Neki tip
    19.4k
    Prođoh sad pored stadiona, par ljudi na blagajnama. Kapka pomalo tijekom dana.. zna netko stanje?
  • Dudu
    2.6k


    2823 preostalo, trebalo bi sad ažuriranje za 10ak minuta..
  • Neki tip
    19.4k
    pa nije loše.. više od 6 tisuća prodano, prodat će se još nešto uoči same tekme plus godišnjaci plus, ne zaboravimo ih nikako, "Interovci" :)

    Mislim, strašno je da za 6 tisuća prodanih ulaznica pišem "nije loše", ali to je sad realnost.
  • Salva
    2.4k
    Istina, prije 10ak godina bi se na ovu brojku zgražali, no šta je tu je.

    Ukoliko bude preko 13-14k, moramo biti zadovoljni. Stvarno žalim da se ne igra sutra, sigurno bi došla koja tisućica više.
  • reziser
    6.4k
    S tportala..

    Kako doznajemo prodaja ulaznica pod zapadne tribine, obzirom na sve olakotne okolnosti, ide iznad očekivanja. Kako su nam potvrdili iz ureda glasnogovornika Dinama prodano je oko 10 tisuća ulaznica uz dodatak kako će iz Dalmacije doći i velik broj pripadnika Torcide, pretpostavlja se između 1000 i 1500. Kao što je i uobičajeno navijači Hajduka biti će smješteni na južnu tribinu...
  • Neki tip
    19.4k
    sjzww4aw710id3aw.jpg

    Objavljeni sastavi
  • Markelo
    2.5k
    Kako ce Jradi igrat ako je dobio crveni protiv Osijek?

    A ne, ipak je Jairo dobio crveni a ne Jradi. Moja greska
  • Neki tip
    19.4k
    nije Jradi nego Jairo

    Da, i ja naknadno vidjeh
  • Majki2111
    2.6k
    Dva godišnjaka manje s moje strane. Majka je bolesna, a otac posljedično toga isto ne ide. Ljepše mu je doma iako sam ga probao nagovorit.
  • Neki tip
    19.4k
    Letim s malim u rukama prema tribini, gledam i ne vjerujem.. svi kafići oko pimpeka prepuni, a u redu za karte valjda 200 ljudi, ebenih 20 minuta do tekme!?

    Zgražavamo se nad time stalno, ali evo dopustite da se zgrozim jos jednom. Zbilja nestvarno.
  • xavier
    11.1k
    I Dinamo i Hajduk u bijelim donjim dijelovima :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.