• NORTE
    9k
    Mislite li da se Luka može vratiti u Dinamo i konkurirati Oršiću?Von

    Vraća se u Dinamo na ljeto.
  • marcio amoroso
    32k
    Imam osjećaj da je Luka fizički nejak.
    Ako poradi na tome, ima potencijala.
  • marcio amoroso
    32k
    Luka je izabran u prvu jedanaestoricu slovenske lige. Imao je dobar učinak, 12 golova i 8 asistencija. Jel to dovoljno za mjesto u kadru Dinama?
  • Krizy
    35.5k
    Zaslužuje odmarati Oršića, a mali Marin na posudbu, po meni.
  • marcio amoroso
    32k

    Tako nekako i ja mislim.
  • SAS1987
    13.3k
    definitivno ponajbolji igrač lige ali nekako ne vjerujem da ima kvalitetu i pogotovo glavu za dinamo.
  • De Oliveira
    897
    Mislim da ovaj decko zasluzuje priliku.
  • NORTE
    9k
    Kao što sam najavio prije desetak dana nakon što su im dali Kulenovića poslat će im i Menala, to se naravno ostvarilo. Rijeka je jedna lijepa priča. Menalo je super nogometaš bez prave prilike u Dinamu, tko zna koji već, a takvi naravno završavaju u prijateljskoj Rijeci. "Brzo su reagirali" kako su tada rekli iz gnk-a nakon prvog u nizu (Alispahića). Ovaj transfer ima smisla za sve strane, iako najmanje za Dinamo. Bit će još toga uskoro. To će im se obit o glavu. Sretno Menalu, neka dečko pokaže znanje koje evidentno ima.
  • vjeko1701
    5.9k
    A sad, situacija je drugačije od one sa šampionskom Rijekom. Oni bez nekog dodatnog ulagača ne mogu više doći na onako visoku razinu a još k tome sa dosta tankim kadrom igraju i Europu. Pretpostavljam da se u ugovore otkupa ubacio i neki postotak prodaje za ova dva igrača koji budu k tome i u europskom izlogu. Osobno imam osjećaj da budu i Kulenović i Menalo otkrića sezone za Rijeku.

    Rijeka dobiva igrače i pojačanja za kakva inače ne bi imala novca. Ako se dokažu i za njih bude nekih dobrih ponuda, otkupi ih i brzo proda, okrene ok novce a Dinamo dobi više nego bi dobio da ovu polusezonu/sezonu sjede na klupi.

    Šampionska Kekova Rijeka ije baš bila krcata igračima iz Dinama, osim Franka i Pavičića, mislim da nije bilo nikoga i da je čak bilo više bivših hajdukovaca (dobro, tu se isto Franko računa). Mislim da Mamiće trenutno više brine Osijek od Rijeke i Hajduka i pojačavanje konkurencije njima im donosi više koristi od neke opasnosti da igrači ko Kule ili Menalo budu ključni u nekom Rijekinom pohodu na naslov ili pobjedi protiv Dinama. Očito je da njih ne smatraju dovoljno dobrima za išta od navedenog al s druge strane, s njima možda ne budu tako lako gubili od Osijeka i neće se izmoriti europom.
  • Guinness
    1.9k
    Nije pavičić bio u rijeci šampionske sezone

    od gnk import-export igrača bio je samo andrijašević
  • NORTE
    9k
    situacija je drugačije od one sa šampionskom Rijekom. Oni bez nekog dodatnog ulagača ne mogu više doći na onako visoku razinu a još k tome sa dosta tankim kadrom igraju i Europu.

    Osobno imam osjećaj da budu i Kulenović i Menalo otkrića sezone za Rijeku.

    Rijeka dobiva igrače i pojačanja za kakva inače ne bi imala novca.

    Mislim da Mamiće trenutno više brine Osijek od Rijeke i Hajduka i pojačavanje konkurencije njima im donosi više koristi od neke opasnosti da igrači ko Kule ili Menalo budu ključni u nekom Rijekinom pohodu na naslov ili pobjedi protiv Dinama.
    vjeko1701

    Šampionska Rijeka je na početku sezone bila ismijavana zbog rasprodaje. Mamić i pomaže Mišku opet baš zato da pomogne svom prijatelju u nevolji, a i da ih digne na razinu Osijeka i Hajduka. Dinamovim igračima pojačana Rijeka će napravit probleme upravo Dinamu, kao što je bilo i prije 7 godina kad je počela lijepa priča. Još samo pričekajmo da im za 3 mjeseca opet daju domaćinstvo superkupa jer je tamo zdravija atmosfera.



