• xavier
    11k
    Cekaj, mi u 12 godina nismo imali takvu brojku na derbiju? Pratim sve moguce statistike i trendove ali ovo mi je šokantan podatak.SAS1987

    Meni je ovo isto nevjerojatno. Kad je @deda napisao, sve sam čekao u čemu je kvaka :blush:
  • Crusades1986
    9.3k
    Razumijem i logicki je za vrijeme bojkota, pa poslije povratka i ponovno nakon toga odsustva na domacim utakmicama( cca. od 2010.-2016.). Takva je bila situacija i sve, izgubio se taj štih derbija i dolaska na utakmice, problemi sa represijom itd... Ali mi nije jasan period od 2007.nakon te utakmice pa do 2010 da ni na jednoj utakmici nije bilo vise gledatelja. :chin: . Sve u svemu, jako zanimljiv, iznenadujuc i interesantan podatak.
  • Dudu
    2.6k
    Srušen je mit o "derbi" navijačima, očito ni to ne postoji kod Dinama. Ostaju samo "europski" navijači :D
  • Kwedi
    3.8k
    Ali mi nije jasan period od 2007.nakon te utakmice pa do 2010 da ni na jednoj utakmici nije bilo vise gledateljaCrusades1986

    Mislim da je dva put u tom periodu baš bilo usrano vrijeme, a i smanjio se broj derbija s ligom 16
  • Hipo
    406
    08/09 zdravko ukinuo godišnje zbog hrgovića.
    09/10 zdravko stavio derbi u četvrtak da bude na 13.05.
    Tako nešto.
  • Batigol86
    198

    A kup proljece 2009., rezultat 3-0 za nas? Digle se dvije setalice, "Nedamo Maksimir" i za tovare "Radite igrice a bjezite..."
    Mislim da je tada vise ljudi bilo nego u petak.
  • SAS1987
    13k
    08/09 zdravko ukinuo godišnje zbog hrgovića.
    09/10 zdravko stavio derbi u četvrtak da bude na 13.05.
    Tako nešto.
    Hipo

    A koje godine je htio zbog "huligana" zatvoriti stadion protiv Rijeke? I mislim da je tada i bila ideja da bi ljudi u mirovini imali besplatan ulaz na zapad gore (odlican odabir tribine, nek se ljudi od 70 godina za bolju kondiciju penjaju na zapad gore) ali su izvisili zbog huligana :rofl:

    Koja vremena... Ipak se je puno toga promjenilo na bolje poslednje dvije godine.
  • reziser
    5.8k
    nadamo se da su ta vremena iza nas i da će broj publike na HNLu samo rasti.
    Sjever svakom utakmicom sve brojniji, nadam se daće i istok i zapad tako...
    Rijeka će nam pokazati na čemu smo, ali dosta ovisi i o Milanu.

    Sjever ovu tekmu odličan...što se vidi iz slika i galerija....tako se privlače novi članovi u grupu....
  • deda
    26.3k
    A kup proljece 2009., rezultat 3-0 za nas? Digle se dvije setalice, "Nedamo Maksimir" i za tovare "Radite igrice a bjezite..."
    Mislim da je tada vise ljudi bilo nego u petak.
    Batigol86

    U pravu ste kolega, tada je bilo oko 20 tisuća, ja sam govorio isključivo o prvenstvenim utakmicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.