• Orc123
    5.2k

    Pa i sad zivimo od revolving kredita....pa drugacije ne mozes podmiriti tekuce poslovanje!
    Tekuce obaveze su svakodnevne i moras ih podmirivati a novci od transfera, europe, tv prava i ostalog dolaze u ratama,...cemu cudjenje?
  • Jaro
    5.7k
    ovome ne vjerujem kad kaže da je danas srijeda...
  • sport
    2.3k
    A vjeruješ onima koji pišu po portalima a ne znaš ni tko su.
  • Jaro
    5.7k
    pa za to nisam ništa rekao.
  • Matija97
    29
    Mislim da je potrebno i demistificirati priču koja je plasirana u javnost da Dinamo navodno nije mogao dovoditi igrače na ljeto radi financija. To je čista glupost koja nikada nije bila raspravljana u klubu i moje je uvjerenje da je služilo samo kao alibi za nedovođenje određenih igrača.sport

    U prijevodu ''Šimić je isključivi krivac za ljetni prijelazni rok zajedno sa Bišćanom''
  • deda
    28.1k
    Skupljajte i štedite novce djeco za spas Dinama kad ova elita završi s njim.
  • Droljo
    5.1k
    :lol:
    Budu mamići vrnuli pare
  • Str1nger Bell
    702


    Ti imaš uvid u financije kluba pa znaš kako i od kud raspoređujemo novce ili mislis da sve funkcionira kao na Football Manageru ?

    Godinama smo imali 50 igrača na ugovoru, kupovali Štefulje,Čabraje i Juriće da bi netko sad gradio vile u Međugorju. Reci mi zašto smo doveli Ukrajinca na posudbu, stopera iz druge francuske lige, japanca na posudbu, i stopera iz Bologne za kojeg smo mi sa Zone vidli da je panjina. Pa da se ima love ova nesposobna uprava bi i pretplatila nekoga samo da sebi kupe mir dobrim rezultatima i pojačanjima.
  • Orc123
    5.2k

    Na sta se ti referiras sad? Ja ti govorim da skoro svaki klub financira tekuce poslovanje sa revolving kreditima....ja ne znam o cemu ti i kakav FM.
  • Captain America
    14k
    Pa tako poslujemo već 20 godina i nikada nije bilo priče da nema love.nemapredaje

    I Medo i Lesi su spominjali određenu ciparsku banku koja je za vrijeme mamića bez problema davala klubu kredite kad god je zatrebalo i da je prošlo ljeto Šimić dogovarao kredit u Erste banci. Ko zna koje kombinacije su bile s Cipranima dok je mafiozo drmao klubom.
  • Str1nger Bell
    702


    Ajmo ovako, ukoliko je Dinamo prije živio od kredita i time placao tekuće troškove i kupovao igrače, što kažeš na opciju gdje Dinamo sad te kredite koristi za pokrivanje gore navedenih transfera Čabraje,Štefulja i ostalih i nakon toga nema novaca za nekakva nova pojačanja koja svi priželjkujemo.
    Na sve to oduzmimo 20-tak milijuna € od europe koje ove godine necemo vidjeti.
    Bez obzira na nesposobnu upravu, da li bi prodavali Livakovica i Ivanušeca za one mizerne svote da smo puni ko brod ?
  • Orc123
    5.2k
    Pa imas na izvjestaju koliko kredita imamo od prije...
  • Jurki
    8.8k
    zato i treba tu elitu nabit nogom vrit cim prije, dok nisu posisali i zadnji cent iz kluba.
  • DrawTube
    3.1k
    možda si na foru navijača Uniona napravimo stadion, to je izgleda jedini način
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.