• Infinity
    15.2k
    Dobro sad, nije Menalo Ronaldo. Ima pune 24 godine, dosao je s 22, nije da ima 18 pa da ga se moralo gurati i cekati. Struka je procijenila da nije za prvu ekipu i dali su ga dalje. Meni je bilo cudno njegovo dovodjenje uopce. On jeste bio top igrac u PL, ali mi nikad nije djelovao kao da je razina za Dinamo.

    Jedini razlog zasto bih ga ja zadrzao je to sto nismo doveli lijevo krilo. Orsic nema zamjenu. Ima igraca koji to mogu pokriti, al ovom je to prirodna pozicija. Zadrzao bih njega ili Marina, u najmanju ruku bi igrali HNL dok bi u Europi mogao krpati recimo Ivanusec.
  • vjeko1701
    5.9k
    A igrači koji tu i tamo ulaze u HNLu ne donose eure . Igrači koji igraju EL pa makar i u Rjeci ih doose, barem određen postotak. Ipak smo resetirani na trgovačko društvo.

    Istina je da se Menala nije imalo u planovima, ne znam zašto nije bar za HNL. Kuletu se dala šansa al usred najgore igre zadnjih 15 godina i sa totalno krivim zadacima i očekivanjima na terenu.
  • xavier
    11.1k
    Kuletu se dala šansa al usred najgore igre zadnjih 15 godina i sa totalno krivim zadacima i očekivanjima na terenu.vjeko1701

    Što se njega tiče, ovo je na žalost istina. Doveden je u vrijeme kad je Petković bio na vrhuncu forme i svi su u njemu iz nekog razloga vidjeli "novog Petkovića" iako Kule uopće nije takav tip igrača. Kad je napokon dobio priliku, to je bilo u trenutku kad su svi izgledali grozno.

    Da se u startu prihvatilo da on nije "novi Petković" i da ne igra na takav način, možda bi danas ne bi bio u Rijeci.
  • vjeko1701
    5.9k
    I najgore od svega, mislim da bi mogao biti otkriće sezone u Rijeci, tim više da ga mogu imati dvije pune prije nego ga moraju otkupiti.

    Onda nekome nije jasno zašto Mišković nije ušao u rat s Mamićem? Zašto bi, on je pragmatičan poslovni čovjek koji svoje vlastite novce ulaže u nogometni klub koji je kupio (z razliku od Mamića) On ne blokira neke ko Gavranović il Župarić koji ionako žele otići, zauzvrat ima prvi pick na "škart" iz Dinama koji ionako nerjetko proigra odlaskom, ponajprije zbog neznanja trenera kako da ih upotrijebe.
  • NORTE
    9k
    nije Menalo RonaldoInfinity

    Zabio neke škarice u kupu za Rijeku. Nije ni npr. Majer Ronaldo. Nije ni Krama bio Ibra u Dinamu.
  • NORTE
    9k
    Gol za pobjedu na Poljudu, bravo Menalo. Nasljednik Oršića nakon Eura?
  • NORTE
    9k
    Tovarima i AZ-u po gol slabijom desnom nogom i to iz kontri koje je sam pretrčao.
  • Plavko39
    34
    Poprilicno sam siguran da mu desna noga nije slabija.
  • Eduardo
    17.3k
    Dečko je dešnjak.

    Dva lijepa gola u dvije bitne utakmice, ali još je puno posla pred njim da bi mogao u istu rečenicu s Oršićem koji je i sinoć pokazao o kakvom se igraču radi.
  • NORTE
    9k
    Dečko je dešnjak.Eduardo

    Mislio sam da je ljevak, zapamtio sam neke poteze i udarce još iz Dinama. Evo i trećeg njegovog gola u tri bitne tekme u nizu.
  • Eduardo
    17.3k
    Menala opasno krenulo. Hajduk, AZ i sad Dinamo, 3 gola u nizu u jako bitnim i teškim utakmicama.
  • NORTE
    9k
    Nije da se nije znalo kakav je to igrač. Kad takvi ne dobe priliku u Dinamu onda završe u Rijeci.
  • NORTE
    9k
    4/4 u nizu. Opet gol u važnoj tekmi, za pobjedu u 90+ na asistenciju koga drugog nego Murića.
  • NORTE
    9k
    5/5 u nizu. Ni pauza ga ne može zaustaviti. Samo neka nastavi.
  • NORTE
    9k
    Može li Menalo igrati desno krilo u Dinamu? Ako na ljeto bude vraćen iz Rijeke (što je upitno).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.