• Georg Koch
    3.5k
    jesu ovo svi novci koji su legli u ovoj godini, ili ce dio ici kroz rate?
    I drugo, prihodi iz web shopa, sluzbenih artikala i prodaje, ulaznice, tv prava, sponzorstva i ostalo, gdje se moze vidjeti?
  • boem
    309
    I mene to zanima. Vidio sam negdje usporedbu Dinama i Hajduka po pitanju prihoda od ulaznica, prodaje artikala, ulaznica... Uopće nije neka velika razlika s obzirom da se dolje maksimalno radi na tome, a kod nas donedavno praktički ništa, imamo baš puno potencijala na tom planu.

    Nadam se da će i novi statut te izbori biti korak prema zdravom radu kluba koji će raditi na marketingu, odnosu s navijačima...
  • Orc123
    5.1k
    Tu je i nagrada od max tv hnl za osvajanje lige koja je oko 3m eura ja mislim ....
  • The Undertaker
    4k
    Da li netko zna kakav nam je financijski rezultat ove godine? Samo osnovno, prihodi, rashodi, dobit...
    Nitko se iz Uprave ne hvali pa očito da nije baš dobro.
  • Orc123
    5.1k

    Kaj samo tolko? Kaj nije bila rijec da prvak dobiva od ukupno 10m oko 2-3m eura? 1,23m eura je kikiriki....
  • Efes Pilsen
    6.8k
    1,23 je zbog pravednije raspodjele i tu odluku svakako pozdravljam.
    Real i Barca cicaju vecinu love i ostatak klubova u Spanjolskoj zivotari dok oni trose milijarde, pa Perez i Laporta idu okolo i traze milodare od Superilge ne bi li pokrili bar malo u rupi bez dna.
    Naravno, nece HNL zbog toga uzletit, ali dat ce stabilnosti klubovima poput Varazdina, Istre, Lokomotive koji nemaju prenapuhan proracun.
  • Crni86
    1.1k
    [ usporedbe radi prihodi su prosle godine bili 43 milijuna eura i zavrsili smo godinu s dobiti. Ne vidim bas mogucnost da su nam rashodi ove godine skocili oko 20-30 milijuna kao sto su prihodi posto smo na ljeto kresali igracki kadar i nije bilo velikih ulaznih transfera ali ako ce dobit biti velika pljunut ce sami sebi u usta kad se na ljeto nismo adekvatno pojacali…. Ako su pak rashodi skocili za toliko, onda je pravo pitanje di je lova i zbog cega je doslo do povecanja rashoda od skoro 50%.
  • Crni86
    1.1k
    vrlo vjerojatno velika vecina prihoda od transfera ce biti naplacena u ratama, ali zato se i dize kredit od banke o kojem se pricalo da budes likvidniji, a banci vracas lovu onda kad napatis svoje potrazivanje od rata.
  • The Undertaker
    4k
    Do sada, koliko pamtim, na svakoj skupštini na kraju godine bi prezentirali okvirni fin. rezultat za tu godinu. Čudno mi je da ovu godinu nisu.
  • Crni86
    1.1k
    usvaja se financijski plan za iduci godinu, a cini mi se da se izvjesce usvaja tek kada revizija odradi svoje tamo na proljece i onda i izvjestaji budu dostupni na sluzbenoj stranici.
  • Crusades1986
    9.7k
    Uvijek se na proljeće objavljuje financijski izvještaj za prethodnu godinu.

    https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-objavio-financijski-izvjestaj-za-2022-evo-kako-su-plavi-poslovali-1672136

    Travanj 2023., za 2022.
  • Nino Bule
    11.4k
    Zna to kolega, pita o grubim brojkama, prihod rashod, to se ako se ne varam predstavljalo na zadnjoj skupstini u godini
  • Armagedon13
    958
    https://twitter.com/Njoka113/status/1739696387380424911?t=hhU3Ke-y6YmTVbBiJupCtw&s=19[/tweet Zaključani je,ali mislim da je to što kolegu zanima. Vjerojatno prate dedinu evidenciju[tweet]https://twitter.com/Njoka113/status/1739696387380424911?t=hhU3Ke-y6YmTVbBiJupCtw&s=19[/tweet
    Zaključani je,ali mislim da je to što kolegu zanima.
    Vjerojatno prate dedinu evidenciju
  • Mali dioničar
    14.1k
    68,53 milijuna Eura ukupnodeda

    tx1hhofky3y2dk3i.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.