• Majki2111
    2.6k
    Menalo je okomit, super u kontri, ima šut, borbenost. Sve kaj treba imat krilo....
  • Eduardo
    17.2k
    Mozda nemas intelektualni kapacitetdoktorbob
    doktore, prestani štancati po nekoliko postova u nizu i počni pisati sve u jedan post ili koristi 'edit'. Nemoj da ti moram pisati uputnicu za rehabilitaciju u obliku 'disciplinske mjere' koja će te poslati na hlađenje. I ne brini se za mentalne kapacitete drugih forumaša. Umoran sam od ovog ponavljanja. Osjećam se k'o stari radio kojemu se pokvario 'repeat'.
  • Krizy
    35.4k
    @doktorbob
    Nađi mi krilo u HNL-u, osim Lovrića, koje ima bolju statistiku s obzirom na odigrane minute. Menalo je bio ok za rotaciju.
    Ja recimo želim Špikića za rotaciju a u prvih 11 pojačanje. Ali je glupo toliko negativno pisati o dečku.
  • Infinity
    15.2k
    Bukvic :sweat:
  • Krizy
    35.4k
    Super talent ali razvodniti će se ta statistika. Nije odigrao puno minuta. Mislio sam na ove što imaju bar sezonu iza sebe a ne 15 utakmica :grin:
    Sve i da takve računamo opet je Menalo u vrhu a ovaj genijalac govori da je svaki junior talentiraniji od njega.
  • doktorbob
    16
    Pa koje desno krilo osim lovrica i naseg vrlog menala igra vise od 2 sezone u hnlu?

    Ali eto primjerice bukvic je za dvije klase bolji od menala. Njega treba probati uzeti na zimu i razvijati ga da postane bolji od spikica, to ne bi trebao biti problem.
  • Krizy
    35.4k
    Ja recimo želim Špikića za rotaciju a u prvih 11 pojačanje. Ali je glupo toliko negativno pisati o dečku.Krizy


    Tko je tražio 2 sezone?
    Menalo je bio sasvim okej za rotaciju, upisao par bitnih golova i asistencija. Više nije ni mogao s jako malom minutažom.
    Zbog toga mi ide na živce pljuvanje po njemu i ostalim igračima a plus bahato s par postova misliš da si najpametniji i podcjenjuješ intelektualne kapacitete drugih forumaša.
  • doktorbob
    16
    plus bahato s par postova misliš da si najpametniji i podcjenjuješ intelektualne kapacitete drugih forumaša.Krizy

    Ne bih rekao. Tebe sam uhvatio u lazi kada si rekao da topić nikada nije igrao spicu kod biscana osim utakmice s hajdukom, suocio sam te s dokazima i nakon toga si okrenuo plocu i na drugi nacin poceo braniti menala.

    Ali ovo ide u off topic... o ovome mozemo pricati na drugim temama.

    Danas je utakmica s astanom, ocekujem da nece biti uvjerljivo kao prije mjesec i pol dana, ali pobjeda ne bi trebala doci u pitanje!
  • Krizy
    35.4k
    Tebe sam uhvatio u lazidoktorbob

    Od 350 minuta sigurno je više od pola odigrao na krilu. Ove utakmice što si ti izvadio je ulazio po 5, 7, 10 minuta mijenjajući napadače. Laž :rofl:
    Jesi sebe uhvatio u podcjenjivanju Menala a isti je među najučinkovitijim krilima HNL-a (iza Lovrića i Bukvića, koji ima malu minutažu).

    Danas je utakmica s astanom, ocekujem da nece biti uvjerljivo kao prije mjesec i pol dana, ali pobjeda ne bi trebala doci u pitanje!doktorbob

    Lijepo da znaš za to, već sam mislio da ćeš pisati samo kako mrziš i "mrziš" pojedine igrače Dinama. Veliki korak naprijed :clap:
  • doktorbob
    16
    Od 350 minuta sigurno je više od pola odigrao na krilu. Ove utakmice što si ti izvadio je ulazio po 5, 7, 10 minuta mijenjajući napadače. LažKrizy

    Ja uvijek volim statisticke podatke. A statistika nije kvantna fizika, barem ne bi trebala biti? Sto nam to kaze statistika... Statistika kaze da je fran topic na poziciji desnog krila odigrao 2 utakmice, jednu protiv osijeka kada je usao u 70. minuti umjesto spikica i jedna protiv gorice na kraju prvenstva kada je pazi sada ovo - STARTAO na desnom krilu, a u 70. minuti je zamijenjen.

    Sada dolazimo do izracuna 20+70=90. Mozda ti nisam jasan pa cu rijecima pojasniti. Dakle, topic je na desnom krilu odigrao devedeset (90) minuta. Ti tvrdis da je od 350 minuta provedenih na terenu topic "sigurno vise od pola" odigrao na krilu. Mojim matematickim izracunom (nadam se da je tocan), dosao sam do racunice da je pola od 350 175. Na tvoju zalost, 90 minuta nije vise od pola .
  • Krizy
    35.4k
    Predlažem da pogledaš utakmice još jedanput.
    Gorica 73', Šibenik 64' - značajnije minuta desno, već itekako više od tvojih 90' matematičaru
    Hajduk 69' - značajnija minute kao špica

    No ovo je nebitno, nađi mi 10 učinkovitijih HNL krila od Menala pošto po tebi ni u Dinamu ne bi trebao biti ispred fantastičnih juniora, među kojima najbolji mora ba posudbu u Rudeš.
  • Krizy
    35.4k
    5 stranica o Menalu prebačeno tu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Koji udav ovaj DoktorBob. Svako malo izleti neki takav. Ili je sve jedan te isti.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Menalo je dobri duh svlačionice. Pravi zajebant. Daleko od toga da je on igračina , da pravi razliku , ali isto je tako daleko od toga da ga treba jebavat kao ovaj Bob. Razumije svako da je Bukvić bolji od njega i Špikića , al' ne treba na to trošit sedam stranica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.