• masacusec
    3k
    Previše apostrofirate riječ mrziti, a to ovdje nije nitko rekao
  • masacusec
    3k
    Uglavnom, oteli smo jadnom menalu show :smile:
  • Riot
    1.7k
    Razumijem na što aludiraš i tvrdnja ti je na mjestu. Za reprezentaciju BiH navijaju muslimani i to je realna priča, ne kažem da je to loše. Ja sam iz Menalovog kraja i mi se nikad nismo poistovijećivali s njom, i nikad se naravno nije pratila repka bih. Da ne duljim sad temu kad je ovo topic Luka Menalo ali npr rijetki su koji će otići u Sarajevo i imat osjećaj da su u glavnom gradu svoje države. Još pridodaj tome da ovdje dosta ljudi poistovjećuje sa Zrinjskim a znamo briju Ultrsa. Možda Hrvati iz Bosne imaju drukčiji stav. Na kraju krajeva ne zamjeram ja ništa Luki što je izabrao BiH, ovo je više nadovezivanje na komentar iznad. A možda i u njih bolje prođe.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bosna i Hercegovina su regionalni pojmovi. To su dvije pokrajine. Šta se tu ima mrziti? Potoke, šume i planine? To valjda nitko ne mrzi.

    A Bosna i Hercegovina kao država je protektorat (kolonija) sa stranim upraviteljem Schmidtom. Što se tu ima voljeti ili mrziti? Šta se ima voljeti u koloniji? Trokutastu zastavu koju su prije 20 godina skrojili i nametnuli strani europski birokrati u nekom uredu?

    Menalu se (kao i većini tamošnjeg stanovništva) živo fućka za BiH. Igra tamo jer nije dovoljno dobar za hrvatsku reprezentaciju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Malo se previše stavlja naglasak na političku stranu, pa nitko ne voli svoj dom/zemlju radi političke situacije. Da je tako ko od nas bi htio predstavljati državu koju vode Sanaderi, Milanovići, Kitarovići a gospodarski drže Todorići i ini...ne, voliš svoj dom zbog ljudi oko sebe, zbog sjećnja, odrastanja, kulture...Ja sam u životu upoznao dosta Hrvata iz BiH i iskreno, većina ima stav da bi uvijek odabrali Hrvatsku ali bi im također bila velika čast predstavljati i BiH.
  • Marcinko
    281
    Vratio sam sad zadnjih 10 minuta utkamice BIH, i bolje da nisam, kako je Menalo odigrao oči krvare, nevjerojatno je da netko toliko ekstremnih grešaka napravi u 10 minuta.
  • Sava Krpa
    208
    ako je itko zaslužio biti cijenjen i poštovan od strane navijača baš u toj kategoriji ponašanja na i izvan terena je Menalo. Strpljiv, radišan, bez izjava i tenzija sto grije klupu. Tvoja mržnja prema njemu ili je privatne naravi ili ti jedini vidiš sto nitko drugi sa Zone ne vidi.
  • doktorbob
    16
    Pa normalno da nema problematicne izjave kada i sam zna svoju kvalitetu i kapacitet.

    Moja "mrznja",kako ti to nazivas, prema njemu je potpuno drugacija od "mrznje" prema drmicu. No bez obzira na to niti jedan od njih dvojice nema sto traziti u ovom klubu. Imamo umjesto menala pregrst boljih igraca cak i u juniorima, a drmic bi cak i bio solidan hnl rotacijski igrac na nema placu kakvu trenutno ima.
  • Krizy
    35.4k
    Imamo umjesto menala pregrst boljih igraca cak i u juniorimadoktorbob

    Topić je prošle sezone u 20 juniorskih utakmica zabio 17 golova, uvjerljivo najbolji učinak u juniorskoj ligi jer je zabijao svakih 88 minuta.
    Misliš da je bolji od Menala?
    Nemoj se sramotiti s upisima, mržnju prema igračima ostavi za sebe...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Moja "mrznja",kako ti to nazivas, prema njemu je potpuno drugacija od "mrznje" prema drmicu. No bez obzira na to niti jedan od njih dvojice nema sto traziti u ovom klubu. Imamo umjesto menala pregrst boljih igraca cak i u juniorima, a drmic bi cak i bio solidan hnl rotacijski igrac na nema placu kakvu trenutno ima.doktorbob

    Prema kojim sve igračima imaš mržnju?
  • scooniepenn
    1.7k
    Kako možeš "imati mržnju". Mržnju možeš osjećati, gajiti, imati baš i ne. Inače, ne mrzim nikoga, ne voliti OK, ali baš mrziti mi je too much.
  • doktorbob
    16
    Tocno to. Zato sam i stavio pod navodne znakove jer je kolega iznad napisao da imam mrznju.
  • doktorbob
    16
    Topic nije desno krilo, nesto si pobrkao.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Otkad si se registrirao, svaki drugi post ti je o Menalu. Koji je tvoj problem? Kakva mržnja prema bilo kojem igraču Dinama, a pogotovo prema nekom ko Menalo? Ohladi malo.
  • doktorbob
    16
    Procitaj s razumijevanjem moje upise. Upravo sam post iznad tvojeg napisao kako ne mrzim niti jednog igraca, eventualno "mrzim" stil igre nekog igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.