• Papastrumf
    9.4k
    Nije ti jasno? Ma ajde!
  • vjeko1701
    5.9k
    Djelomično je to kaj je ljeto, pa velika količnina studenata je doma a ljudi iz zg-a su po godišnjima negdje.
  • Jaki
    100
    U ovo vrijeme je najmanje ljudi u Zagrebu ali bit ce oko 15 soma nadam se.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jebi ga, nismo svi isti. Moji su otišli na more u petak. Ja sam smislio foru da ostajem pokrečiti stan dok nikog nema i da mi treba do srijede vremena da završim.
  • xavier
    11.1k


    Svi znamo što se zadnjih 15 godina događalo u Maksimiru. Iz kluba su se, umjesto da privlače gledatelje, trudili potjerati ljude da stadiona. Prošle godine su se ljudi napokon počeli vraćati i što oni naprave? Vrate čovjeka koji je osuđen za krađu ogromnog iznosa novca iz kluba.

    Dodaj tome poslovično razmaženu zagrebačku publiku koja ne priznaje ništa prije skupina i ispada da je dobro što ima i ovoliko gledatelja.
  • Dudu
    2.6k
    Maribor / Rosenborg sljedeći protivnici :D
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sad je stvarno imperativ proći Mađare. Velika prilika je ovo za LP.
  • Dudu
    2.6k
    Apsolutno, u playoffu za LP ne mogu biti "lakši" protivnici tko god prođe od ova dva..
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da će Maribor proći. Sutra po pobjedu, pa makar 1:0.
  • reziser
    6.2k
    Sve nam se otvorilo. Samo da nekaj ne zajebu s mađarima.
    Imamo super trenera i igrače, i nadam se da bu sve islo po planu. U lp :strong:
    A onda kaj nam nam bog da u skupini. Ali korak po korak....
  • Jaki
    100
    Nemoze bolji zdrijeb idemo to rijesit kako znamo.
  • reziser
    6.2k
    sve mi to znamo....ali bez obzira na stadion, vracanje mamica, na sve nedace koje su bile godinama, zalosno mi da se nemre skupit 20000 na bitnoj tekmi. Svakom od nas bi trebao biti zadatak dovesti nekog novog na tribine, ali tesko ide.
    Mi koji idemo na tekme smo 'sprdnja' ovima najpametnija iz fotelje koji drkaju na barcelone i reale....
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nemojmo biti ko SN. Naslovi i tekst su stvarno neprofesionalni. Ko da trebamo još proći Gziru i slične pa smo u LP.
  • 000
    941
    Polako. Prvo paziti da se ne opečemo na sataraš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.