• reziser
    6.2k
    silom prilika :grimace:
  • Neki tip
    19k
    U slucaju ispadanja od Fradija, potencijalni protivnici u play offu EL su:

    d4ywh020h5anpnua.jpg
  • Neki tip
    19k
    Leško i Perić su, ako ništa, dovoljno uigrani.. odigrali su puno tekmi zajedno, za Ferencvaros su, vjerujem, dovoljno dobri.

    Kata i Dilaver se vraćaju kad bude potrebno. :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    mene jedino brine koliko će nam njih dvojica bit pojačanja ako nisu odigrali ni jednu utakmicu pravo ove sezone još...
  • Neki tip
    19k
    Ima u HNL-u dovoljno tekmi za vracanje forme, a i postoji ona rep. stanka prije LP/EL.

    Mozda jedan od njih bude spreman za play off (bilo cega). :strong:

    Ali da, sranje je ako se netko od ove preostale dvojice ozlijedi, kartonira.. a opet, 5. stoper u kadru nema smisla.

    Ma bit ce to ok, idemo tekmu po tekmu. Za Fradi su Lesko i Peric dobri. Ako nisu, onda nisu za Dinamo, a Dinamo nije za LP.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma ne brine mene grupna faza nego playoff koji će nam bit test i za to bi nam trebala naša najjača momčad
  • Dudu
    2.6k
    Zavisi i koga izvučemo sutra.. Recimo ako bude par Rosenborg/Maribor, realno lošiji i jedni i drugi od Ferencvarosa, pa su Leško i Perić dovoljno dobri i za njih :D

    Ajmo po redu, prvo riješit Mađare, pa lako za playoff.
  • Neki tip
    19k
    do play offa, 1. tekme, 3 su tjedna.. brinut bi nas mogli i golman i najbolji igrač, ako je suditi po najavama.. stoperi ce nam tad biti najmanja briga.:grimace:

    Ali gle, proslu sam sezonu skoro cijelu prozivio u Dinamo modu, ono, cekas pacerski gol, splet nesretnih okolnosti, prodaju, povratak, debilno ispadanje. I prekid bajke. I nisam docekao. (Benficu ne racunam, jest bilo pomalo dinamovski, ali ispast na Luzu od Benfice zbilja ne ide u kategoriju gorkih razocaranje, ma koliko opet bilo nes(p)retno). Uzivao sam kao i svi i sad imam zalihu optimizma za ovu sezonu.. :)

    Da ce Bjelica to opet nekako posloziti.. da ce se ovi oporaviti, da ce Lesko odigrat partiju zivota, stogod. Bit ce dobro. :)
  • Neki tip
    19k
    a i to sto kazes.. nema u play offu bas tolikih bauka. Ne bih volio Apoel/Qarabag, ostalo sve ok. Naravno, nisu bezveznjaci, ali klubovi nakon kojih znas jesi ili nisi za LP.
  • EastsideZg
    166
    Ima li tko iz Vukovara, Vinkovaca, Županje ili okolice da treba prijevoz na tekmu i nazad? Nas smo zasad trojica pa imamo 2 mjesta...Išli bi oko 4-5, u 7 smo kod stadiona, a nazad poslije tekme.
  • Hipo
    406
    Koliko ljudi očekujete sutra?
    Bojim se da na sjeveru nece bit ni 3k.
    Zapad 4k.
    Istok 7k.
  • deda
    27.6k
    Moja procjena od 13 do 16 tisuća.
  • SAS1987
    13.3k
    Jesu ugari dobili vise ulaznica? Ili je ostalo na 1400?
  • reziser
    6.2k
    Sve ispod 20000 je razocaravajuce za mene.
    Nije mi jassno zasto imamo takav problem s brojnoscu pa i na evropskim tekmama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.