• Droljo
    5k
    I to svježe
  • xavier
    11.1k
    Pito sam ga jel ima srca kod igranja nogometa pošto svi znao da je to njima posao. On je rekoa da ima i da se za takva slavlja igra.Majki2111

    Jer inače bi netko kao rekao "ma boli me ona stvar, to mi je samo posao" :chin:

    Oženjen je :roll:Navijač Dinama

    Kad je Majki s njim razgovarao, vjerojatno još nije bio (mislim oženjen) :wink:
  • masacusec
    3.1k
    Sa strane to kakva mu je opskurna ekipa bila na svadbi...

    Meni nije jasno zašto jedan Hrvat (doduše iz BiH) ima potrebu igrati za reprezentaciju BiH.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da si odgovorio sam sebi.
  • masacusec
    3.1k
    Pa zna se tko voli BiH...Ali tema je političke naravi, fulao sam s postavljanjem retoričkog pitanja na temu luka menalo.
  • Jaro
    5.6k
    em je iz BiH, em nema sanse zaigrati za Hrv te mu je to jedina sansa za reprezentativni nogomet...
    "Zasto jedan Brazilac iz Brazila ima potrebu igrati za Hrv?"
  • masacusec
    3.1k
    Niste skuzili....ipak je BiH nešto drugačija priča (ne mislim u nogometnom smislu) od Brazila.
  • Infinity
    15.2k
    BiH je drugacija politicka prica, ali ja kao Hrvat iz BiH volim ovu zemlju i bila bi mi cast predstavljati ju na medjunarodnoj sceni.

    To sto ne volim politiku, politicare i sranja oko drzave ne znaci da zazirem od BiH. Jel bi ljudi u Zagrebu trebali mrziti Zagreb u globalu, jer je na vlasti politika koja promice gay prava i slicno?

    Naravno da u BiH ima ljudi koji ju mrze iz dna duse, poznajem neke koji idu u totalnu krajnost, al kod vecine ljudi to nije slucaj.
  • masacusec
    3.1k
    Pokojni mi je otac iz Hercegovine i često sam diskutirao na tu temu s ljudima dolje. Javno mnijenje dosta ljudi totalno je opozitno tvojem stavu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja sam također Hrvat iz Bosne, ali naravno da volim Bosnu i da dijelim mišljenje Infinitya.

    Bosnu mrze ljudi koji nisu ni blizu Bosne,
    Ljudi koji rata nisu vidjeli,
    Ljudi koji se nisu ni rodili za vrijeme rata.

    Naravno da moja tvrdnja nije stopostotna, ali je generalno tako.
  • masacusec
    3.1k
    Bosnu mrze ljudi koji nisu ni blizu Bosne,⁰
    Ljudi koji rata nisu vidjeli,
    Ljudi koji se nisu ni rodili za vrijeme rata
    marcio amoroso

    Ova generalizacija je bikov drek. Ne bih se složio da Hercegovina nije blizu Bosne. Ok, mrziti je ekstreman izraz koji koristiš.
    Ali zaista dosta ljudi dolje u Hercegovini ne podnosi bih, ali su davali živote za hrvatstvo. O tim ljudima ja pričam.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne bih dalje :up: . Ne živiš dolje, po priči nisi ni živio pa jednostavno nema svrhe.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    To sve ovisi od osobe do osobe. I ja zivim u njoj i bas zbog toga kakva je zemlja nebi mi bila cast presstavljati ju. Sto se tice sporta takodjer me ne zanima kako prolaze,jel pobjeduju ili gube,ne mrzim ih al i ne navijam.
  • Infinity
    15.2k
    Pokojni mi je otac iz Hercegovine i često sam diskutirao na tu temu s ljudima dolje. Javno mnijenje dosta ljudi totalno je opozitno tvojem stavu.masacusec

    Ja zivim ovdje, vjerujem da onda i poznajem vise ljudi ovdje i da sam vodio vise diskusija s vise ljudi nego ti. Jednostavno grijesis. Je ne tvrdim da nema onih koji ne mrze, ali da su vecina, nisu ni blizu.
  • Ero
    933
    većina ljudi koje znam dijeli tvoje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.