    u rijeci šampionske sezone
    od gnk import-export igrača bio je samo andrijašević
    Guinness

    Sve i da je tako, pogodi čijim se igračima tj. njihovim transferima punio budžet Rijeke.
  • vjeko1701
    5.9k
    Šampionska Rijeka je na početku sezone bila ismijavana zbog rasprodaje. Mamić i pomaže Mišku opet baš zato da pomogne svom prijatelju u nevolji, a i da ih digne na razinu Osijeka i Hajduka. Dinamovim igračima pojačana Rijeka će napravit probleme upravo DinamuNORTE

    Mislim da je baš šampionska sezona bila relativno mirna po pitanju odlazaka. Bitni igrači ko Ristovski, Vešović, Gavranović, Kvržić, Maleš, Gorgon i Samaržić(?) su već bili u klubu i ostali tamo. Došao je ključni igrač - Franko. Mislim da je Jajalo na silu otišao iz kluba al to je mislim čak bila neka druga sezona. Kramarić je otišao zimu ranije.

    Os svih pratitelja Dinama - Hajduk, Rijeka, Osijek i Gorica, najmanje šanse za nekim iznenadnim naslovom uprao dajem Rijeci zbog igranja EL i to sa popilično tankim kadrom (i Gorici jer ipak teško da mogu ostat citavi cijelu sezonu i konstantno ovako igrati). Svaka čast i Rožmanu al daleko je on od Keka i one Rijeke koja je baš mljela 90 minuta.

    Po meni je čak i jača momčad od te bila ona sezonu ranije s Kramarićem ali je igranjem EL, njegovom prodajom na zimu i ipak boljim Dinamom završila iza. Do još jednog kupa možda mogu, al ipak su bratecu bitne samo medalje i kup mu je mjesto gdje se najlakše može dokazati da može "bolje od Bjelice".

    Osijek raste i igra samo domaća natjecanja a Hajduk...pa ako će Dinamo biti očajan, i ćorava kokoš tu i tamo nešto ubode...mada je to ekstremno malo vjerojatno. Mislim da je slanje Kulenovića i Menala u Rijeku baš pokušaj održavanja jakog protivnika ponajprije baš Osijeku.
  • NORTE
    9k
    Svaka čast i Rožmanu al daleko je on od Keka i one Rijeke koja je baš mljela 90 minuta.

    ipak su bratecu bitne samo medalje i kup mu je mjesto gdje se najlakše može dokazati da može "bolje od Bjelice".

    Mislim da je slanje Kulenovića i Menala u Rijeku baš pokušaj održavanja jakog protivnika ponajprije baš Osijeku.
    vjeko1701

    Naravno da ova Rijeka nije kalibar šampionske, ali sjeti se rasprodaje Rijeke pred šampionsku sezonu Keka. Zoki bi mogao napasti kup da pokaže Bjelici kak se to radi, a možda ga baš Bjelica uzme na kraju. Pomoć Rijeci je da ostanu u vrhu, to se može osvetit gnk-u kao i prvi put.
  • xavier
    11.1k
    Pomoć Rijeci je da ostanu u vrhu, to se može osvetit gnk-u kao i prvi put.NORTE

    Rijeka zbog ulaska u skupinu EL trenutno ljudima djeluje puno ozbiljnije nego što to zapravo je. No rekao bih da ova Rijeka nema ni kvalitete ni širine za biti dovoljno konstantna da bi se uopće našla u prilici držati priključak s Dinamom...čak i ovakvim Zokijevim Dinamom.

    Što se tiče pomaganja, Dinamo je Rijeci poslao 2 (dva!) igrača koje skoro nitko ni ne vidi kao kadar za Dinamo. Radi se igračima za koje u Dinamu pitanje bi li uopće dobili koju minutu ove sezone osim u ovim početnim fazama kupa.
  • NORTE
    9k
    ova Rijeka nema ni kvalitete ni širine za biti dovoljno konstantna da bi se uopće našla u prilici držati priključak s Dinamom...čak i ovakvim Zokijevim Dinamom.xavier

    Naravno, ali dovoljno je da ih dobiju obje na Rujevici, izbace iz kupa, a možda uzmu i superkup, ne moraju biti ispred na tablici. Zašto Menalo uopće nije dobio pravu priliku ulazit s klupe je pitanje za "struku". Dovedeš nogometni talent u klub i ne koristiš ga čak ni nakon slovenske epizode. Onda ga daješ "filijali" po dobrom starom običaju. Super politika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.