• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENJA: 22.07.1996.
    MJESTO ROĐENJA: Split
    VISINA: 181cm
    TEŽINA: 72kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: HNK Čapljina, NK Široki Brijeg, Slaven Belupo, NK Olimpija Ljubljana, HNK Rijeka
    POZICIJA: Lijevo krilo (Desno krilo)
    BROJ: #70
    UGOVOR: 15.06.2026.
    9ruifcv5exyx4fog.jpg
  • Eduardo
    17.1k
    Da ga posudimo Hajduku? :yum:

    Doduše, u jednom intervjuu je izjavio da je Hajduk najveći hrvatski klub i da bi volio doći na Poljud.

    "To je malo izvađeno iz konteksta, nisam baš tako izjavio. Ali, ne krijem da sam hajdukovac. Rođen sam u Splitu, odrastao u Čapljini, a tamo je grad pola-pola, u gradu postoje jake grupe BBB-a i Torcide. Profesionalac sam, jasno da mi laska ako me želi Dinamo, to je veliki kompliment."
  • deda
    27.3k
    Bomba je on, bit će dobar samo da ga krene
  • Eduardo
    17.1k
    Ne znam zašto ali ja nisam toliko uvjeren u to. Sve ono što sam do sada vidio ne upućuje me na to da pomislim 'WOW, mali je top talent', za razliku od nekih drugih igrača koji su bili kod nas ili su trenutno tu.
  • deda
    27.3k
    Germanijak spominje Luku u kontekstu moguće posudbe u Goricu.
  • 000
    941
    Gorica ili Gornik?... pitanje je sad.
  • Guinness
    1.9k
    Bolje Gorica, steći će kakvo takvo iskustvo HNL-a barem....
  • marcio amoroso
    31.8k

    I ja bi bio za Goricu iako se u Poljskoj čini mi se igra malo više na mišiće a njemu baš toga fali. Fizički je mekan i kad poradi na tom možda nešto i bude od njega.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak bi nekog trebali slat u Goricu, onda je to Atiemwen.
    Menalo može i u Poljsku. To je vrlo ujednačena liga sa par klubova ranga Osijeka/Rijeke i hrpom klubova ranga Gorice. Dobro okruženje da pokaže dal vrijedi il ne jer zasad se kod nas nije iskazo.
  • Beowulf112
    301
    Menalo je u belupu po transfermarktu.Nisam ga imao previse prilike gledati ali nebi zasluzio dva poziva za bosnu da nije dobar i da nema talenta.Nadam se da ce proigrat u Slavenu.Mada kod nas nije nesto ni dobio prilike.U svakom slucaju s gustom cu pogledat sad izvjestaje s utakmice belupa da vidim kako se razvija :)
  • deda
    27.3k
    Menalo asist za Krleta u izborenom iksu Slavena u Puli. Nisam gledao, ali navodno je bio solidan.
  • reziser
    6.2k
    Upravo je isključenje Menala jedna od glavnih priča u slovenskim medijima. Naime, 23-godišnji dinamovac našao se u centru pažnje zbog svoje žestoke reakcije.
    - Sram vas bilo! I vas i vašu ligu - govorio je Menalo, kako javljaju tamošnji mediji, pomoćnom sucu dok je napuštao teren.

    Mladi krilni napadač je očito jako brzo požalio zbog svog ponašanja te je svega dan kasnije u razgovoru za Ekipa24 uputio javnu ispriku.

    - Želio bih se obratiti svima onima koji igraju sa mnom, koji žive za Olimpiju, svim navijačima i svima koji prate slovenski nogomet. Želio bih se javno ispričati za svoje riječi koje sam izgovorio u trenutku isključenja. Znate, u afektu čovjek puno toga kaže. Shvaćam da sam izgovorio riječi koje su bile potpuno neprimjerene. Rekao sam ono što nisam smio. Ja sam profesionalac i stvarno si to ne smijem dopustiti. Zato se zaista želim još jednom iskreno ispričati svima i istovremeno molim da me se pokuša razumjeti - poručio je Menalo.
  • Von
    8
    Mislite li da se Luka može vratiti u Dinamo i konkurirati Oršiću?
  • Von
    8
    Mislim da Luka nije uopće los igrač(pokazao je to igrama i u Širokom i u Olimpiji), samo sto je došao u pogrešno vrijeme i nije imao ni vremena ni sreće uklopiti se
  • Neki tip
    18.8k
    malo presmjela procjena.. podsjeća me na Ćirino hranjenje diplomom. :smile:

    Dečko je odlično igrao u Širokom, a odličan je i u Olimpiji. Naravno, možda je samo do slabi(ji)h liga i protivnika, a možda do toga da je pritisak manji i da je mlad i da se stoga nije uspio nametnuti, ali to ne bi znacilo da ni neće. Stigne sazrijeti i igrački i psihološki.

    Treba ga pratiti, a ne otpisati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.