• Cosey
    436
    Jel zna netko ovdje nekoga tko tako kupuje karte?
    Čisto da čujem koja su im objašnjenja jer nemoguće da neki to ne rade opetovano.
  • Salva
    2.4k
    GNK objavio na fejsu maloprije, sitni redovi se već stvaraju.
    Attachment
    E04C0DAE-C291-425D-97A4-F13BB225C73C (2M)
  • Neki tip
    19.4k
    Jel zna netko ovdje nekoga tko tako kupuje karte?Cosey

    Prekinuo bih prijateljstvo s takvim ljudima. :grin:
  • Infinity
    15.3k
    Mislim da ce biti preko 15.000, al ne bas previse, tu negdje 14-16.000. Al ne znam zasto komentiram kad jos ni prosle subarice nisam dobio :rofl:

    Rezultat 5-0, nikad nisam bio sigurniji da cemo ih razbiti. Treba nam to.
  • Ero
    934
    Poklon kvota na kladionicama, 1 2.5+.. 2.10 kvota
  • reziser
    6.4k
    Mislim da ce biti preko 15.000, al ne bas previse, tu negdje 14-16.000. Al ne znam zasto komentiram kad jos ni prosle subarice nisam dobio :rofl:

    Rezultat 5-0, nikad nisam bio sigurniji da cemo ih razbiti. Treba nam to.
    Infinity



    i moje misli idu u tom smjeru
    razbijanje bi nam bilo odlično pred utorak
    a mislim da su prijatelji s juga zreli da ih pometemo

    a šubarice? ko bi to rekao da je deda takav :rofl:
    deda- no hard feeling :kiss:
  • Mr Blue
    3.4k
    No, dobro, to već ko papige ponavljamo, nema se više nikakvog smisla čudit. :brow:Neki tip sa Zapada

    Pa, iz nekog mog iskustva, bar što se tiče online prodaje ulaznica za Futsal Dinamo, naši navijači općenito ne doživljaju tu Internet prodaju. Po tom pitanju smo jako old school. :grin: bez obzira što ona funkcionira bez problema i što svatko u doslovno par klikovi sebi može kupiti ulaznicu, a ne mora je čak ni printat.

    Bez obzira na sve, ima to i neke svoje pozitivne stvari. Svakakvih dobrih ljudi se da upoznati dok čekaš u dugačkom redu, i to je dio iskustva odlaska na nogometnu utakmicu koje može iščeznuti većom prodajom karata online.

    Štoviše, mislim da bi se vrijeme čekanja u redu maksimalno skratilo i da uopće ne bi bilo takvih redova da se ne moraju unositi imena i prezimena i broj osobne i tko zna što sve ne u sustav i čekati da se ulaznica isprinta. Imao sam priliku ići na dosta utakmica van Hrvatske (nevezano za Dinamo) diljem EU i nikad me nitko nije tražio osobnu prilikom kupnje ulaznice za domaću tribinu (govorim o ligaškim utakmicama, LP i UEFA su druga priča)

    Mislim da ponovno fali te fleksibilnosti zbog koje bi nam svima bilo puno bolje da se primjenjuje...
  • Neki tip
    19.4k
    Po tom pitanju smo jako old school.Mr Blue

    Pa mogu ti reć da mi je i to proletjelo glavom.. sjetih se Georga Kocha i njegove legendarne o mirisu urina pod maksimirskim tribinama i kako je ta ekipa neka njegova navijacka verzija. :)

    Ono, jebeš komfor i modernost, cekanje u redu je dio dozivljaja.. :lol:

    Ne idu mi zbog toga manje na živce, ali kuzim da se dio ekipe ne moze/ne zeli naviknuti na te "moderne pizdarije".
  • reziser
    6.4k
    Ono, jebeš komfor i modernost, cekanje u redu je dio dozivljaja..Neki tip sa Zapada

    onda nam ne treba ni novi stadion :D
  • agramZ
    2.3k
    problem online prodaje je sto nije izjednacena s ticket pointom niti imas neku "konstantu". ne bi trebalo biti razlike izmedju online prodaje i ticket pointa i opcenito bi sve trebalo biti moguce online obaviti. za sve tribine i SVE utakmice. kad ljudi vide da uvijek imas online karte za bas SVAKU utakmicu i gostovanja onda ce se stvoriti navika.
  • Infinity
    15.3k
    Znam ljude kojima je taj red jednostavno dozivljaj i ako su u prilici radije ce tamo stajati par sati nego kupiti online.
  • deda
    28.1k
    I na kraju ne kupiti :rofl:
  • reziser
    6.4k
    ali se buniti protiv uprave,blagajnica, godišnjaka, i ne znam čega sve ne
  • Infinity
    15.3k
    Suti, danas ga boli vise nego neki dan.
  • reziser
    6.4k
    moguće postave:

    Dinamo (4-1-4-1): Livaković - Stojanović, Dilaver, Perić, Leovac - Moro - Hajrović, Olmo, Ivanušec, Oršić - Petković.

    Hajduk (4-3-2-1): Ljubić - Ismajli, Simić, Svatok, Čolina - Jurić, Nejašmić, Hamza - Caktaš, Jradi - Eduok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.