• reziser
    6.2k
    Rtl, predviđa se 10 do 12 tisuća gledatelja :fear:
  • Papastrumf
    9.4k
    Ne vidim u cemu je problem? Zasto se ljudi zamaraju time koliko ce ljudi biti na utakmici? Pa ne mozes nekog puskom natjerat ako ne zeli doci.
    Prosle godine u 3. pretkolu protiv Astane je bilo 12.000 ljudi s tim da se uzvratna igrala u Zagrebu, ako se ne varam bio je 13.8.
    Buduci da je sutra 6.8. kad je vecina ljudi na odmoru i s obzirom na sveukupnu situaciju oko kluba, ova brojka je realna.
  • 000
    941
    Upravo to. Ako su u Zg i bližoj okolici, te ne shvaćaju važnost Dinama, utakmice... taman se trebamo oko toga živcirat.
    Ja na prvom mjestu, koji još nisam uzeo godišnju, a pitanje i hoću li.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam rekao neki dan da nece biti preko 15.000, jer je i prosle sezone u pretkolima bilo 10-13.000, a netko je najavio da ce biti 20.000, jer je eto na Feneru bilo 17.000 pa ce sad malo vise. 'Prva' europska utakmica je ipak puno manji magnet nego grupna faza, a vala je i Fener veca napetost nego Ferenc.
  • Neki tip
    19k
    Bit ce cca 2-2,5 tisuce na sjeveru, 4-4,5 na zapadu, 4-5 na istoku, 1500 na jugu, ukupno 12-13 tisuća.

    Sve preko toga bi me iznenadilo i razveselilo. Ali kako netko gore reče, ne vrijedi se time zamarati.
  • reziser
    6.2k
    Ni najmanje se zivciram oko broja navijača, samo mi nije jasno :joke:
  • Majki2111
    2.6k
    U ove četiri utakmice pokazao je dobru formu, da je u napadu nepredvidiv s dobrim bočnim igračima koji jednom akcijom mogu riješiti susret. Opasni su u prekidu, igraju vrlo tvrdo, u sredini veze ima dva igrača od 190 centimetara visokih koji igraju dobar nogomet i agresivni su. Najvažnije je kako ćemo mi ući u igru, nadam se da ćemo biti na stopostotnom nivou.
  • Neki tip
    19k
    Nitko ne treba dati "110" ili "120" % od sebe. 100 iliti maksimum u ovom trenutku ce biti dovoljan. A u nezalaganje kod Bjelice ne vjerujem. Tak da sam optimist. :cool:

    Malo me Hajrovićev pristup brine, al s druge strane, on voli ove "velike" tekme..
  • xavier
    11.1k
    Ni najmanje se zivciram oko broja navijača, samo mi nije jasno :joke:reziser

    Mi ti objašnjavamo, a tebi i dalje nije jasno :blush:
  • reziser
    6.2k

    Nemora mi nitko objasnjavat. :joke:
    Imam malo vise iskustva od vas :cool:
    Ali mi i dalje nije jasno :rofl: :rofl:
    To je neobjašnjivo :grimace:
  • Infinity
    15.2k
    Citam kako ce doci da zabiju gol, jer su navikli igrat napadacki. To bi nam leglo ko budali samar. Dinamo kad se brani i ceka kontre moze dobit svakog, a pogotovo ekipu koja je slabija u obrani i ekipu koja inace nije neki veci kvalitet. Ne podcjenjujem Ferencvarosa, al samo nek napadnu, jedva cekam da to naprave, popiju 4-5 komada iz kontri i kukaju kako su igrali nogomet, a Dinamo ipak nekako pobjedio.
  • reziser
    6.2k

    A nemogu rec da nece ici po gol... :yum:
    Iako se nadam da ce igrati otvoreno da im utrpamo 2,3 komada bez primljenog gola
  • SAS1987
    13.3k
    Ljudi bi danas mogli biti jako razočarani ulaznicama - masa ljudi koji dolaze izvan Zagreba će pokusati kupiti godisnje ulaznice i zato bi mogle nastati guzve. Sa obzirom da je jos samo par godisnjih ulaznica za istok i zapad moglo bi se dogoditi da če godisnje biti rasprodane - ili če danas nekako paralelno prodajati godisnje i obicne.
  • Papastrumf
    9.4k
    Ne znam otkud ti ta informacija da je jos samo par godisnjih za istok i zapad.
    Na istoku su ostavili cijeli sektor 2, gore i dolje te je ostalo jos nesto sektor 3 gore. To ti je preko 1.000 mjesta.
    Zapad je ostao nekih 60 komada, al vjerojatno ce pustit i neki drugi sektor ako se to radproda, u sto cisto sumnjam.
  • SAS1987
    13.3k
    ok nisam znao. Pogledao sam na ulaznice.hr i dosao do tog zaključka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.